Мій короткий час слави як вплив і як це пов’язано зі стартапами

До того, як моя дивовижність почала працювати в індустрії маркетингу продуктивності, я також був чудовим як фактор впливу на Youtube. У мене навіть був момент Джастіна Бібера (не зовсім хаха), і мене зупинили на вулицях Сеула, Корея – група дівчат, які переглядали мої відео.

Винявши з рівняння моє відео “Подорож по Китаю”, яке стало популярним на китайському веб-сайті (головним чином тому, що я пішов як біла привілейована жінка, проти поглядів західних ЗМІ на Китай), я справді мав лише одне або два вірусні відео.

Моїм найпопулярнішим та вірусним було одне з моїх найперших відео, де я стояв у магазині та пояснював, які продукти є веганськими.

Я отримав стільки коментарів до цього відео та приватних повідомлень – я майже почувався веганським гуру Кореї. Тоді це змусило мене задуматися, чому?

Чому це відео, зокрема, стало вірусним ?!

Відео отримало вірусний характер, оскільки воно було унікальним. Ніхто інший не думав пояснювати, які продукти є веганськими в корейському магазині. Всі вони оглядали веганські ресторани, але ніхто ніколи не давав повної інформації про веганські продукти, які можна знайти в цілодобовому супермаркеті.

Це відео мало 3 компоненти, ну 4, включаючи моє чарівне обличчя:

1 Інформація, яка не була доступна ніде; відео було цінним, інформативним та корисним для глядача. Вони навчились у нього, отже їм сподобалось, поділились і переглянули ще раз.

2 Він був націлений правильно (або мав правильний зміст) – фокусування на конкретній ніші; Вегани, які люблять подорожувати, їдять дешево і хочуть відвідати Корею. АБО будь-хто, хто має дієтичні чи релігійні проблеми.

3 Ну, можливо, це було моє чарівне обличчя.

Мені вдалося ще раз скопіювати успіх із відео “те, що корейці знають про Ізраїль”; це відео було ще більш успішним, воно все ще мало компоненти від раніше, але додало ще дві нові речі:

1 Почуття гумору

2 Був випущений в потрібну дату (День незалежності Ізраїлю).

Зробивши ще один крок вперед і кинувши в «ділову бульбашку» – відео в Youtube схожі на невеликі стартапи; єдиний спосіб, по якому ваш стартап буде рости та досягати успіху, – це якщо ви унікальний, надаєте цінність, маєте щось у своїх конкурентів, розумієте свою аудиторію ринку та правильно націлюєтесь на неї. Додавання до цього трохи почуття гумору – теж досить важливо.

Як ти гадаєш? Ви згодні? Як ви думаєте, що зробити відео чи стартап вірусним? І який із компонентів є найважливішим?

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/my-short-time-fame-influence-how-relates-startups-hofit-%ED%98%B8%ED%95%8F-shelly/.

Hofit (호핏) Shelly люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: