Управління формацією Комерційне та Адаптивне навчання

Вже кілька років ми пропонуємо нашим клієнтам можливість пройти курс підготовки з управління продажами до нашого цифрового модуля, присвяченого методу BOSS: registered:. Ми використали літо, щоб повністю переробити цей тренінг у партнерстві з Area9. Відтепер усі учасники нашого тренінгу з управління можуть, отже, скористатися силою адаптивного навчання, яке потрібно пройти навчання перед особистими семінарами.

Переваги адаптивного навчання

Насправді, факт навчання на цьому модулі має багато переваг перед традиційними модулями.

Перш за все, вона пристосовується до кожного відповідно до його знань

Це ключовий принцип. Він пристосовується до вже засвоєних знань та рівня впевненості у відповідях на різні тести. Платформа використовує передові алгоритми та найсучасніші дослідження на основі штучного інтелекту. Таким чином, цей модуль постійно адаптується до того, що учень вже знає, і до того, що він повинен працювати зокрема.

Потім він не залишає місця випадковості …

Що стосується кожного предмета, той, хто навчається, повинен не тільки правильно відповісти на запропоновані виклики, але й дати свій показник впевненості у своїй відповіді. Ці два елементи дають можливість адаптувати курси, посилити увагу протягом усього модуля, а також підтвердити, що кожен студент справді опановує дану тему.

Нарешті, це дає доступ до бази знань з кожного предмету.

Принцип адаптивного навчання полягає в постійній перевірці знань того, хто навчається. Якщо тест позитивний, подорож швидша. Але якщо тест негативний, то учасник одразу має відповідні елементи змісту. Ці ресурси можуть бути інтерактивними слайдами або відео. Очевидно, що цей тренінг можна пройти на смартфоні, планшеті або комп’ютері.

Зв’яжіться з нами!

Якщо ви хочете дізнатися більше, зокрема про цей тренінг або про спеціальні модулі, які ми можемо створити для ваших команд за допомогою адаптивних технологій, стежте за моїм поглядом … Halifax Consulting 01 30 61 81 91

Ніколас Карон

Заступник директора Halifax Consulting

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/formation-management-commercial-en-adaptive-learning-nicolas-caron/.

Nicolas Caron люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: