5 розумінь про те, як отримати фінансування для бізнесу

Ви коли-небудь замислювались про ведення власного бізнесу?

Я хотів би поділитися деякою інформацією, яка, безумовно, допоможе вам залучити інвесторів для свого стартапу та принести прибуток у майбутньому.

Підготуйте продукт або рішення, якими ви можете поділитися

Основною метою переважної більшості інвесторів є не лише почути вашу ідею та вкласти гроші, але й повернути ці інвестиції. Отже, вони шукають можливості, які потенційно можуть розхитати ринок і отримати від цього вигоди. Ви повинні показати їм точку продажу свого товару, чим він відрізняється від інших. Зверніть увагу, що інвестори приваблюють продукти, які вирішують певні проблеми.

Запропонуйте надійний бізнес-план

Інвестори хочуть бачити переконливий і повний бізнес-план. Коли ви розробили бачення своєї компанії і продумали деталі, як туди дістатися, у вас буде більше шансів потрапити в банк. Обов’язково надайте детальний маркетинговий план, фінансові перспективи та особливості свого ринку.

Будьте готові до хитрих питань

Під час підготовки враховуйте найнеприємніші та найскладніші запитання, які вам можуть задати. Інвестори хочуть забезпечити фінансову підтримку, тому переконайтеся, що ви можете відповісти на всі можливі запитання таким чином, щоб їх задовольнити та вразити.

Підготуйте свій виграшний крок

Перетворіть свою тематику в історію, оскільки це найкращий спосіб залучити аудиторію. Продемонструйте інвесторам свій ентузіазм, пристрасть та надійність. Першим кроком буде створення зображень та діаграм, які допоможуть вам пояснити, що ви збираєтесь сказати. За словами молекулярного біолога, що розвивається, зір Джона Медіни – безумовно, наше найдомінніше почуття, яке займає половину ресурсів нашого мозку. Візуальні засоби швидше передають повідомлення, пояснюють основні моменти та чітко передають ціннісні пропозиції. Фраза «картинка говорить тисячу слів» не могла з’явитися в кращий час. Практикуйте свою висоту знову і знову.

І останнє, але не менш важливе: Створіть пояснювальне або рекламне відео

Коротке, привертає увагу та описове відео, яке демонструє ваш товар, є неймовірно потужним інструментом, який, безумовно, заохотить фінансування вашого бізнесу. 65% людей – люди, які навчаються зору, а 90% інформації, що передається в мозок, – візуально.

Тема відео досить широка, і я, як людина, яка працює у цій галузі більше 10 років, маю про це багато сказати.

Якщо у вас є запитання, не соромтеся запитувати мене.

Я зроблю все можливе, щоб розширити тему відеопродукції у наступних публікаціях.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/5-insights-how-get-funding-business-alex-isaev/.

Alex Isaev люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: