Мій Google Code у 2014 році

Мене звуть Самсон Годді, мені 15 років, а також я нігерієць. Я первісток батьків, я навчаюсь у 12 класі, і цього року я закінчу школу. Цього року я беру участь у Google Code In, і це насправді вперше, це конкурс для студентів доуніверситетів з метою заохочення молоді до участі у відкритому коді. Ми співпрацюємо з організаціями з відкритим кодом, кожна з яких надасть перелік завдань, які повинні виконати студентські конкурсанти. Я фактично працюю з SugarLabs на поточному GCI 2014.

ПРИЧИНИ КОНКУРЕНЦІЇ

Це чудова можливість взяти участь у цьогорічному конкурсі, оскільки це сприяє вдосконаленню моїх навичок програмування та сприянню спільнотам з відкритим кодом. Є багато молодих програмістів, таких як я, і звичайно менторів. Заохочую взяти участь, Вальтер Бендер переговорив мене, сказав мені, що це хороший початок для мене – вступ до хорошого університету. Наставники можуть допомогти з деякою документацією чи деякими змінами в моєму коді. Також одна з причин – завести нових друзів та познайомитись із старими, адже я не вперше працюю в організації SugarLabs. Тож я сподіваюся виконати більше завдань і, якщо можливо, взяти участь у GCI наступного року. І через мій пізній запис, я запустив код Google 28 грудня 2014 року, я маю два завдання, і, сподіваюся, це буде третім, і я не можу перемогти цього року. Але це також підготує мене до майбутнього GCI 2015, і я буду готовий до цього. Говорячи про виконані завдання, я працював над Turtle Blocks JS для (ОС Android), щоб знаходити помилки, а також я пропоную творцеві, яким є Вальтер Бендер, а також працював над різницею між блоками Turtle Blocks (Python) та Turtle Blocks (сценарії Java), які я також зробив кілька пропозицій розробнику. Я хочу скористатися цією можливістю, щоб подякувати Вальтеру Бендеру за заохочення, яке він дав мені для участі в змаганнях, принаймні я мав сертифікат Google і футболку Google, а також активізував свою позакласну діяльність при подачі заявок в коледжі в Америці . Дякую команді SugarLabs та Google, з новим роком !!!!!!!!!!!

Краще вести ззаду і ставити інших попереду, особливо коли ви святкуєте перемогу, коли відбуваються приємні речі. Ви берете лінію фронту, коли є небезпека. Тоді люди оцінять ваше керівництво. – Нельсон Мандела

Краще вести ззаду і ставити інших попереду, особливо коли ви святкуєте перемогу, коли відбуваються приємні речі. Ви берете лінію фронту, коли є небезпека. Тоді люди оцінять ваше керівництво. – Нельсон Мандела

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/my-google-code-2014-experience-samson-goddy/.

Samson Goddy люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: