Фільм у вашій голові: всередині розуму натхненної людини

Коли ви йдете вулицею, наскільки ви є її частиною? Коли ви дивитесь на будівлю, це щось, що ви могли б побудувати? Проїжджаючи повз красиві будинки, ти думаєш собі: “Я можу туди дістатися?” І коли ви бачите, як закохана пара тримається за руки, коли вони йдуть уздовж океану, чи усвідомлено усвідомлюєте: “Коли я вирішу, що хочу цього – коли я справді вирішу – у мене буде це?”

Що відрізняє тих людей, які живуть натхненно, від тих, хто цього не робить? І що ти можеш зробити для покращення власного життя? Я маю тут на увазі не кращий прийом їжі, фізичні вправи або сон, а набагато більш тонке ставлення до знищення стресу, яке може допомогти вам перезарядити своє життя. Я маю на увазі, як ви реєструєте образ життя на кіноекрані свого мозку, і як ви бачите свою роль у цьому фільмі. Під час прогулянки в обід сьогодні чи завтра я хотів би, щоб ви подумали про це і, можливо, спробували в голові вправу, пов’язану з вашою роллю у фільмі.

Натхненні люди, навіть коли вони багато працюють, не відчувають стресу. Вони відключили себе від повсякденного життя і включили в уявне життя. Уявлене життя – це історія, яку ви розповідаєте собі, а натхненні люди розповідають собі історію, яка створює фільм їхнього життя.

Ця історія не є бажанням. І це дуже важливо пам’ятати. Саме сценарій визначає натхнене життя. Але навіть не цей сценарій я називаю важливим компонентом натхненного життя. Натомість я маю на увазі ваш спосіб мислення, коли ви пишете цей сценарій, і те, як ви дозволяєте персонажам оживати. Чи правдоподібні персонажі вашого сценарію? Вони не повинні відповідати загальноприйнятим стандартам реальності, але щось у них (наприклад, Е.Т. чи Супермен) повинно бути досить правдоподібним, щоб спостерігати.

Пітер Б. виріс на південній стороні Чикаго. У дитинстві він заходив у місто і з подивом дивився на високі будівлі. Але те, як він дивився на ці будівлі, допомогло йому перерости в магната нерухомості, яким він став. Він побачив, що споруди належать йому – і вони були. Вони були в його мозку. Він не “володів” ними, він просто сприймав їх як природну частину себе. Коли він «по-справжньому стався» із самим собою, він навіть зізнався, що знав, що комусь належить будівля на вулиці. Але той у його голові був його.

Це припущення про право власності на фільм у наших головах є тим, що відрізняє натхнених від не натхненних людей. Натхненні люди йдуть в такт власним барабанщикам, бо вони слухають своїх барабанщиків, а якщо не можуть, шукають їх. Вони можуть побачити барабанщика на вулиці, і навіть можуть створити барабанщика в своїх думках, але вони знають, що справжній барабанщик сидить в одній із кімнат їхнього розуму, і все, що їм потрібно зробити, це знайти кімнату так, щоб вони можуть його або її почути. Часто барабанщик у голові натхненної людини виглядає добровільно, особливо тому, що натхненні люди не борються і не налаштовують барабан з інших джерел – вони просто визнають, що вони не свої.

Хворобливо абстрактна концепція, яку я намагаюся передати тут, полягає в тому, що спосіб, який ти використовуєш у своєму оточенні, безпосередньо корелює з тим, як ти живеш. Чим більше ви “єдині” з образами та переживаннями, які вам надсилає життя, тим менше ви будете під напругою. Якщо ви завжди дивитесь на «інших» людей і дивитесь на фільм поза власною головою, то ваше внутрішнє життя не має власного потенціалу руху. Ваші спонукання оживають лише у ваших власних історіях, і ваш мозок завжди готовий розповісти вам їх, якщо ви знайдете хвилинку, щоб послухати.

У наведеному нижче переліку узагальнено різницю між фільмами в головах натхненних та не натхненних людей:

Натхненні люди

Сценарій виходить перед фільмом життя

Режисери фільмів їхнього життя; вони знають, коли говорити “вирізати”

Візьміть життя для створення власних фільмів

Грати головну роль у їх фільмах

Вони заново вигадують персонажів та сюжети, коли сценарій не працює

Люди без натхнення

Фільм життя пише сценарій

Не розуміють, як вони можуть керувати власними фільмами, тому що вони звертають увагу на фільми поза власною головою; фільм триває

Не знімайте власних фільмів про життя

Їх немає у їхніх фільмах; вони дивляться свої фільми

Вони є жертвами заздалегідь написаних персонажів та сюжетів

Отже, що ви можете з цим зробити? Я б почав з відповіді на наступні запитання та записуючи ваші думки, коли у вас є час:

Якби твоє життя було фільмом, який ти міг би зробити –

(1) Як би ви змінили сценарій?

(2) Ви у фільмі? Як ти міг би бути більше в цьому?

(3) Коли речей занадто багато, чи можете ви сказати “вирізати” і зробити перерву?

(4) Що потрібно для того, щоб ти зіграв головну роль у своєму житті?

(5) Як ви можете зробити так, щоб зображення, які знімає ваш мозок камери, стали частиною вашої історії?

Якщо фільм вашого життя відходить від вашого сценарію, запитайте себе: “Як режисер фільму, що б я робив зараз?”

: авторське право: 2017 р. Шріні Піллей, доктор медичних наук. Усі права захищені

Спочатку опубліковано в HuffPost

Сріні Піллей, доктор медичних наук, є генеральним директором NeuroBusiness Group, фірми, що спеціалізується на використанні методів, заснованих на мозку, щоб показати керівникам, керівникам та співробітникам, як реалізувати свій професійний та особистий потенціал.

Він також є доцентом кафедри психіатрії (за сумісництвом) в Гарвардській медичній школі. Він викладає в програмах виконавчої освіти в Гарвардській бізнес-школі та корпоративній освіті Дюка.

У вільний час він любить грати на фортепіано, а іноді і пити мартіні, дуже сухий з поворотом, і просить не тримати його проти нього.

NeuroBusiness Group

“Досягнення мети – це тонкий баланс між фокусом і нефокусом”.

Дізнайтеся, як розблокувати та застосувати силу свого нефокусованого розуму, у моїй новій книзі Tinker Dabble Doodle Спробуйте

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/movie-your-head-inside-mind-inspired-person-srinivasan-pillay/.

Srini Pillay люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: