4 способи подолати найбільший виклик керівників стартапів

Коли хтось запитує мене, чим я займаюся на WeTravel, я часом відповідаю: «Все, що ніхто інший не робить». Будучи генеральним директором стартапу звучить гламурно, і це, безумовно, може бути. Ви керуєте продуктовою та бізнес-стратегією, встановлюєте стратегічні партнерські стосунки, періодично проводите публічні виступи та проводите збір коштів (добре, остання частина не зовсім гламурна).

Але в компанії на ранніх стадіях генеральний директор також витрачає багато часу на тисячу крихітних буденних завдань, починаючи від подання рахунків-фактур бухгалтеру, вирішення юридичних питань аж до вирішення нудних кадрових формальностей. Існує так багато «термінових» завдань, що відволікання уваги легко стає найбільшим викликом для генерального директора. Ось кілька способів, як я долаю відволікаючі фактори:

1 – Встановіть блокувальник стрічки новин Facebook і приберіть свій телефон

Я встановив блокувальник стрічки новин Facebook, видалив додаток Facebook і розмістив свій телефон поза досяжністю, коли я працюю. Це легко повернуло мені годину дня мого життя. Наступним є блокувальник новин LinkedIn, але я ще не зовсім зробив цей стрибок.

2 – Вимкніть електронну пошту під час виконання завдання

Згідно з дослідженням UC Irvine, потрібно 23 хвилини, щоб повернутися до завдання, яке колись відволікалось. Тому, коли я блокую періоди часу для виконання певних завдань, я обов’язково вимикаю будь-які повідомлення електронної пошти, слабкі повідомлення, миттєві повідомлення чи інші сповіщення, які можуть перервати робочий процес. Перевірки електронної пошти 2-3 рази на день цілком достатньо.

3 – Розставити пріоритети

Термінові часто приймають за важливі. Кожна компанія, що фінансується VC, постійно працює на годиннику, але регулярний тайм-аут просто для того, щоб подумати, де знаходиться ваша компанія, має вирішальне значення. Робіть це хоча б щотижня. Тим більше, що як генеральний директор, ти повинен знімати з висоти пташиного польоту і бачити загальну картину. Ніхто інший не зробить цього за вас.

4 – Зробіть кров тече

Тривалий робочий час – це цілість, і маючи під рукою величезний список завдань, ви забуваєте, що ваше тіло не змушене сидіти або стояти 12 годин на день за екраном. Пийте досить і переконайтеся, що час від часу рухаєтесь. Поширене, але трохи дивне видовище в офісі @ WeTravel, коли працівники проводять випадкові віджимання. Це дивно виглядає? Так, але це розумово повертає вас у правильний шлях.

Що ви робите, щоб тримати фокус?

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/4-ways-overcome-biggest-challenge-startup-ceos-johannes-k%C3%B6ppel/.

Johannes Köppel люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: