Думаючи про вплив трьох найбільш руйнівних сил на планету на створення брендів

Томас Фрідман з “Нью-Йорк Таймс” минулого тижня написав оперу “Осторожно: вибух політики” У ньому він досліджує шляхи, якими нинішня політична сцена США порушується «трьома найбільшими силами на планеті – технологіями, глобалізацією та зміною клімату». Незалежно від того, подобається вам Фрідман, погоджуєтесь з його поглядом чи регулярно читаєте Нью-Йорк, важко сперечатися з трьома силами, які він висуває як найважливіші зміни в грі нашого часу. Відклавши на мить важко уникнути політичну сцену, сьогодні вранці мені здалося цікавою вправою думати, щоб подумати про вплив цих сил на світ створення бренду Mechanica.

Почнемо з “Технології”. Безпрецедентно швидкий розвиток цифрових та мобільних технологій, безперечно, полегшив та економічно вигідніший ніж коли-небудь зв’язок та зв’язок із вашими цільовими споживачами. До цього пункту LinkedIn щойно заявив, що тепер дозволяє маркетологам націлювати оголошення на певні компанії. Так, у нашому діловому житті стало ще більше безладу! У той же час, коли наші можливості як маркетологів потрапити перед нашу аудиторію розширюються як ніколи раніше, привернути увагу та значуще залучити цю аудиторію стало важче, ніж будь-коли. Пожежний шланг даних, який щодня вигукує нашу увагу, створює те, що ми стали називати “імпотенцією достатку”. Стільки варіантів, так мало часу та уваги! Результат полягає в тому, що прірва між усвідомленням та справжньою залученістю та розумінням ніколи не була ширшою.

Далі йде «Глобалізація», яка «робить світ взаємозалежним як ніколи». Раніше було те, що думка про “брендинг” та “глобальний” в одному і тому ж реченні пригадала потужні світові бренди, такі як Coca-Cola, McDonalds, IBM та Disney. Ці бренди стали потужними завдяки використанню ефективності справді масивних ринків, інвестуючи сотні мільйонів доларів у маркетинг брендів протягом 10+ років і пристосовуючи свої пропозиції, як це потрібно для регіональних ринків, але в кінці дня, вигравши ефективність ( і прибутковість), бореться за те, що вони схожі, ніж різні на різних ринках. Що ж, як кілька років тому в «Гарвардському бізнес-огляді» доводилося в «Як змагаються глобальні бренди», ця гра швидко розвивається, оскільки закріплені світові бренди працюють над тим, щоб стати більшою частиною «глобальної розмови». Однак більш цікавим впливом глобалізації на брендинг є те, як транснаціональні глобальні «племена», що визначаються спільними інтересами та взаємопов’язані за допомогою цифрових технологій, здатні створювати глобальні бренди знизу вгору безпрецедентними темпами. Створення за одну ніч цінних світових “брендів-єдинорогів”, кожна з яких оцінюється на мільярд доларів, таких як WhatsApp, SnapChat та Minecraft, не підлягає всім умовам глобальних інвестицій у маркетинг протягом тривалого періоду часу. За останні 10 років щорічний рейтинг брендів Landor у світовому масштабі повністю змінився, і до того моменту, коли 5 з 10 найкращих світових брендів минулого року були нечуваними 10 років тому.

Нарешті, у нас є “Зміна клімату”. Спочатку може здатися, що його важче пов’язати з брендингом, але насправді швидке зростання наполягання Millennials на приєднанні до брендів, що підтримують їхні причини, ілюструє величезний вплив, який екологічні зміни матимуть на цінності бренду. Нещодавнє опитування PEW демонструє, що пов’язаність із “Захистом навколишнього середовища від забруднення” є соціальною проблемою №1, що спонукає до прийняття рішень, що існують тисячоліття. Бренди ігноруватимуть це на власний ризик! Ще цікавіше поміркувати над тим, як швидко розвивається потенціал брендів, щоб вони стали відомими, приймаючи ці цінності, які є настільки важливими для найбільшої демографічної когорти за останній час.

Оце Так! Три найбільші сили на планеті – технології, глобалізація та зміна клімату – мають такий же вплив на брендинг, як і на всі інші аспекти нашого життя. А тепер давайте подумаємо про вплив цих сил на освіту, спорт, стосунки … і о так, політику.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/thinking-impact-three-most-disruptive-forces-planet-brand-ted-nelson/.

Ted Nelson люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: