Припиніть говорити про BSS з обмеженою застарілою технологією, а реалізуйте це за допомогою хмарних служб підтримки бізнесу, створених для IoT

Якщо ви мобільний оператор, який хоче розширити свої послуги з доданою вартістю за допомогою підключення IoT, ви хочете отримати BSS, який скорочує ваш час на ринку, використовує автоматизацію бізнес-процесів, забезпечує гнучкість для декількох рівнів клієнтів, і може впоратися зі складністю нових бізнес-моделей, які є специфічними для IoT. Ось п’ять обов’язкових моментів.

Створено для бізнес-моделей iot

Бізнес-моделі IoT потребують BSS, специфічного для IoT. Це означає думати назад. Яка функціональність мені знадобиться, щоб обслуговувати не лише клієнтів IoT, а їхніх клієнтів у свою чергу? Як я можу переконатися, що вартість справді конкурентоспроможна, щоб мене не стримували з того, що я можу запропонувати як додану вартість?

Коли ви знаєте, що вам потрібно, тоді вам найкраще шукати BSS, що включає цю функцію. Ось де найкраще уникати застарілих змін. IoT стане швидкою технологією, яка дозволяє створювати гнучкі та гнучкі моделі послуг, що відповідають новим та новим бізнес-стратегіям. Він повинен базуватися на хмарі, єдиній платформі, яка може впоратися з цією швидкістю та спритністю доступним способом.

Найкраща порада: модульний BSS повинен допомогти вам вибрати, які будівельні блоки вам потрібні, додаючи налаштування за необхідності.

У хмарі BSS може рости одночасно з вашим бізнесом, дозволяючи повільно додавати нових клієнтів та ієрархії, платячи лише за те, що ви використовуєте, не вливаючи нулів у свої зусилля, поки не побачите, що це окупається. Починати з малого не означає починати з низької продуктивності, оскільки ваша доступність і швидкість базуються на пропорціях хмарності з найперших етапів.

Управління відносинами з клієнтами як стандарт

Що на практиці означає CRM, побудований для IoT? Ось на що слід звернути увагу:

Створений для масштабу IoT: існуючий BSS може використовуватися для кожного користувача, який має один пристрій, а може, два – мобільний телефон для дому та роботи, або мобільний та планшетний пристрій. Розгортання IoT може масштабуватися до сотень тисяч пристроїв, і кожен клієнт може бути підписаний на плани IoT для декількох служб.

Створено для поведінки IoT: пристрої IoT мають свої власні методи зв’язку, і для обслуговування та підтримки їм знадобиться зовсім інша настройка. Наприклад, якщо ваш CRM не може обробляти більше одного пристрою в одному записі клієнта, або балується в середовищі з декількома ієрархіями, де ви можете виставити рахунки клієнту, і вони можуть по черзі виставляти рахунки власним користувачам, він просто не може обробляти IoT.

Видимість у реальному часі

Будь-який користувач мобільного телефону очікує, що зможе перевірити свій рахунок у будь-який час і побачити, скільки своїх хвилин або даних він використав, навіть якщо до наступного фізичного рахунку потрібно 28 днів. Подумайте про цю перевагу в масштабі B2B. З огляду на реальний час фактичного використання даних, ваш бізнес-клієнт може перевірити будь-який пристрій або проект IoT на наявність незвичної поведінки, таких як стрибки або зниження продуктивності, пом’якшення проблеми, перш ніж кінцевий користувач коли-небудь помітить проблему, або блокування послуги, де витрати піднімаються занадто швидко, поки вони вирішують рішення чи альтернативу.

Завдяки потужному BSS, побудованому на найкращих практиках хмарних технологій, ці сповіщення можна налаштувати будь-якою мірою. Ви можете налаштувати пул даних для спільного використання пристрою, попередити потрібного персоналу про досягнення обмеження або ввімкнути конкретні сповіщення для типу пристрою, типу клієнта або для кожного місця, вивчаючи тенденції з часом, а також у момент.

Розширені можливості виставлення рахунків та рейтингу

Усередині вашого BSS, щоб усі гвинтики оберталися, повинен бути вдосконалений механізм виставлення рахунків та рейтингу. Це додасть і керуватиме додатковими послугами, такими як додаткові дозволи на передачу даних, технічне обслуговування та перевірки, інші підключені послуги та навіть ціна на пакети. Вміння робити це на декількох рівнях є надзвичайно важливим, дозволяючи вашим клієнтам обробляти свої рахунки-фактури всередині вашого BSS, а потім знову для наступного рівня користувачів і за його межами, з тим, що ми називаємо рахунком від імені (BoBo). Звичайно, один рахунок-фактура – це величезна відмінність, що обробляє декілька валют, податків, законодавства про відповідність та послуги з одного прочитаного місяця.

Оскільки IoT є такою новою технологією, а розгортання 5G просто завойовує свої зусилля, ми також не знаємо, який наступний великий варіант використання буде для IoT. Його можна виділити з будь-якої галузі чи галузі, і ваше рішення щодо управління зв’язками повинно бути готовим з самого початку. Ось чому ми любимо бачити системи виставлення рахунків, які постачаються із заздалегідь налаштованими шаблонами, які можна просто налаштувати за допомогою інтерфейсу перетягування та кодування без коду. Це надає можливість кожному діловому користувачеві створити новий варіант використання, а також забезпечити його роботу та окупність завдяки провідним у галузі часу виходу на ринок.

Самоврядування

Ось цікавий експеримент. Скажімо, ви хочете змінити свій BSS прямо зараз. Наскільки ви залежні і від кого, щоб це здійснити?

Зазвичай мобільні оператори мають принаймні два рівні залежності. По-перше, внутрішньо своїм власним ІТ-командам та розробникам, яким потрібно взяти на себе відповідальність за нові функції, бізнес-моделі чи навіть додавання клієнтів та виправлення помилок. По-друге, до постачальників послуг зв’язку або BSS, які працюють за власним розкладом і потребують звернення до ситуації, коли проблеми загострюються або ви хочете вписати щось унікальне. Потім, коли вони продають послуги своїм власним клієнтам, вони повинні бути в свою чергу доступними для підтримки та обслуговування цього клієнта.

Ми кажемо, давайте відкинемо все це. Натомість перенесіть процес на самокерування не лише для вас, але й для ваших клієнтів. Ось як це працює.

Ми використовуємо безкодову розробку, щоб будь-який співробітник міг виконати свою роботу без необхідності передавати телефон до команди розробників. У свою чергу, відділ розвитку компанії звільняється для роботи над новими проектами, не вимагаючи виправлення кожної дрібної проблеми або внесення найменших змін. Потім ми дозволяємо вам передати цю свободу вашим власним клієнтам, будь то торговий посередник, партнер каналу чи інше. Це дає їм змогу робити більше за менший час, використовуючи наші шаблони, які можна налаштувати під конкретні бізнес-потреби, або інтегруючи зі сторонніми API за своїм задоволенням.

Звучить просто? Ми обіцяємо, це так. Давайте додамо ваш власний унікальний бізнес-контекст до розмови. Зв’яжіться тут.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/stop-talking-bss-limited-legacy-technology-make-happen-goldberg/.

Daniel Goldberg люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: