Шість причин, чому ваш бізнес із служби 3D-друку зазнає краху!

Якщо ви читаєте це, ви або керуєте послугою 3D-друку, або плануєте розпочати його. Ви вже читали звіти в Інтернеті, в яких говориться, що 3D-друк – це наступна велика справа, і ви, напевно, купили 3D-принтер (або ви зараз його купуєте).

Але, за статистикою, більшість бюро служби 3D-друку зазнали невдач за перші два роки своєї діяльності. Ті, хто цього не зробив, не зробили чудово. Це не ті компанії з кількома мільйонами доларів, якими вони думали бути, коли починали свою діяльність.

Протягом останніх кількох років я консультував десятки стартапів / організацій, які брали участь у сфері послуг 3D-друку, і я бачив, як багато з них виходили з ладу та припиняли роботу. Хоча деяким з них вдалося вижити. Ось поєднання мого аналізу та галузевих стандартів, які є причинами того, чому багато з цих підприємств зіткнулися з останнім днем, і якщо у вас також є ці проблеми, пора хвилюватися:

Ви вважаєте, що 3D-друк – це FDM: Ви придбали настільний 3D-принтер за 2000 доларів і вважаєте, що ваша мікроіндустрія готова привести до розвитку бізнесу. Але, на жаль, FDM не можуть робити найбільш адаптованих програм та найбільш готових до використання галузей. І ви не здогадуєтесь, що, де та як інші технології 3D-друку. Ви кажете «ні» замовленням, які не можуть бути виконані FDM, вважаючи, що випадки використання не стосуються 3D-друку, але насправді вони можуть бути виготовлені іншими процесами.

Ви думаєте, що зможете 3D-друкувати все: у вишуканому світі бульварних видань та інтернет-журналів можна “3D-друкувати все”. Але це міф. Типовою помилкою більшості підприємців 3D-друку є те, що вони йдуть за всім і нікуди не потрапляють. Якийсь хлопець у вашому районі хоче літопан для свого друга? Або якийсь хлопець хоче брелок? Ти зробиш все це і почуватимешся добре з цим. Але насправді ви не заробите грошей, і бізнес-моделі не повторюються.

У вас немає власного дизайнера: Ви можете надрукувати 3D-файл CAD. Але у досить великій кількості справ файл CAD не надається вам. І ви в кінцевому підсумку втратите замовлення, оскільки час обертання менший. Кожна вимога до дизайну також різна, і іноді ваш домашній дизайнер є певним типом дизайнера, тоді як вимоги замовника різні.

Ваш Cap Ex високий, але адаптація низька: операційні витрати вбивають високі компанії CapEx. Для більшості висококласних служб служби 3D-друку CapEx настільки високий, що вони вже зазнають сильного тиску. Навіть після високих капіталовкладень, рентабельності інвестицій недостатньо для покриття операційних витрат. Я бачив бізнеси, в яких інвестиції в машину для 3D-друку становили 2 мільйони доларів, але недостатньо матеріального різноманіття, оскільки вони не мають капіталу Op-ex. Це вселяє втрату довіри засновника та інвестора і, врешті-решт, закривається.

Пост-обробка / системна інтеграція відсутні у вашому списку: якщо ви не пройдете зайву милю з клієнтом, він може не повернутися. Клієнт не хоче 3D-друковану деталь, він хоче рішення. І більшість хлопців, яких я зустрічаю у сфері послуг із 3D-друку, прагнуть друкувати, але не обробляти, обробляти інновації та системну інтеграцію. Це не виходить, і врешті-решт у вас закінчаться ваші прихильники та прихильники, і ніхто не буде робити з вами замовлення.

Ви не робите новинок: придбання 3D-принтера – ніщо. Це все одно, що ти хочеш стати письменником і купив ручку. Але вам все-таки потрібна історія. І потрібно це добре написати. Більшість власників підприємств служби друку 3D-друку, з якими я зустрічався, продовжують чекати замовлень, не працюючи над випадками використання / чіткою сегментацією ринку / інноваціями продуктів тощо, тощо. У сучасному світі, якщо ви не впроваджуєте інновації, ви точно провалюєтесь.

Зазначивши вищезазначені пункти, я знав багатьох людей, які успішно працювали в цій галузі, і є деякі ключові фактори, які їх відрізняють.

Якщо ви хочете дізнатися більше про них або просто зв’яжіться зі мною, щоб отримати мою пораду щодо вашого сервісного бюро, не соромтеся зв’язатися зі мною, натиснувши тут.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/six-reasons-why-your-3d-printing-service-business-fail-gopal-krishna/.

Gopal Krishna люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: