Що таке Edge Computing і чому це важливо для IoT та ADC?

Коли ми входимо в епоху Edge Computing і продовжуємо розвиватися відповідно до цієї нової технології, ми оголошуємо #edgeNEXUS, абсолютно нову назву #jetNEXUS.

Але по-перше, що таке Edge Computing і чому це актуально для доставки додатків та #IoT?

Edge Computing описує забезпечення обробки даних далі від центру мережі – буквально по її краях. Цей термін часто використовується для опису точок виходу в мережу, таких як бездротові точки доступу та брандмауери.

Поряд з #Cloud, Edge Computing зростає з величезними темпами, і справді багато організацій, таких як #HPE, розробили апаратні продукти, такі як лінійка #Edgeline, спеціально для випадків використання обчислень Edge. Ці сервери загартовані і можуть працювати на заводських поверхах, на відміну від приємного центру обробки даних з чистою температурою.

Багато мереж зараз працюють у декількох хмарах або підході гібридної хмари, і з появою IoT традиційна мережева архітектура буде викликана підтримкою мільярдів з’єднань, які принесуть IP-пристрої. Ми просто торкаємось потенціалу IoT, і ми вже бачимо величезні проблеми з доставкою програм та #itsecurity у центрі обробки даних.

Покращення безпеки, аналітики та продуктивності додатків потрібно виштовхувати з межі мережевого ядра на край – незалежно від того, чи є цей край частиною традиційної мережі філій або архітектури доставки багатохмарних додатків.

Перевантаження даних

Справжнє запитання: “Чи потрібна центру обробки даних вся ця інформація?” Чи дбає головний офіс про те, що принтер на кухні Донкастера мав 23 градуси і був нормальним протягом останніх 100 000 показань? Чи справді має значення, що двері комори були відкритими протягом останніх 130 000 показань? Актуальність може бути лише у разі зміни цього статусу.

Так, нам потрібні #bigdata та аналітика, але вони повинні додавати вартість. Якщо ми хочемо підтримувати мільярди з’єднань IoT, таких як домашні # розумні метри, тоді мережа повинна стати розумнішою. Edge Computing робить це – сортує, аналізує та агрегує дані меншими шматками – далі від ядра мережі.

Розумніше за допомогою контролера доставки додатків (#adc).

Розроблений для роботи з багатьма одночасними безпечними вхідними з’єднаннями, базове балансування навантаження було лише однією з багатьох особливостей сучасного пристрою АЦП. Завжди розташовані на межі мережі, ці продукти давно управляють балансуванням навантаження, захистом, прискоренням та маршрутизацією трафіку додатків. І оскільки ці пристрої розташовані в мережі між користувачами та програмами, вони постійно прагнуть забезпечити ще більше послуг, ніж вони вже роблять.

Випуск нового edgeNEXUS ADC пропонує платформу, для якої додатки можна надійно доставляти та масштабувати, одночасно абстрагуючи базові мережі та інфраструктуру, дозволяючи автоматичне розгортання та надання програмного забезпечення клієнтів та сторонніх розробників безпосередньо на пристрій.

Інтелектуальний #adc

Хоча сучасний АЦП вже обладнаний для оцінки трафіку та прийняття розумних рішень щодо його спрямування – відмови від з’єднання на основі URL-адреси чи запиту або маршрутизації з’єднання до правильних серверів на основі регіону, джерела чи запиту – він має обмежені можливості проаналізуйте повідомлення та трафік на рівні додатку на відповідність.

edgeNEXUS не лише забезпечує традиційні функції #loadbalancing / ADC та функції безпеки, але також і вдосконалені функції агрегування даних, маршрутизації та прискорення через програми, розгорнуті безпосередньо на пристрої.

Це дозволяє пристрою приймати більш розумні рішення щодо спрямування мережевого трафіку на різні продукти мікросервісу, розгорнуті на одному пристрої, які можуть піклуватися про агрегування даних, встановлення пріоритетів тощо.

edgeNEXUS – справжня платформа Edge Computing та ADC

#iot #HPE #edgeline #jetnexus #edgenexus #ADC # балансування навантаження # навантажувач

Home Edgenexus

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/what-edge-computing-why-important-iot-adcs-greg-howett/.

Greg Howett люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: