Як правильно налаштувати тон голосу

У світі конкурентів з копійками та нескінченним шумом іноді здається важким знайти власний голос, особливо якщо ви новий бізнес. Як ви передаєте свою пропозицію та цінність таким чином, щоб вона перегукувалась із вашою аудиторією, але відрізняє вас від галузевої норми? Як ви вливаєте у свій голос характер, особистість та зміст, але вселяєте впевненість у своєму бренді? Ну, гарне місце для початку – ваш T.O.V. Більше, ніж просто описові слова, такі як „весело”, „інформативно” та „надихаюче”, воно охоплює цінності вашого бренду, ваше позиціонування на ринку та спрямовує ваші комунікації у ЗМІ. Важливо досягти успіху, але нелегку річ визначити, я хотів би порадити, як розпочати.

Висловити себе

Одне, про що я завжди пам’ятаю, коли пишу, це стара приказка: „Твої слова мають силу, вибирай їх з розумом”. Все, що ви викладаєте там, – це вказівка на те, ким ви є, тому скажіть щось не так, і ви ризикуєте втратити клієнтів, клієнтів та повагу своєї галузі. Дослідження своїх конкурентів, щоб побачити, як вони набрали обертів, є хорошою основою для успіху, враховуючи їхній стиль письма, виділяються елементи та те, як їхня аудиторія взаємодіє із їхнім вмістом. Наприклад, зараз ми працюємо над веб-сайтом нового страхового брокера тут, у Embryo Digital, і одночасно визначаємо їх T.O.V. Я помітив розбіжності в мові, використання займенників та розмов, які роблять одних їх конкурентів видаються всеохоплюючими, доступними та обізнаними, а інші здаються традиційними, цілеспрямованими та серйозними. Спираючись на елементи, які, на вашу думку, будуть працювати для вашого бізнесу, ви зможете зменшити шум і зробити щось своє.

Значення «U» у вартості

Дослідивши свою конкуренцію, вам слід скористатись так званим підходом «навиворіт», який заглиблюється у ваші основні цінності. Як зазначено в електронній книзі Acrolinx, «ПЕРЕГЛЯНУЙТЕ СВІЙ ТОН», це передбачає задавання собі таких питань:

Що робить вашу компанію унікальною?

Що ви робите для клієнтів, чого ніхто інший не може?

Що особливого у вашій роботі, ваших продуктах чи послугах чи в чому-небудь ще про вашу компанію?

Яку унікальну цінність ви пропонуєте своїм клієнтам?

Що ваші клієнти вважають вашими сильними сторонами?

Якою є культура вашої компанії?

Що найбільше подобається людям у роботі у вашій компанії?

Як ви представляєте себе клієнтам?

Які ключові повідомлення потрібно передати?

Що мають розуміти потенційні клієнти щодо ваших продуктів чи послуг, перш ніж вони купуватимуть у вас?

Що вони повинні розуміти про вас як про компанію, перш ніж працювати з вами?

Відповіді на ці запитання допоможуть керівництву T.O.V. до того, що він стає другою природою для творців вашого вмісту і, зрештою, пов’язаний із вашим брендом. Створення T.O.V. Посібник може встановити це в камені, а працівників можна навчити говорити на вашій мові.

Переваги правильного тону голосу

Це дає вашому бізнесу голос, за допомогою якого можна взаємодіяти, реагувати на клієнтів та керувати ними.

Це дає вам фокус, дозволяючи вийти на ринок з чіткою стратегією та ідентичністю.

Ваша особистість може бути такою нішевою, як вам подобається, допомагаючи вам формувати авторитет і пробивати шум, який створюють конкуренти.

Потрібна допомога у визначенні вашого T.O.V.? Зателефонуйте Россу в Embryo Digital сьогодні за номером 0161 327 2635 і давайте почуємо ваш голос.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/getting-your-tone-voice-correct-ross-green/.

Ross Green люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: