Як керувати віртуальними командами Інклюзивно

5 хвилин читання

“88% організацій заохочували або вимагали від працівників роботи вдома через коронавірус”, згідно з останніми дослідженнями Gartner. Наслідки цього нового способу роботи відчуваються по всьому світу, і багато організацій знаходяться на різних рівнях готовності до віртуальної роботи. Однак не лише технічні та практичні аспекти віртуальної роботи не дають лідерам спати вночі.

Одні з основних проблем, що викликають занепокоєння керівників, менеджерів та керівників відділів кадрів, полягають у тому, „як ми підтримуємо мотивацію та залучення працівників за допомогою нових цифрових форматів?“ Та „як ми забезпечуємо турботу про добробут працівників?“

Щоб допомогти зорієнтуватися в мотивації та включенні співробітників у цей час цифрових зривів, ми склали список із 5 способів переконатися, що ви провідно працюєте у віртуальному середовищі.

1 Використовуйте технологію як спосіб включити більше голосів

З такими платформами, як Zoom, Skype, Microsoft Teams та іншими, існує безліч інтерактивних способів, за допомогою яких ви можете залучити співробітників та колег під час зустрічей команд. Будьте ініціативними щодо запрошення колег до обговорення. Zoom має вбудовану функцію дошки, яка дозволяє членам команди весело та цікаво співпрацювати. Використання опитування – це також чудовий спосіб анонімно висловити думки та голоси та отримати дані в режимі реального часу. Наприклад, ваші щоденні наздоганяння можуть розпочатися з швидкого опитування “Як сьогодні всі почуваються”, що дозволяє швидко перевірити температурний дух команди або заручини.

2 Тримайте віртуальні 121

Поки ми всі пристосовуємось до нового робочого середовища, людям дуже легко відійти в далечінь. Проведення 121 дискусій із працівниками є критично важливим для збереження рівня добробуту співробітників та забезпечення простору, де колеги можуть продовжувати мати особисті зв’язки з керівниками та керівниками. Чудова комунікація є ключем до успішної віддаленої роботи, а віртуальні 121-і – це чудовий спосіб гарантувати, що люди не почуватимуться ізольованими, розгубленими, демотивованими та розфокусованими. Крім того, серед безособового фону обміну миттєвими повідомленнями ми завжди повинні пам’ятати про силу просто взяти слухавку, щоб зареєструватися з кимось. Збільшення частоти віртуальних 121-х у цей період може допомогти колегам налаштуватися на зміни та дозволити вам почути думки своїх колег.

3 Заохочуйте відеоконференції для створення особистих зв’язків

Дослідження Remote.co показало, що “87% віддалених працівників почуваються більш зв’язаними завдяки використанню відеоконференцій”. Хоча це не завжди може бути практично, враховуючи безліч часових поясів та різноманітні віддалені робочі механізми, цінність нанесення імені обличчю все ще дуже важлива. Деякі способи управління цим включають встановлення очікувань шляхом розповсюдження порядку денного перед збором, надання людям часу для підготовки або вибіркового використання функції відео. Наприклад, коли команда збирається фактично вперше, чудово мати можливість побачити інших членів команди та налагодити особистий зв’язок.

4 Обертати часові пояси однаково

Це може здатися простим, але незмінно бути єдиною людиною в Сінгапурі, якій доводиться телефонувати о 22:00 для зустрічі в 15:00 в Європі чи 9 ранку в Америці, може бути мікропідприємництвом. Це може змусити людей відчувати себе дивною або щоразу малювати соломинку. Діліться ранніми ранками та зустрічами пізно ввечері більш однаково. Такі прості дії можуть надіслати велике повідомлення, тобто ми всі в цьому разом. Бойовий дух команди та залучення будуть вдячні вам за це!

5 Займіться творчістю у соціальній діяльності

У світі соціального дистанціювання ми всі можемо зіграти свою роль у зближенні наших людей. Будь то через віртуальну щасливу годину, віртуальну нагоду за кавою чи навіть віртуальну ніч ігор, існує так багато способів, за допомогою яких ви можете сприяти побудові команд та зв’язкам. Не забудьте передати ці запрошення всім, щоб усі члени команди почувались включеними. Використовуйте розширення для онлайн-платформ для створення віртуальних зв’язків. Наприклад, використання розширення Donut для Slack дозволяє створювати пари співробітників кожні 1-4 тижні для 15 -30-хвилинних чатів. Aloha – ще одне розширення, яке дозволяє членам команди представити себе. Довгий і короткий момент полягає в тому, що існує безліч способів проявити творчість завдяки залученню віртуальних співробітників, тож отримуйте від цього задоволення!

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/how-lead-virtual-teams-inclusively-farrah-qureshi/.

Farrah Qureshi люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: