Імовірнісні структури даних та алгоритми для додатків великих даних


Я надзвичайно радий оголосити про свою першу книгу “Імовірнісні структури даних та алгоритми для додатків великих даних”. Це технічна книга про популярні компактні структури даних та швидкі алгоритми, які надзвичайно корисні в сучасних додатках великих даних.Книга висвітлює сучасні алгоритми та структури даних, які допомагають вирішувати такі загальні проблеми в обробці великих даних, як запити про належність, підрахунок кількості, обробка потоків даних та оцінка подібності. Незважаючи на те, що неможливо висвітлити всі існуючі дивовижні рішення, ця книга має висвітлити їх загальні ідеї та важливі сфери застосування.

Мета цієї книги – ознайомити фахівців із технологій, включаючи архітекторів програмного забезпечення та розробників, а також тих, хто приймає рішення щодо технологій, з імовірнісними структурами даних та алгоритмами. Читаючи цю книгу, ви отримаєте теоретичне та практичне розуміння імовірнісних структур даних та дізнаєтесь про їх загальне використання.

Написання цієї книги було неймовірним досвідом! Сподіваюся, це дозволить вам краще зрозуміти програми Big Data та надихне вивчити інші проблеми та розробити нові дивовижні рішення.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/probabilistic-data-structures-algorithms-big-andrii-gakhov/.

Andrii Gakhov люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Великі дані # Алгоритми

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: