Уроки, отримані з мого шляху до того, щоб стати підприємцем і не здаватися

Давайте повернемося назад до 2003 року: я працював повний робочий день у компанії, яка оплатила більшу частину мого ступеня з інформатики, одночасно заробляючи додаткові гроші на ремонті комп’ютерів для тих, хто потребував моїх послуг – переважно колег, друзів, та сім’ї. Життя було комфортним, поки роботодавець мене різко не звільнив через масове скорочення робочих місць. Я був спустошений. Це була робота, яка оплачувала мої рахунки, робота, яку я любив і до якої доклав багато напруженої праці та пристрасті. У той час я був недалекоглядним, зосереджуючись лише на негайному впливі звільнення на мене.

Я ніколи не забуду, що мені сказав мій менеджер: “Ви молоді та розумні, ви оздоровитесь швидше, ніж хтось із цих людей, яких ми вирішили утримати”. І вона мала рацію. Хоча я втрачав роботу, я здобув набагато більше: коледжна освіта, яку я не міг би собі дозволити, забезпечила мене знаннями та навичками, які призвели до моєї побічної суєти і, врешті-решт, дозволили мені створити свою першу компанію. Звільнення виявилося суттєвим каталізатором, який поставив мене на траєкторію слідування своїм життєвим пристрастям. І ось почалася моя подорож до підприємництва.

Опинившись нещодавно безробітним без реальних перспектив та реальності, що звільнення та безробіття досягнуть мене поки що, я вирішив взяти олл-ін і заснував свою першу компанію, що надає комп’ютерну підтримку, обслуговування та продаж домів та бізнесу. Як і багато хто, хто починає самостійно, я взяв партнера (приятеля, з яким я ходив до школи), і ми вирушили в дорогу. Я пам’ятаю, як я щодня ходив від бізнесу до бізнесу, роздаючи візитки та листівки, намагаючись представити нашу ціннісну пропозицію кожному, хто слухає. Деякі люди були приємними, більшість – грубими, і я дуже швидко навчився боротися з відмовою. Ми робили це місяцями, отримували дуже невеликий дохід і вирішили піти своїми шляхами.

Зголоднівши ще, я здійснив ребрендинг під новою назвою і знову взявся за це. Цього разу я створив веб-сайт, покращив маркетингове забезпечення та відкоригував свою ціннісну пропозицію. Читання також допомогло мені піднятися на нові рівні. Книги, як 7 звичок високоефективних людей та Біблія продажів: Найвищий ресурс продажів, навчили мене використовувати потенціал, якого я не знав. З часом я продовжував розвивати свої навички завдяки безлічі різних галузевих сертифікатів і почав використовувати свій досвід як експерта в галузі ІТ. До того, як я це зрозумів, я забезпечував контракти з великими організаціями та розширював свою діяльність на нову територію.

Незважаючи на те, що бізнес був успішним і зростаючим, і я досяг багатьох речей, які, на мою думку, хотів, я почав відчувати себе занадто схожим на роботу, і мій ентузіазм повільно розвіявся. Зрештою я втратив пристрасть, яку мав колись, і вирішив, що пора рухатися далі.

Приблизно в той час, коли я вийшов з ІТ-галузі, був прийнятий Закон про захист пацієнтів та доступну допомогу. Я занурився з голови навчившись усьому, що міг. Усі, хто займався продажем страховки, думали, що небо падає. Однак для мене я бачив у цьому можливість рости.

Якщо уряд може надати кілька варіантів страхування на федеральній платформі публічного обміну, брокери медичного страхування можуть надати кілька варіантів страхування на приватній біржі. Тоді я був не єдиною людиною, яка так думала, і попереду мене було кілька великих технологічних фірм. Більшість з цих фірм хотіли вагомого бай-іну, високих щомісячних внесків та суворих річних вимог до обсягу … роблячи їх рішення недосяжними для багатьох брокерів. Замість того, щоб повторно створювати колесо, я мав намір співпрацювати з однією з цих фірм, щоб позначити свою платформу як білий ярлик і виступити в ролі каналу дистрибуції. Маючи ліцензію на технологію, я міг би запропонувати рішення за значно зниженою вартістю, зробивши це життєздатним варіантом для брокерів.

Продати цю концепцію було не так просто, як я думав. Технологічні фірми, з якими я розмовляв, не розуміли, чим я хочу займатися, і не до кінця бачили своє бачення доведення свого рішення до мас. Інші хотіли розпочати із семи цифр – і ніхто не відмовлявся від таких грошей за технологію пільг. Коли я збирався здатися, я випадково відвідав конференцію медичного страхування і несподівано натрапив на технологічну фірму, яка пов’язана з моїм баченням.

Тепер, коли я запропонував технологію, я припускав, що продати її брокерам та консультантам буде просто. Хлопчик, я помилився. Я проводив довгі години щодня холодно дзвонячи сотням людей і знову стикався з відмовою. Це підштовхнуло мене до того, щоб підштовхнути себе ще сильніше.

Як і в будь-якому починанні, яке я беру на себе, я занурився у вивчення всього, що міг – не лише про технологію приватного обміну, але й про виплати працівникам загалом. Я споживав якомога більше контенту і спілкувався з усіма, хто мав досвід у цій галузі. Я хотів бути якомога ціннішим для людей, з якими працював, і для цього мені потрібно було повністю зрозуміти, що вони переживають і як вони думають.

Протягом наступних 24 місяців я став дещо «авторитетом» приватних бірж, часто виступав на національних конференціях, публікував статті та брав участь у подкастах та блогах. Мені не платили за це. Експозиція – це те, що я знав, що мені потрібно і я готовий взяти на себе зобов’язання, щоб розвивати свій бренд.

На жаль, приватні біржі вийшли з ладу, і сьогодні майже ніхто не шукає. Я вирішив пристосуватись і зупинився на забезпеченні переваг технології. Швидкий перехід до сьогоднішнього дня: ми працюємо в 50 штатах і закріпилися за лідером у дедалі переповненій галузі. Ми розвивались разом із ринком та пропонуємо додаткові технологічні рішення разом з іншими безкоштовними послугами, які покращують те, що ми робимо для наших партнерів. У нас немає боргу та приватного капіталу.

Це не відбулося без особистої жертви, безлічі помилок і неабиякої кількості невдач.

Окрім слави, правда бути підприємцем полягає в наступному: це не завжди захоплююче. Вгорі самотньо, а іноді все стає некрасивим; вас виштовхнуть за ваші межі. Часом це поглинало мене емоційно та напружувало фінансово. Я був у величезній заборгованості, і я намагався оплачувати рахунки та виконувати фонд оплати праці. Коли у вас є команда, яка покладається на вас, щоб нагодувати їхню сім’ю та оплатити рахунки, це важке навантаження, яке важить на вас і може зламати вас, якщо ви дозволите. Без наполегливості ви нікуди не дінетесь. Те, що у вас геніальна ідея, не означає, що вона злетить. Незважаючи на те, що ви керуєте звинуваченням, ви не найкраща людина, яка постійно приймає всі рішення, і оточення правильної команди має вирішальне значення для здійснення вашого бачення. Коли будуть невдачі, ви станете першим, хто постраждає, а якщо буде успіх, ви будете останнім, хто отримає користь. Якщо ви не захоплені тим, що робите, вигорання неминуче.

Протягом своєї подорожі я відчував незліченні висоти і падіння, але щодня прокидаюся, відчуваючи себе в силі. Я насолоджуюсь цим марафоном, в якому я беру участь, і сьогодні я не просто дивлюся на те, що буду робити наступного тижня, я дивлюся на роки і бачу, як ми трансформуємо галузь і робимо щось різне. Це те, що мене підтримує. Я не переслідую гроші чи матеріальні речі – я хочу подивитися в дзеркало і оцінити того, хто озирається на мене, пишатися тим, що я зробив і буду робити і надалі. Поки існує ця пристрасть, я знаю, що я на правильному шляху.

Якщо хтось, хто читає це, коли-небудь захоче поговорити або якщо я можу дати пораду, не соромтеся звернутися до нас.

Френк Б. Менгерт є засновником // Creative Visionary at ebm. Ми допомагаємо брокерам, консультантам, перевізникам та реєстраційним фірмам залучати, вигравати та утримувати бізнес, використовуючи найсучасніші BenTech: зареєстровані: рішення. Наша унікальна модель без ліцензії надає нашим партнерам доступ під ключ до таких платформ, як bswift, EaseCentral, Employee Navigator та PlanSource без жодних інвестицій. Надаючи експертні послуги, підтримку та послуги з технологічного консалтингу, ми виступаємо як справжній BenTech: зареєстровано: бек-офіс Щоб дізнатись більше, відвідайте наш веб-сайт.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/lessons-learned-from-my-road-becoming-entrepreneur-up-b-mengert/.

Frank B. Mengert люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: