Чому різноманітність та інклюзія на роботі мають значення: цінність працівників ЛГБТК

Ми інтуїтивно знаємо, що різноманітність має значення, і сьогоднішня робоча сила стає дедалі різноманітнішою. Люди працюють краще, коли можуть бути собою, а компанії будь-якої форми та розміру повинні робити все можливе, щоб сприяти різноманітній та інклюзивній робочій обстановці.

Різноманітна робоча сила не тільки важлива для формування культури компанії, але вона також має суттєвий вплив на її суть. За даними LinkedIn, 78% компаній приділяють пріоритет різноманітності для покращення культури, а 62% роблять це для підвищення фінансових показників, вказуючи на те, що компанії дедалі більше усвідомлюють переваги найму талантів з різних середовищ та неймовірний внесок цих працівників робоче місце.

Різноманітність означає не лише включення жінок та осіб з різною расовою, етнічною та релігійною приналежністю; це також означає, що компанії виграють від найму співробітників-лесбіянок, геїв, бі, транс і квір / допитів (ЛГБТК) та створення сприятливого середовища для їх процвітання.

Сприяння включенню лгбтк

Компанії, які мають різноманітність, інклюзивність та їх співробітники LGBTQ, які входять до порядку денного співробітників, краще здатні наймати та утримувати найвищі таланти, розуміти та представляти своїх клієнтів, підвищувати задоволеність співробітників та покращувати їх творчість, інновації та прийняття рішень.

То як ви можете переконатися, що ви сприяєте включенню ЛГБТК у свій бізнес?

Переконайтесь, що політика вашої компанії повністю включає працівників лгбтк

Переконайтесь, що у вашій політиці чітко згадуються особи ЛГБТК – пенсії, поліси для сім’ї та відпусток, медичне страхування тощо.

Залучайте людей до свого бізнесу

Наприклад, створення мережевої групи спеціально для співробітників ЛГБТК, щоб допомогти вам зрозуміти, що ви робите добре, та визначити сфери, які можуть потребувати нового підходу.

Залучайте працівників, які не ідентифікують себе як lgbtq

Подібним чином залучення союзників, яких вони знають, справді може допомогти у включенні для всіх. Вони можуть стати чудовим рупором для позитивного повідомлення про прийняття у вашому бізнесі.

Провід з фронту

Підтримка починається згори, і якщо ваші старші співробітники повідомляють про свою підтримку щодо включення, це поширює позитивне повідомлення по бізнесу, яке фільтрується на всіх рівнях

Проконсультуйтеся зі своїм персоналом та зрозумійте його

Як для них виглядає інклюзія? Проаналізувавши думки працівників ЛГБТК та не ЛГБТК, та ознайомившись зі складом вашого персоналу, ви зможете забезпечити задоволення всіх потреб.

Святкуйте свої успіхи

Переконайтесь, що ваша організація включає ЛГБТ, – це постійний шлях, тому важливо святкувати та кричати про свої успіхи, великі чи малі, на цьому шляху.

Компанія Sphere пишається тим, що є роботодавцем з рівними можливостями, і пишається тим, що працює поряд із багатьма чудовими клієнтами та кандидатами ЛГБТК, а також з компаніями, що мають різноманітність та інтеграцію, і які твердо займають головне місце в програмі людей своєї компанії!

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/why-diversity-inclusion-work-matters-value-lgbtq-employees-steer/.

Edward Steer люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: