Тенденції продуктивності на ринку важкої та будівельної техніки

Я переглянув десятки різних ресурсів і зробив дуже короткий огляд нижче. Кредит належить ABNewswire, Daedal Research, Allied Market Research, Markets and Markets, Reports and Data, Business Wire та моєму улюбленому Frost & Sullivan.

Для початку – ринок будівельного обладнання та важкого обладнання, за оцінками, зросте на 4,02% CAGR з 2018 по 2026 рік і досягне 196,4 млрд доларів до 2026 року.

Через зростання будівельної діяльності та збільшення державних інвестицій сектор інфраструктури демонструє зростаючий попит на будівництво та важке обладнання. Одними з рушійних факторів на ринку є зростання попиту в житловому сегменті та урбанізація, а також економічне зростання в країнах, що розвиваються.

Сегментація

Це великий ринок, і ми спробуємо сегментувати його таким чином, щоб кожен міг знайти, куди має висадитися його бізнес / компанія:

За типом техніки – землерийні машини (33% машин, найвищий показник CAGR 5,15%), навантажувальна техніка, важка будівельна техніка та інші.

За заявкою – виїмка та знесення (найвищий CAGR 4,83%), підйом важких вантажів, прокладання тунелів, обробка матеріалів, а також переробка та поводження з відходами.

За галузевими вертикалями – будівництво, нафтогазова галузь, гірничодобувна промисловість, інфраструктура (найвищий показник CAGR – 4,9%), обробна промисловість, інші (лісова та сільська промисловість).

Тенденції

В даний час я виявив дві основні тенденції, пов’язані з виробниками оригінального обладнання (OEM) та стороннім обладнанням та / або програмним забезпеченням:

Використання телематики (управління парком) – телематика використовує технологію GPS, Інтернет або стільникову мережу та датчики для діагностики будівельного обладнання. Це допомагає персоналу з управління обладнанням у зйомці декількох точок даних, включаючи економію палива, час простою або коефіцієнт використання, а також попередження про технічне обслуговування.

Інтелектуальне технічне обслуговування (управління виїзними службами) – використовує пряму інтеграцію з виробниками обладнання або стороннім обладнанням для виявлення помилок або інших перешкод гарантійного обслуговування чи іншого технічного обслуговування.

Ключові висновки Frost & Sullivan показують, що виробники сільськогосподарського обладнання (OEM, як John Deere) продовжуватимуть домінувати на світовому ринку телематики. З іншого боку, очікується вихід на ринок постачальників першого рівня та нетрадиційних учасників, що посилить конкуренцію (це вже сталося в інших галузях). Зі збільшенням кількості компаній, що орендують сільськогосподарське обладнання / орендних компаній, вони будуть шукати бортову телематику через партнерські відносини.

Злиття та поглинання стануть ключовими конкурентними подіями на ринку. Очікується, що багато виробників обладнання посилять своє технологічне вдосконалення шляхом придбання менших компаній та встановлення партнерських відносин з постачальниками першого рівня. Насправді це вже відбувається просто не так різко, як передбачалося.

Дотримуючись двох тенденцій, про які я згадав вище (за допомогою ефективного використання даних та пристроїв моніторингу), фермери можуть легко подолати проблеми з продуктивністю.

Навіть не назве це майбутнє. Усе зараз відбувається.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/productivity-trends-heavy-construction-equipment-market-eitutis/.

Arūnas Eitutis люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: