Vantiv та WorldPay могли б стати легендарними партнерами, якщо зробили ЦЕ

ЗЛИВАННЯ VANTIV-WORLDPAY МОЖЕ ПРИЧИНИТИ ЗМІНУ ПЛАТЕЖНОГО ПЕЙЗАЖУ, ЯКЩО РОБИТЬ 2 ВАЖЛИВІ РЕЧІ

Сьогоднішні новини про можливе злиття 9,9 мільярда доларів між поглиначами Vantiv та WorldPay створюють величезні можливості для легендарного сполучення та зміни в платіжній галузі. Але чи планують Vantiv та WorldPay справді модернізувати та трансформувати платежі, щоб відповідати викликам безтермної економіки? Для цього знадобиться прихильність як інтеграції, так і модернізації.

Інтеграція та оновлення йдуть рука об руку, оскільки якщо в плані – повна інтеграція цих двох систем обробки, тоді не буде модернізованою функціональністю також професійна помилка. Але ми вже бачили механізми обробки платежів, придбані раніше, і реальних змін щодо інтеграції не відбулося. Насправді частіше спостерігається перехід торговців з однієї системи в іншу після події, ніж для двох компаній, які поєднують свої системи для створення абсолютно нової та кращої. Оновлення застарілих систем на сьогодні є колючкою у всіх компаніях, що займаються фінансовими послугами, і обробники платежів та еквайри не є винятком. Але те, що це важко, не означає, що цього не слід робити.

Якщо Vantiv та WorldPay мали б повністю інтегрувати свої системи та додати деякі нові функції, ці дві компанії могли б створити основу для вдосконаленого досвіду обробки платежів, повністю оснащеного для економіки без тертя. Цей сценарій означав би, що злиття може сприяти розвитку платіжної галузі та приносити користь торговцям, надаючи більше можливостей та вибору. Якби нова організація Vantiv / WorldPay повністю інтегрувалась та модернізувалась, у платіжній галузі може відбутися зрушення через наступне:

1 Випереджайте похід Vantiv до наскрізних послуг галузі. Основними відмінниками в галузі платежів сьогодні є ціна (“що ви стягуєте з продавців?”) Та підключення до сторонніх послуг (“” Ви інтегруєтесь із моїм програмним забезпеченням, моїм банком та моїм CRM? “)

Здається, Vantiv вирішив, що придбання найбажаніших сторонніх послуг вигідніше, ніж просто налагодження зв’язку з ними, і вони постійно з’їдають компанії вже близько п’яти років. З моменту придбання системою періодичних платежів Litle & Co у 2012 році, Vantiv стратегічно купує компанії, які вносять технології та послуги на свою платформу (і торгові рахунки, що поєднуються з ними.) Придбання Moneris у 2016 році дозволило Vantiv отримати канали торгових банків і вражаючий пакет аналітики, а придбання Paymetric у 2017 році дало Vantiv потужний CRM, який допомагає їхній торговій базі управляти власними клієнтами у вищій мірі. Об’єднавшись із WorldPay, Vantiv отримає доступ до деяких надійних технологій, включаючи новий WorldPay Total Gateway. Якби Vantiv мав інтегрувати всі ці частини, Vantiv міг нібито перевести клієнта від продажу та придбання, через шлюз та обробку, до розрахунку та далі – особливо для тих торговців, які пропонують підписку та / або продукти / послуги на основі безперервності. Це колись буде зроблено?

2 Посилення глобального охоплення Vantiv. WorldPay приносить Vantiv очевидно більший світовий слід.

Але разом із цим слідкує також розширення валют, які Вантів зможе задовольнити за своїх купців. Крім того, функціональність WorldPay означає, що продавці Vantiv зможуть приймати ширший спектр способів оплати від своїх клієнтів, забезпечуючи безперебійний потік транзакцій. Для продавців така комбінація опцій буде привабливою, оскільки найкращим рішенням для багатьох продавців на сьогодні є окремі покупці для обсягів транзакцій у США та за кордоном. Якби завдяки надійній інтеграції та модернізації продавці, які зараз перебувають у системі Vantiv, мали доступ до глобальної функціональності WorldPay, ці продавці отримали б користь від цих опцій, маючи можливість ширше продавати товари та послуги. Це в роботах?

3 Підвищення прибутковості для продавців Vantiv та WorldPay. Чисті API-інтерфейси WorldPay можуть бути використані для покращення складних функціональних можливостей, придбаних Vantiv разом із Litle & Co. у 2012 році.

Якщо Vantiv зможе успішно інтегрувати такі речі, як прапорці передплаченого балансу та показники масового достатку, які вони отримали від Litle & Co. технології, Vantiv міг би мати деякі цінні точки даних. Ці дані можуть бути використані для збільшення загальної прибутковості продавця, якщо дані передаються в руки правильного інструменту аналітики. Коли торговці вигідніші, організація Vantiv / WorldPay буде мати змогу отримати значно більший дохід. Чи рентабельність торговців на їх радарі?

4 Залучіть торговців, надавши більше можливостей. Наразі WorldPay веде переговори про нові відносини щодо перевірки шахрайства з великим постачальником.

Якщо припустити, що інтеграція означатиме, що поточні відносини Vantiv із Threat Metrix будуть пропонуватися на додаток до цієї нової пропозиції WorldPay, торговці можуть мати два доступні для них варіанти перевірки шахрайства. Забезпечення вибору декількох постачальників лише допоможе відрізнити комбінацію Vantiv / WorldPay від конкуренції, катапулюючи нещодавно об’єднану компанію до вершини списку для багатьох продавців, які прагнуть придбати відносини. Чи зросте фокус торговця за нових умов?

Тепер погані новини: По-перше, інтеграція застарілих систем є складним і дорогим процесом, і хоча переваги значно перевищують недоліки, дуже мало великих компаній легко переконатись, що інтеграція варта того, щоб витрачати ресурси. (Набагато частіше для них заявляють, що вони інтегрувались, коли насправді сталося щось на зразок перехресного запилення.) По-друге, і Vantiv, і WorldPay самі по собі є грізними компаніями. Але навіть якщо ці дві повністю інтегруватимуть свої системи, вони все одно не матимуть «омріяної» сучасної оновленої системи обробки платежів, якщо вони також не прагнуть модернізувати свою обробку платежів для задоволення потреб економіки, що не тереться, що вимагатиме ще однієї шматок технології. Це оновлення застосувало б ділові операційні та інші нетрадиційні точки даних, щоб перетворити нову, повністю інтегровану систему обробки платежів Vantiv / WorldPay у сучасну, настроювану вправу.

Справді легендарні пари зустрічаються не кожен день. У цьому випадку, незалежно від того, повністю інтегрований та оновлений, або за іншим сценарієм, злиття Vantiv / WorldPay може надати можливість новому суб’єкту постати більш витонченою, більш сучасною, орієнтованою на технології компанією із наскрізними послугами для комерсантів . Інсайдери платіжної галузі будуть стежити, щоб побачити, яким шляхом вони вирішать піти з ним.

Про FinTech Payments Corp: FinTech Payments Corp (FPC) модернізує застарілі системи обробки платежів для комерції без тертя за допомогою API за допомогою патентного аналізу даних STARRS та програмного забезпечення для машинного навчання. Програмне забезпечення STARRS виробляє перевірену технологію, використовувану CNP-Solutions з 2011 року, яка збільшила прибутковість підприємств-продавців на 1,7 мільярда доларів, а дохід їх процесорів – 106 мільйонів доларів. Безпечний, легкий та рухливий, STARRS слайди під існуючою системою процесора, не впливає на регулювання та робить одну дуже важливу річ: використовує нетрадиційні ділові операційні дані, щоб налаштувати обробку для кожного продавця, щоб привести до більш закінчених транзакцій. Отримуючи більше схвалень, STARRS забезпечує безперервність для повторюваних і повторюваних продавців, чиї пропозиції покладаються на збережений спосіб оплати: підписки, IoT, мобільні, голосові, гучномовські, платіжні та інші.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/vantiv-worldpay-could-legendary-partners-do-scott-tivey/.

Scott Tivey люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: