Шукаю роботу? Нові професії Fintech, Blockchain та штучного інтелекту.

Технологія заволодіває людьми? Чи усунення старих робочих місць на користь роботів замінить присутність професіоналів? Ці питання ставлять під сумнів – часом вони лякають – багатьох молодих людей, які шукають роботу. Реальність є більш складною. Технологія усунула застарілі робочі місця з кількох причин, але також створює нових спеціалізованих фахівців. Щоб бути зрозумілим: традиційний секретаріат незабаром може бути замінений такими рішеннями, як Google Home або Alexa, але компаніям все одно знадобиться професійна особа, здатна вирішити будь-які проблеми, що можуть виникнути з керованими пристроями чи системами.

Якщо говорити широко, то в яких сферах сьогодні можна знайти роботу? А які професійні цифри шукають компанії зараз? Інтерес інноваційних компаній та великого бізнесу сьогодні зосереджений на Fintech, блокчейні та штучному інтелекті. Професіонали, яких вимагають головні мисливці, по-різному спеціалізуються на цих напрямках. Швидкий огляд деяких найбільш запитуваних профілів допомагає скласти ідею.

Fintech, світ, що розвивається

Яскравим прикладом змін у світі праці є надмірність банківського сектору, що ліквідує робочі місця. Як повідомляє сайт CNN, великі компанії, такі як Facebook, Amazon та Apple, завоюють цей сектор, змусивши банки пропонувати кращі та більш технологічні послуги із спеціалізованим персоналом.

Найбільш необхідними професіями у галузі фінансових технологій є:

Співробітник-учасник: він має завдання виконувати правила, встановлені установами та інституційними органами, та виявляє підозрілі фінансові операції, щоб структура та ресурси узгоджувались з правильною внутрішньою політикою.

Аналітик даних: він професіонал, який використовує дані, перетворюючи їх на корисну інформацію для компанії, щоб створити нові бізнес-моделі та створити конкурентні переваги.

Професіонал з кібербезпеки: він захищає ІТ-безпеку компанії. Без нього може бути величезна економічна шкода.

Професіонали та неспеціалізовані діячі на блокчейні

У величезному світі блокчейну можливості працевлаштування діляться на дві сфери: професіонали-гіпер-експерти та експерти з інших робіт, які підходять до нової теми.

Серед переважно технічних робіт ми знаходимо:

Розробник блокчейнів: він розробник банківської галузі, який працює над блокчейном. Він характеризується навичками програмування та криптовалюти та досвідом аналізу загроз.

Блокчейн-інформаційний аналітик безпеки: він відповідає за нагляд та безпеку криптографії для захисту та усунення будь-якого ризику.

Blockchain Data Scientist: він може отримати розуміння з безлічі даних, щоб допомогти компанії визначити конкретні цілі та потреби.

У цьому величезному новому світі менш важливі цифри також дуже важливі. Вони повинні знати, як впровадити сектор і зробити його менш обмеженим лише для експертів з блокчейну.

Менеджер проекту Blockchain: він координує та управляє конкретним проектом через етапи, цілі та терміни. Він пов’язаний із замовниками та працівниками для послідовної та ефективної роботи.

Спеціаліст з маркетингу блокчейн: він має завдання зміцнити ринок, запровадити трафік на веб-сайтах та писати прес-релізи спеціально

Технічний рекрутер: він спеціалізується на підборі кваліфікованого персоналу, що має важкі навички, пов’язані з предметом.

Розширення штучного інтелекту

Що стосується штучного інтелекту, то питання стає дещо складнішим, оскільки ця система не лише міститься в ІТ-проектах, але вона повільно розгалужується на різні сфери. AI стає все більш важливим і робить багато кроків вперед. Це поширюється в багатьох предметах, таких як медицина, архітектура та мода. Для кожного з цих контекстів людина повинна буде керувати системою та взаємодіяти з нею, таким чином вирішуючи будь-яку можливу проблему з машиною чи невизначеність безпеки. З цієї причини компаніям, можливо, знадобляться цифри, здатні:

Перевірка штучного інтелекту: людина, яка знає, як перевірити будь-яку можливу проблему щодо програм, які можуть скомпрометувати систему.

Управління AI: людина, здатна реалізовувати алгоритми та дані.

Збір даних: людина, яка має можливість збирати корисні дані для оптимізації їх використання.

Завдяки інтересу компаній до блокчейну, AI та Fintech, сьогодні є багато молодих людей, які підходять до цих тем. Залучення молодих людей збільшить знання цих галузей, і ці хлопці зможуть застосовувати нові концепції до набагато більшої кількості галузей, ніж фактичні. Таким чином буде зрозуміло, що на ринку праці будуть потрібні нові професійні діячі, які сприятимуть постійно мінливому світу. Питання можна повторювати нескінченно: якою буде робота завтра? Чи будуть вони все ще прив’язані до цих питань, чи вони будуть результатом якоїсь футуристичної технології?

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/looking-job-new-professions-fintech-blockchain-edoardo-narduzzi/.

Edoardo Narduzzi люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: