Як Fintech націлений на тисячоліть за допомогою AI та машинного навчання

Протягом останніх кількох років тисячоліття перекривають споживчий ринок, коли компанії намагаються знайти найкращий спосіб залучити першу в світі групу цифрових вихідців, хитрого, який процвітає на інноваціях, автоматизації та всіх новітніх технологічних гаджетах.

По мірі того, як більша частина цих молодих людей приходить на роботу та починає інвестувати у своє майбутнє, підприємства швидко усвідомлюють, що їм доведеться змінити свій підхід, щоб звернутися до унікальних потреб та очікувань цієї демографічної групи, які мають на меті повністю порушити статус-кво. Іншими словами, з поколінням смартфонів не може бути просто так, як зазвичай.

Незважаючи на те, що за останні роки тисячоліття були переповнені неприємними ярликами, в тому числі “самозакоханими”, “титулованими” та “трофейними дітьми”, ця підкована в техніці група також була визнана більш прогресивною та відкритою для нових ідей, ніж попередні покоління.

Міленіали цінують прозорість, а також зручність. Вони, по суті, вимагають мати під рукою персоналізований продукт або послугу, де б і коли вони не потребували, згідно з дослідженнями, які зосереджуються на тому, як банки можуть винаходити себе у тисячолітній вік.

Ці визначальні характеристики – це те, про що компанії повинні пам’ятати, якщо вони хочуть зберегти свою конкурентну перевагу в цьому кліматичному середовищі блискавичних технологічних змін. Це ніколи не було правдивіше, ніж для fintech – сфера, яку я спостерігав, перетворюється на більш практичну, зручну та веселу завдяки передовій автоматизації та технологіям штучного інтелекту, які заполонили сферу ІТ.

Багато фінтех-компаній скористались нішевою можливістю. Вони розуміють, що традиційні банківські та інвестиційні шляхи швидко припиняються. Насправді 57% американців вважають, що протягом наступних кількох десятиліть фінансові установи більше не існуватимуть у їхньому теперішньому вигляді. Насправді багато великих банків вже розгорнули мобільні додатки, намагаючись не відставати від споживчих тенденцій, які стрімко рухаються до повної цифровізації сектору. Fintech робить цей підхід на крок далі, по суті замінюючи (людських) фінансових радників робо-радниками, які використовують великі дані, машинне навчання та AI, щоб, по суті, вибрати найкращі інвестиційні можливості для нового покоління інвесторів.

Як генеральний директор мого власного магазину мобільних додатків та веб-розробників, я працював із багатьма фінтех-стартапами за останнє десятиліття, які розуміють важливість націлювання на потреби цієї цінної клієнтської бази. Я пильно стежив за цим сектором, із задоволенням спостерігаючи, що ринок наповнюється інвестиційними платформами, орієнтованими на моє покоління.

На мій погляд, одним з найбільш перспективних (та інноваційних) фінтех-стартапів, що з’явилися цього року, був Grifin. Додаток, схоже, відповідає тисячолітньому мисленню: він дозволяє користувачеві інвестувати свої запасні зміни у улюблені компанії, використовуючи машинне навчання, щоб створювати індивідуальні портфелі акцій на основі унікальних інтересів та уподобань людини. Портфоліо автоматично адаптується, щоб не відставати від мінливого способу життя користувача, одночасно повторюючи диверсифікацію, яку надає біржовий фонд S&P 500.

Заінтригований, я зв’язався з Аароном Фругом, співзасновником компанії, щоб отримати його уявлення про те, як фінтех наближається до міленіалів.

«Сучасна технологія забезпечує шлюз для компаній, які роблять досить дивовижні речі. Крім того, традиційні банківські та інвестиційні канали не розвиваються досить швидко з галуззю. Вони занадто відстають і втрачають поточну базу користувачів. Коли вони пристосуються, про потреби міленіалів вже піклуватимуться фінтех-компанії, – сказав Фруг. «На ринку існує така велика конкуренція, що хороший продукт більше не просто його ріже. Компанії повинні бути орієнтованими на споживача та переконайтесь, що вони створюють бренд, який замовники хочуть і якому можуть бути лояльними “

Дослідження 2015 року показало, що, хоча 71% тисячоліть воліють піти до стоматолога, ніж слухати, що говорять банки, вони збираються контролювати близько 7 трильйонів доларів ліквідних активів до 2020 року і становитимуть 46% усіх доходів, що генеруються в США до 2025 року. Це вражаючі цифри, особливо якщо врахувати, що це покоління стискає борг студентів, що змусило багатьох відкласти такі речі, як покупка будинку чи створення сім’ї.

Такі компанії, як Upstart, розглядають тисячоліття як стратегічний сегмент ринку, на який йому вдалося націлитись. Платформа споживчого кредитування, заснована колишніми співробітниками Google, використовує AI та машинне навчання для встановлення ціни на кредит та автоматизації процесу запозичення.

Джейн Пеннер, директор з комунікацій команди, сказала мені, що кредити дійсно важко заробити на тисячоліття, саме тому Upstart використовує нетрадиційні змінні, такі як дані про зайнятість та освіту, щоб допомогти молодим людям з короткою кредитною історією отримати позику.

“Наш кредитний продукт не є специфічним для тисячоліть, але середній вік нашого позичальника становить 28 – порівняно з серединою 40-х років для наших однолітків, – тому очевидно, що наш продукт дуже добре обслуговує цю вікову групу”, – пояснив Пеннер.

AI, машинне навчання та обслуговування клієнтів у будь-який час і в будь-якому місці, куди рухається майбутнє. Компаніям, які сподіваються скористатися зміною мислення споживачів, а тисячоліття ведуть звинувачення, доведеться доопрацювати свій підхід або стрибнути з ладу. Тим, хто не почав автоматизувати свої послуги, щоб задовольнити вимоги підростаючого покоління щодо прозорості, зручності та прохолодних, інтерактивних користувальницьких інтерфейсів, потрібно ще близько року-двох, щоб наздогнати або ризикувати зникненням.

ПРОДОВЖИТИ ПОВНУ СТАТТЮ.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/how-fintech-targeting-millennials-using-ai-david-semerad/.

David Semerad люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: