Слон у кімнаті: Роботи виключають робочі місця безпеки?

Приблизно за милю від штаб-квартири робототехнічних компаній Beam, Cobalt Robotics та Knightscope в районі Пало-Альто ресторан In & Out Burger має табличку, що пропонує початкову заробітну плату в розмірі 16 доларів на годину. Це вище мінімальної ставки заробітної плати в розмірі 15 доларів на годину, яка набирає чинності до 2023 року, і поточної мінімальної заробітної плати у 2018 році 11 доларів на годину.

Згідно з моєю неофіційною оцінкою, цей знак, що вимагається допомоги, досі розміщувався протягом 60 днів. Сьогодні вранці один веб-сайт про працевлаштування Indeed.com показує 559 оголошень про роботу охоронців у Пало-Альто (площею 26 квадратних миль, де проживає близько 80 000 жителів) із пропозицією “Негайно найняти – подати заявку – досвід не потрібен”

В даний час Бюро статистики праці США вимірює рівень безробіття в Пало-Альто на рівні 1,8%. Від патрулювання офісів протягом ночі до гортання гамбургерів протягом дня; знайти доступних працівників, готових виконувати відносно повторювані, нудні та передбачувані завдання, стало майже неможливим.

Одна велика компанія, що займається нерухомістю, що має роздрібну нерухомість у США, складає в середньому 300 порожніх постів щотижня. Це означає, що вони виконали оцінку ризику та визначили, що там повинен знаходитись офіцер для забезпечення належної безпеки та реагування. Якби ця компанія придбала всі захисні роботи, що випускаються в 2018 році, і розмістила роботів замість людей; вони все одно не покривали б своїх основних потреб в оцінці ризику.

Гаряча зона затоки Сан-Франциско – не єдина, з якою кидається виклик. Виробнича компанія, яку я відвідав у Мічигані, зазначила, що колишні охоронці вихідних та ночівлі заповнювали свої робочі місця у фабричну денну зміну. Добре для заводу. Добре для працівника. Виклик для програми безпеки, обмеженої персоналом.

Як консультант, експерт із питань засобів масової інформації та підприємець, я отримую доступ до кількох крутих оглядових турів про те, як працюють (або не працюють) програми корпоративної безпеки; вивчати нові технології, що сприяють управлінню ризиками та результатам безпеки (або ні), та зустріти новаторських лідерів, що рухають конверти до тестування та прийняття, щоб надавати більш ефективні та ефективні послуги безпеки зацікавленим сторонам (а також тим, хто цього не робить).

Так, автоматизація завжди знищувала робочі місця і буде продовжувати, і багато хто побоюється, що їх позначать як компанію, яка робить це. Але на цьому ринку праці усунення робочих місць могло стати приводом для інерції. Справжній слон у кімнаті, можливо, більше стосується страху вийти із зони комфорту, ніж прийняття технологічно-орієнтованих рішень (і це ніколи не закінчується добре, якщо достроковою пенсією не визначена мета).

Але не бійтеся. Сьогодні існує ряд інтригуючих програмних засобів як сервісних та керованих сервісних рішень, які успішно вирішують проблеми ризику та безпеки. Завдяки автоматизації вони допомагають керівникам служб безпеки робити те, що вимагає від них C-Suite – припинити управління системами та замість цього керувати інформацією, яку ці системи генерують, щоб продемонструвати цінність вашого внеску.

Протягом свого часу в безпеці, я захоплювався переходом програм безпеки від реактивного до передбачуваного стану ризику, і писав у The Predictive Revolution (2014): «Управління інформацією – найкращий спосіб отримати правильну інформацію потрібній людині в правильний час для прийняття правильного рішення, яке запобігає виникненню події або дозволяє ефективно реагувати на подію, що сталася; запобігання катастрофі катастрофою “.

Як професія, багато лідерів думок безпеки працюють над досягненням цієї мети, використовуючи економічно ефективні керовані послуги та рішення SaaS. Рішення, що підвищують роль співробітників служби безпеки від нудних, високих оборотів, низьких ставок до кваліфікованих ролей з вищою заробітною платою та кар’єрним шляхом.

Оскільки наявний штат співробітників є відносно тонким, а технологічні інновації високодоступними та доступними, зараз чудовий час взяти цього робота на тест-драйв. Повідомте мене: “Що на вашій дорожній карті?”

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/elephant-room-robots-eliminating-security-jobs-mark-mccourt/.

Mark McCourt люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: