Упущення «моменту Kodak» може бути головною загрозою для галузі виробництва дизельної енергії

У той час, коли такі країни, як індія, з найбільшою у світі встановленою базою дизельних генераторів забороняє їх використання (заборона на використання дизельних генераторів) та примушує їх гібридизуватися з відновлюваними джерелами енергії, виробники генераторів повільно вирішують цю проблему.

Проте “енергетичний перелом” стає все більш очевидною реальністю, і, на відміну від ідеалістів, поточна енергетична революція майже виключно зумовлена економічними критеріями, а не екологічною свідомістю. Те, що було зроблено в останні роки, можливо, трохи надмірною войовничістю, тобто пов’язанням потреби в енергетичному переході із “зміною клімату”, лише незграбно зрушило дискусію з дещо слизького та суперечливого схилу, який більше шкодить відновлюваній енергії, ніж використання простого економічні причини.

Ринок дизельного генератора завжди зростає … або це?

Тож якщо цей перехід так добре відбувається, чому генератори, що живляться на викопному паливі, такому як дизель, все ще зростають? Чому цей ринок демонструє майже девіантне зростання понад 5% на рік, незважаючи на всі розмови та несміливі зобов’язання, взяті на самітах та інших кліматичних конференціях?

Просто тому, що в деяких країнах спостерігається двозначне економічне зростання, і ці країни є одними з найбільш густонаселених у світі, а їх енергетичні потреби зростають в геометричній прогресії. Однак це зростання є сильнішим і швидшим, ніж збільшення глобальних потужностей з виробництва та введення в експлуатацію альтернативних систем, але для кількох деталей це настільки просто. І сьогодні виробництво та доставка генераторної установки залишається найшвидшою реакцією на негайну енергетичну потребу в поєднанні з доступними початковими інвестиційними витратами, незважаючи на те, що протягом десяти років після її придбання витрати на паливо є абсолютно необґрунтованими.

Хороша новина полягає в тому, що це 5% зростання лише маскує реальність, а саме втрату частки ринку дизельних генераторів, оскільки за відсутності альтернативних рішень цей темп зростання був би ще вищим. Зараз ця тенденція зворотна і слідує закономірності, приблизно паралельній невблаганному падінню витрат на системи накопичення енергії, що в даний час є найважливішим фактором у протистоянні нафти та відновлюваних джерел енергії.

Виробники дизельного генсету знайдити складності в інтеграції їх рішень …

… незважаючи на те, що їхній бізнес настільки тісно пов’язаний з ресурсом, ціна та доступність якого не є ні стабільними, ні гарантованими. Це парадокс, який, мабуть, добре сприймається галуззю, яка, схоже, вважає, що залежність від нафти неминуча, і що населення, яке вдається до викопного палива для виробництва своєї електричної енергії, не маючи іншого вибору, фактично є “полоненим” “ринок з незначною або відсутністю чутливості до цін на паливо, а тим більше до екологічних проблем.

Реальність інша!

Хоча правда, що пропуск Kodak цифрового зсуву був фатальною помилкою, але вплив енергетичної революції на генератори пом’якшується швидкістю реакції ринку.

Там, де людина може швидко перейти від кінофільму до цифрового, виробництво енергії в країні, громаді чи компанії не може бути замінено в короткі терміни, і що саме ця інерція дає цим компаніям помилкове відчуття безпеки.

Поновлювані джерела енергії вже не просто “життєздатна” альтернатива, а скоріше економічно логічний вибір, оскільки сьогодні вони набагато дешевші, ніж дизель, особливо якщо додати до своїх витрат на маршрутизацію, які в певних регіонах світу подвоюють ціну на літр (до тих пір, поки він досягне місця призначення).

Однак глобальна геополітична конфігурація полягає в тому, що найбідніші країни – це також ті, хто платить найвищу ціну за пальне, при цьому часто отримуючи максимально можливу кількість сонячних променів – дві ідеальні умови для чистої та простої заміни викопного палива сонячною енергією . В даний час інноваційні та адаптовані фінансові рішення доповнюють і без того економічно привабливу пропозицію, яка все ще карається великими початковими інвестиціями, типовою характеристикою рішень з відновлюваної енергетики. Таким чином, усі вогні зелені, щоб перехід енергії перейшов на більш високу швидкість.

Більше прибутків для виробників дизельного генератора

Такі компанії, як Caterpillar, Cummins, Atlas Copco тощо … можуть легко прийняти цей перехід, оскільки битва відбувається не на їхньому покритті, він просто налаштовує два види палива: дизель та сонце (або вітер) .

Таким чином, генератор залишається генератором, незалежно від того, живиться він від дизеля або відновлюваної енергії. Найбільш активним фактором є постачальник дизельного палива, який втрачає безповоротну частку ринку з кожною заміною або гібридизацією генераторної установки.

Економічно, знаючи, що виробники дизельних генераторів не приносять прибутку на паливі, для них було б набагато вигідніше виробляти сонячні генератори, які за своєю природою поставляються з перевагою “повних 20 років пального”, оскільки, на відміну від дизельної групи, яка протягом свого життя споживатиме в дизелі еквівалент, що в кілька десятків разів перевищує ціну його придбання, сонячний генератор концентрує майже всю додану вартість свого життя на собівартості. Початкова інвестиція, яка для користувача повинна супроводжуватися фінансуванням, але також дозволяє виробник значно збільшити свій прибуток, привласнюючи доходи, які інші могли б отримати від палива.

Сонячна енергійна мобільність, “революція в революції” …

Як і телефонія, комп’ютери та майже все, чим ми користуємось у своєму повсякденному житті, „мобільність” перейшла від простої тенденції до реальної потреби, і сьогодні було б абсолютно безглуздо не враховувати цей аспект у майбутньому дизайні будь-якого нового продукту.

Індустрія сонячної енергетики, звичайно, передбачила цю потребу і розробила мобільні мобільні рішення, що швидко та швидко встановлюються, які добре узгоджуються з форм-фактором дизель-генератора, готовністю до активації, установкою та використанням.

Пропонуючи сонячні генератори, оснащені фотоелектричними панелями, батареями та резервним дизельним генератором, що працюють швидко, компанії, такі як PWRstation (pwrstation.com), тепер вступають у гру, пропонуючи інсталяторам дизельних генераторів рішення, які відповідають їх використанню, їх навичкам, їх культурі та культурі. їх дистриб’юторів, з метою спонукати їх до швидкої гібридизації своїх нових – і встановлених підстав – генераторів.

Ринок, особливо в регіонах світу, що залежать від викопного палива, вимагає “продуктів”, розроблених, поставлених та забезпечених потужними сучасними компаніями, і не потребує встановлених сонячних установок, що поставляються без реальних гарантій які, ймовірно, підуть на приєднання до незліченних “сонячних кладовищ”, які розсіяні в деяких частинах земної кулі.

Купівля існуючих технологій, швидкого і ефективного засобу відбутися в гонкі

Для виробників дизельних генераторів, які в 2019 році сприяють постачанню електроенергії понад 70% населення світу завдяки викопному паливу, енергетична революція, отже, одночасно відбувається на конкурентному та мобільному фронтах.

Ринок очікує від них продовження пропонування повних рішень з виробництва електроенергії, будь то гібридні чи на 100% поновлювані.

Для цих компаній наблизитись до енергетичного переходу у спокійному стані можна лише шляхом злиття / поглинання тих стартапів, які зробили ставку на мобільність рішень з відновлюваної енергії та запатентували найефективніші технології.

: авторське право: Роберт Альбертелла, жовтень 2019

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/missing-kodak-moment-might-major-threat-diesel-robert-albertella/.

Roberto Albertella люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: