Як інтегруватися з Salesforce

Це різні доступні вам варіанти інтеграції salesforce (api rest, api soap та heroku connect)

Salesforce – це CRM-платформа номер один у світі. Його програмне забезпечення базується на хмарі, тому для налаштування та управління не потрібна експертна ІТ-команда. Просто увійдіть у свій сеанс, і все готово.

Багато підприємств бажають, щоб вони могли розробляти інформаційні системи, які споживають та модифікують дані Salesforce. Хоча це може здатися занадто складним завданням, Salesforce пропонує REST або SOAP API, що дозволяє взаємодіяти із зазначеним CRM. Цей API дозволяє споживати дані з Salesforce, а потім відображати їх через новий користувальницький інтерфейс у вашій системі. Це також дозволяє зберігати та оновлювати інформацію всередині бази даних CRM.

REST API: це простий та ефективний веб-сервіс, заснований на принципах RESTful. Він надає типи функціональних можливостей Salesforce за допомогою ресурсів REST та методів HTTP.

Це дає можливість виконувати різні завдання:

Створюйте, читайте, оновлюйте та видаляйте записи

Шукайте або переглядайте його дані

Відновити дані та структури об’єкта

Цей REST API сумісний з JSON та XML.

Враховуючи простоту використання REST API, він виявляється видатним інструментом для розробки веб- і мобільних додатків.

SOAP API: це ефективна послуга з великою потужністю, заснована на його однотипному стандартному галузевому протоколі. Він використовує файл WSDL для суворого визначення параметрів доступу до даних через API. SOAP API сумісний лише з XML. Більшість функцій SOAP API також доступні в REST API.

Оскільки API SOAP використовує файл WSDL як офіційний контракт між API та споживачем, це чудовий інструмент для розробки інтеграції між серверами.

Як покращити швидкість розробки в широкомасштабних інтеграціях salesforce без використання rest або soap api

У широкомасштабному проекті інтеграції Salesforce зусилля щодо використання REST або SOAP API можуть бути дуже значними, що впливає як на час, так і на бюджет. Тож давайте представимо та розглянемо новий інструмент, створений Heroku для інтеграції та синхронізації з базою даних Salesforce.

Продукт, запущений Heroku, під назвою Heroku Connect, дозволяє синхронізувати базу даних Salesforce з базою даних Postgres, що робить можливим синхронізацію в односпрямованому або двонаправленому способі, що дозволяє вам читати дані, збережені в Salesforce та підтримувати оновлення бази даних Postgres, а також зберігати та оновлювати безпосередньо у вашій базі даних Postgres та синхронізувати ці дані з Salesforce.

Завдяки двонаправленій синхронізації між Salesforce та базою даних Postgres у Heroku, Heroku Connect об’єднує дані у своїй базі даних Postgres з контактами, обліковими записами та іншими настроюваними об’єктами в базі даних Salesforce.

За допомогою Heroku Connect ви можете створювати програми в Heroku, які легко інтегрують дані Salesforce. Програми, створені зі стандартними мовами з відкритим кодом, такими як Rails, Node.js та Python, серед інших, підключаються безпосередньо до Postgres і за допомогою Heroku Connect підключаються безпосередньо до Salesforce.

Ви можете підключитися безпосередньо до Salesforce, використовуючи стандартні оператори SQL, що дає змогу більшій кількості розробників мати можливість використовувати інформацію Salesforce без необхідності використовувати API.

Щоб мати можливість користуватися Heroku Connect, вам потрібно створити обліковий запис у Heroku та заплатити за приватний простір усередині Heroku. Цей інструмент зможе пришвидшити всі ваші зусилля щодо розробки та підвищити вашу продуктивність при інтеграції з Salesforce.

Готові розпочати роботу з Heroku Connect? Перейдіть за цим посиланням, щоб дізнатись більше.

(Потрібна допомога з інтеграцією Salesforce? Не соромтеся зв’язуватися для спілкування в магазині)

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/how-integrate-salesforce-gaston-arbeletche-csm/.

Gaston Arbeletche, CSM люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: