Запитання № 1 Кожен, хто працює у HR, повинен знати, як відповісти

За станом на 7 червня останні дані Казначейства повідомляють, що у Великобританії 8 900 000 людей наразі були розмиті. Це більше, ніж кожен четвертий працівник у Великобританії. Цифри досить вражаючі. І тепер ми знаємо, що схема діятиме до кінця жовтня. Це означає, що працівник, який повернувся з роботи в листопаді, може бути відсутнім на роботі до 7 місяців. Як хтось, хто нервує, повертаючись на роботу після відпустки чотирьох тижнів, я можу лише уявити, якою тривогою та стресом я був би через 7 місяців.

Отже, як спеціалісти з персоналу “Як нам перезавантажити своїх колег, що розсмішились”?

На цьому етапі я, мабуть, повинен визнати, що не маю всіх відповідей на найважливіше питання … але за останні 2 місяці ми переселили понад 25% нашої команди з місця, тому я добре відчуваю за те, що ми робимо добре і що нам потрібно вдосконалити.

Ось що я дізнався.

Майте повторюваний процес

Звичайно, я думаю, що повторюваний процес є життєво важливим – зрештою, це саме те, що робить Людина, але, будь ласка, не недооцінюйте, наскільки це важливо. Навряд чи робота повернеться відразу, тому ви будете регулярно пересаджувати людей протягом наступних 4-5 місяців. Використання такого програмного забезпечення, як Human, автоматизує процес і забезпечить послідовний підхід до всіх. Коротше кажучи, повторюваний процес заощадить вам багато часу та сил та забезпечить вашим людям кращий результат.

Емпатія та симпатія

Кожен із ваших колег, що розсмішилися, переживав неймовірно складний час, перебуваючи на розпусті. Вони матимуть широкий спектр занепокоєнь – від турботи про гроші та безпеку роботи, до життя в ізоляції чи доведення до домашнього навчання. Хоча ви сподіваєтесь знати про ці загальні проблеми, нюанси кожної окремої ситуації будуть різними.

Тут немає єдиного розміру, придатного для всіх. Найкращий процес повторної посадки знайде час для особистих розмов з кожним колегою, який повертається до команди. В основі своїх розмов слід зрозуміти, як почувається ваш колега, і максимально співчувайте їх потребам, повертаючи їх до роботи.

Що змінилося

Світ змінився безповоротно за останні 4 місяці, і деякі речі (багато речей) ніколи більше не стануть однаковими. Ваш бізнес теж буде таким же. І якщо ви та ваша безпосередня команда працювали протягом усього періоду блокування, дуже легко припустити, що кожен, хто повертається з місця, також буде в курсі цих змін.

З огляду на це, важливо вбудувати в процес пересадки на посаду період навчання та спілкування, щоб ті, хто повертається на роботу, усвідомлювали, що саме змінилося. На макрорівні у вас є нові клієнти чи старі контакти втратили роботу, чи ви диверсифікували свій асортимент, щоб вижити? Хоча на мікрорівні відбулися зміни чиюсь роль або їх робочу область.

Чітка інформація про те, що змінилося і чому, є основою для відновлення довіри до тих людей, які повертаються на роботу.

Забезпечте навчання новим матеріалам

Враховуючи те, що багато чого змінилося, я думаю, що є досить великий шанс, що з’являться нові речі, яким можна навчитися. Не забудьте навчити тих, хто повертається, новим навичкам, які їм потрібні. У Лейтоні ми тренували наших репатриантів з багатьох питань, зокрема: –

· Нові технології

· Нові процеси

· Нова політика охорони праці

Якщо ваша команда не звикла віддалено працювати, ви захочете навчити їх тому, як ви змусили це працювати для вашої організації.

Існують певні ситуації, коли ваша команда зможе закінчити навчання під час роботи, CIPD має тут деякі подробиці, тому ви, можливо, захочете розглянути це питання швидше, ніж пізніше, щоб почати залучати свою команду та швидше.

Підготуйте їх до зовсім іншого світу праці

Це лише я, чи інтенсивність роботи за останні 3 місяці зросла в 10 разів? Хоча я не думаю, що ми продовжуватимемо з однаковим рівнем інтенсивності назавжди, я думаю, що новий світ праці буде існувати набагато вищою інтенсивністю, ніж до Covid-19. Це стане шоком для того, хто повернеться на роботу з Ферлоу, оскільки, як би вони не були зайняті протягом періоду відпустки, це просто не буде тим самим, що потрапити в глибокий кінець нового світу праці.

Другий момент, який я хотів би зробити, – це те, що їх робоче середовище тепер буде виглядати зовсім інакше. Звичайно, за тижні до блокування їх заохочували помити руки, і навколо їхнього офісу було кілька повідомлень. Але повернення зараз буде виглядати зовсім по-іншому. У ліфті буде набагато менше людей, 2-метрові проміжки між кожним письмовим столом чи машиною, екрани Perspex у їдальні. З мого власного досвіду, це може здатися дуже гнітючим, коли ти стикаєшся з усім цим вперше. Підготуйте свою команду до того, з чим вона зіткнеться до того, як зіткнеться з нею.

Технологія, технологія, технологія

Технологія відіграє величезну роль у новому світі праці, і, швидше за все, зіграє значну роль у пересадці ваших колег.

Якщо ті люди, які повертаються на роботу, продовжуватимуть працювати віддалено, подумайте про використання спільного використання екрану, щоб перевірити своє розуміння. Онлайн-чат виявився чудовим інструментом для Лейтона, який допомагає командам співпрацювати та ефективно спілкуватися. Цей пункт стосується не конкретної технології, а рекомендації використовувати технологію, домовитись про це зі своєю командою, а потім навчити їх користуватися нею.

Надайте заспокоєння та підтримку

Моя остання рекомендація полягає в тому, що ви гарантуєте, що витратите багато часу, щоб забезпечити заспокоєння та підтримку протягом усього процесу пересадки. Як показує це дослідження, проведене Qualtrics, проблеми психічного здоров’я впливатимуть на людей, які повертаються з місця проживання. Це не покращиться за одну ніч. Але ви можете допомогти, підтримуючи та обнадіюючи. Як це виглядає? Ось деякі речі, які працювали для нас та нашої команди.

= Визначте деякі очікування – Зрозумійте, що у вас на думці, а потім повідомте їм, як ви ставитесь до цього. Наша команда охопила все: від запевнення, що собака може гавкати під час відеодзвінка, до того, як буде виглядати наступний пакет оплати.

= Щоденні реєстрації – Ми починаємо щодня з щоденної командної реєстрації, чи все в порядку і чи все добре? Це допомагає об’єднати всіх і забезпечує швидку перевірку температури на проекті та людей.

= Оскільки я впевнений, кожен, хто працював вдома, може дати свідчення, дуже легко працювати набагато довше. Вам потрібно пропрацювати це разом зі своєю командою і підтримати їх, щоб зосередитись на отриманні результатів та правильному розпорядженні своїм часом,

Отже, ось вам, деякі відповіді / пропозиції / ідеї на питання номер 1, на яке ми всі повинні будемо відповісти для нашого бізнесу в найближчі тижні та місяці. Як нам пересадити на роботу тих співробітників, які повертаються з роботи?

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/no1-question-everyone-working-hr-should-know-how-answer-james-bunting/.

James Bunting люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: