Ви EyesUp? Стрес сучасного життя шкодить нам більше, ніж ми думаємо

Кожен вид еволюціонує у відповідь на навколишнє середовище. Здебільшого ці зміни є тонкими і визначаються лише тисячоліттями. Це не так у сучасних людей. Ми змінюємось і стрімко. Ми не проростаємо крила і не розробляємо нові частини тіла, але ми адаптуємось до нової норми, де постійний стрес є повсюдним. Нестримний вплив технологій багато в чому змінює того, ким ми є.

Завдяки повсюдному використанню смартфонів наша еволюція розпочалася. Майбутні вчені можуть озирнутися назад і визнати наше покоління першим, де наше природне положення очей рухалося вниз, а контакт зору з іншими зменшився. Ми можемо легко побачити деякі з цих змін навколо нас – оглянути ресторан. Ви навіть можете розпізнати в собі такі симптоми, як “технічна шия”, пошкодження шкіри синім світлом і навіть депресія. Наука показала, що постійний зв’язок із технологіями спричиняє збільшення безсоння, малорухливого способу життя, ізоляції, депресії та тривоги – все це які мають суттєві наслідки для нашої шкіри, здоров’я та зрештою щастя.

Як дерматолог, я вважаю, що здорова шкіра є прямим відображенням вашого життя. Але сьогодні майже всі ми живемо у дедалі напруженішому, постійному середовищі. Це те, що я називаю культурним стресом, або стресом сучасного життя.

Насправді цей тип постійного та всеохоплюючого стресу має величезні наслідки для здоров’я, які особливо помітні на шкірі. Доведено, що хронічний стрес, як і культурний стрес, послаблює імунітет, посилює запалення та прискорює старіння [1].

Ось чому сьогодні я з гордістю запускаю EyesUp, мою нову ініціативу, спрямовану на просвітництво людей про небезпеку цифрових відносин та силу реальних людських зв’язків. Я закликаю людей пообіцяти піти «EyesUp» і зв’язатись один з одним у реальному житті.

Але що означає йти EyesUp?

Дозвольте поділитися історією. Один з моїх друзів розповів мені про недавню прогулянку на човні, яку вона продовжувала з деякими колегами. Пізніше подруга зрозуміла, що вона зовсім сумує за хлопцем своєї колеги, щоб запропонувати їй серед прекрасного заходу сонця. Моя подруга, як і багато хто з нас, була зосереджена на вдосконаленні ідеальної фотографії та була заглиблена у свою стрічку в соціальних мережах. Моя подруга втратила можливість зв’язатися зі своїми колегами, бо її очі – буквально – були опущені.

Правда полягає в тому, що навколо нас є краса: народжуються немовлята, складаються дружні стосунки та підтримуються стосунки. Але так часто ми пропускаємо ці повсякденні віхи, оскільки ми зосереджені на речах, які, зрештою, позбавлені сенсу.

В кінці життя люди часто запитують себе: “Чи є щось, що я хотів би зробити інакше?” Більшість людей кажуть: “Я би хотів, щоб я проводив більше часу зі своїми дітьми та людьми, яких я люблю”. Але через культурний стрес та цифрову залежність ми проводимо більше часу на самоті і не бачимо краси того, що таке життя.

Ось чому я сподіваюся, що ви приєднаєтеся до мене, щоб розпочати цей рух, щоб від’єднатись від наших пристроїв та відновити зв’язок із важливими для нас людьми. Щоб взяти обіцянку EyesUp та дізнатись більше про те, як стрес сучасного життя може вплинути на ваше здоров’я та шкіру, відвідайте веб-сайт http://www.eyesup.com.

Щоб жити щасливіше, здоровіше!

Доктор Говард Мурад

Щоб завантажити власну щоденну дозу мудрості та краси від доктора Мурада, завантажте безкоштовну програму Доктор Мурад’s Insights App. https://www.murad.com/inspirationapp/

Доктор Говард Мурад є засновником Мурада та автором восьми книг, включаючи «Підкорення культурного стресу» Він визнаний провідним провидцем своїх наукових інновацій, цілісного підходу до краси та загального самопочуття. Його пристрасть допомагає людям розкрити свій потенціал виглядати молодшими, відчувати себе молодшими та жити здоровішим, щасливішим та кориснішим життям.

[1] Американський інститут стресу. Stress.org 2016

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/you-eyesup-stress-modern-living-hurting-us-more-than-we-murad/.

Dr. Howard Murad люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: