Новий нормальний вимагає нового рішення

Вся індустрія розваг, у тому числі і світ, знаходиться на новій території. Ніхто не знає, що буде далі. Ніхто також не знає, що будь-яка держава чи країна збирається робити щодо зупинок, мандатів, заборон на поїздки тощо. Здається, це займає більше часу, ніж очікувалося багатьма, і деякі експерти кажуть, що це лише початок. Оскільки світ повільно пристосовується до нової норми, можна лише дивуватися, що буде з виставкою, яка знімається чи живе? Як виглядає майбутнє найціннішого та найважливішого вікна у життєвому циклі окремого фрагмента преміум-білетного вмісту? У цій статті я відповім на ці два важливі запитання, наскільки мені відомо, і я маю досвід.

Ніщо не може замінити виставки! Давайте всі просто домовимось про це. PVOD або оплата за перегляд не можуть замінити дохід, який приносить каса, або “ворота”, як би називали це дехто. Отже, хоча в даний час галузь закрита, я прогнозую, що все повернеться ще сильніше, але до сонця сяє, здається, нас усіх чекає сильна буря. Деяка реструктуризація може відбутися серед великих ланцюгів зараз, коли справа знову закривається. Багато дрібніших операцій, на жаль, не перенесуть зими. На той час, коли ми виходимо з цього, може відбутися значне зменшення кількості екранів у країні – скорочення і без того обмеженого простору полиці. Однак виставковий бізнес повернеться!

Те, як вони повертаються, – це зовсім інша історія. Напевно, будуть укладені у весь досвід деякі обмеження та дистанція. Ці обмеження кількості місць та місткості зменшать відвідуваність, навіть якщо є попит. Більшість людей, мабуть, не будуть бігати назад до кінотеатрів чи будь-яких інших великих зборів, таких як концерти, Бродвей чи шоу в Лас-Вегасі, поки пандемія не буде під контролем або не буде доступна надійна вакцина. Неминуче ці обмеження суттєво вплинуть на суть виставкових / касових зборів. Найбільш бажане вікно галузі – вікно, яке диктує цінність вмісту по трубопроводу, потребує способу виживання та пристосування до змінних часів.

Введіть VENUE, найвищий потоковий медіаплеєр з можливістю продавати квитки на людину і розширити це бажане вікно в мільйони будинків по всьому світу. Додаток Venue надає художникам та казкарям ринок, щоб розширити свої найважливіші квитки з продажу квитків на людину. Місце розташування розширюється до фізичних майданчиків та експоненційно збільшує аудиторію для будь-якого конкретного вмісту. Venue також є єдиним цифровим експонентом у світі, який віддає 95% або більше квитків власнику вмісту. Кінцева мета Venue – забезпечити споживачам рівень зручності та доступ до розважальних розваг із усього світу преміум-класу, не погіршуючи значення зйомки першого фільму чи перегляду виступу в прямому ефірі. Художники та казкарі створюють тканину суспільства, а місія Venue – розширити свої можливості та захистити цінність мистецтва розповіді, яке є таким самим старим, як і саме людство.

На додаток до розваг, що продаються за допомогою квитків, медіаплеєр для потокового передавання Venue постачається з попередньо завантаженою популярною програмою для потокового передавання, іграми, телебаченням, новинами та відеоконференціями. Команда XCINEX, яка стоїть за Venue, живе за простим правилом – якщо ви збираєтеся щось робити, робіть це правильно. Запланована дата запуску Venue – 20 грудня 2020 року, і в даний час все рухається вперед за графіком. Відвідайте http://www.XCINEX.com, щоб отримати докладнішу інформацію, і слідкуйте за Venue by XCINEX у соціальних мережах, щоб отримувати останні оновлення щодо прогресу.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/new-normal-requires-solution-cihan-fuat-atkin/.

Cihan Fuat Atkin люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: