Швидкий вихід із інформації про товар …

Вони вимогливі … ваших клієнтів. Вони хочуть знати все, що можна знайти про ваш товар. І не через один канал, а через кілька каналів. Вони навіть хочуть використовувати бажаний канал у той час, який їм підходить.

Багато організацій недооцінюють вплив хорошої інформації про товар. Подумай над цим. Що ви робите, коли шукаєте товар, про який ви знаєте занадто мало …, або який вимагає таких вкладень, щоб ви принаймні хотіли бути впевненими, що купуєте правильний товар? Часто забувають, що якість інформації про ваш товар часто безпосередньо пов’язана з вашим онлайн-перетворенням. Звичайно, ми всі знаємо, як виглядає iPhone, і ви можете прочитати, що саме він може зробити на 100 інших веб-сайтах. Але також на мить подумайте про поведінку замовника. Що він робитиме, якщо ваш канал не зможе надати відповідну інформацію? Правильно, він звертається до нашого чудового друга Google, і за допомогою простого пошуку для нього відкривається світ інформації про товари.

Інформація про товар призначена лише для організацій в2с …

Як консультант з електронного бізнесу я можу зазирнути до багатьох компаній. Як у роздрібному кутку, так і в кутку B2B. Мене завжди вражає різниця в тому, як обидві дисципліни дивляться на інформацію про товар. У роздрібній торгівлі зараз ви робите «професійні фотографії» не більше ніж зазвичай. Часто ціла серія з 1 продукту. Насправді, якщо ви не зробили цього належним чином, ви можете бути впевнені, що не отримаєте жодного бізнесу в Інтернеті. Наскільки це інакше, коли ти ходиш у домені B2B. Як часто мені не кажуть, що клієнт повинен просто зателефонувати, якщо йому потрібно щось знати, або що ця інформація настільки унікальна, що ви не можете просто кинути її у велику погану павутину. Прокиньтеся хлопці! Світ змінюється. Світ змінюється дуже швидко. Ваша спеціальність як гравця B2B вже не є такою унікальною, і ігрове поле більше не обмежується національними кордонами. Додайте до цього той факт, що такі великі хлопці, як Amazon, наприклад, спрямували свої стріли на ринок B2B, оскільки саме там вони все ще можуть швидко рости. Наприклад, чи знали ви, що Amazon зараз пропонує низку понад 2 500 000 промислових товарів?

Організація інформації про товар вимагає від вашої організації багато чого. Організація професійно займає багато часу, але це так важливо! Якщо ви хочете продовжувати конкурувати, подумайте, як ви, як організація, можете отримати якість інформації про товар у порядку за всіма вашими каналами. Чи підходить ваше середовище ERP для зберігання цієї стрімко зростаючої кількості інформації? І як це стосується насиченого вмісту у вигляді зображень та відео? Ви хочете, щоб усі ваші платформи могли спілкуватися безпосередньо з вашою платформою ERP? Або це може бути розумним варіантом включити PIM (Платформа управління інформацією про товар).

Рішення pim для вас?

Чи кожна організація потребує PIM? Чи є PIM рішенням для всього? На обидва запитання слід відповісти “ні”. Але якщо ви впізнаєте себе в наступних сценаріях, PIM може вам допомогти:

Сценарій 1Інформація про товар не є централізованою, а керується декількома відділами в різних системах. Деякі, можливо, навіть були збережені в пам’яті співробітників. Добре розроблена платформа PIM може слугувати корпоративною пам’яттю для інформації про товар і гарантувати, що кожен канал отримує актуальну інформацію про товар.

Сценарій 2Постачальники часто мають доступну інформацію про товари, але кожен постачальник організував це по-різному. Для введення інформації про постачальника в наші системи потрібні багато операцій вирізання та вставки.Платформа PIM розрізняє вхідні та вихідні канали. Таким чином ви можете (автоматично) імпортувати аркуші від своїх постачальників і переводити їх у централізовану класифікацію продукції. Бажано ринковий стандарт, щоб ваша інформація була добре організованою для ваших клієнтів. Автоматизована обробка інформації про товар від постачальників може швидко генерувати цінний час.

Сценарій 3Мої клієнти хочуть більше зрозуміти товарний запас і вимагають покращеної інформації про товар. Швидше за все, вони телефонуватимуть кілька разів на день з питаннями щодо доставки, наявності чи підтримки. Надання правильної інформації за правильними каналами може запобігти всьому цьому. Це дає вашим клієнтам перевагу в тому, що він має більше часу, щоб сконцентруватися на “реальних” продажах.

Сценарій 4У нас є багато друкованих та прайс-листів, які містять інформацію про товар. Зараз наш відділ маркетингу займає багато часу для складання нових PDF-файлів, і ми часто стикаємося з невідповідністю даних. Платформа PIM може допомогти зібрати файли PDF, відформатовані безпосередньо в пакеті PIM, наприклад, зі списками продуктів (незалежно від того, чи персоналізовані вони), або, за бажанням, забезпечити подачу даних у ваше “розроблене” середовище, де студія може створювати розкладка з усією творчою свободою , але при цьому дані продукту надходить безпосередньо з пакету органайзера.

Добре розроблена платформа PIM – це центральний центр і правда для інформації про товар. Оскільки ви можете створювати різні канали, ви можете встановити цілеспрямовані канали даних як на вхідній, так і на вихідній стороні, які надають вашим каналам або, можливо, клієнтам саме ту інформацію, яка їм потрібна. Гармонізуйте перемішування окремих дій Excel та CSV “вирізання та вставлення” та спробуйте автоматизувати якомога більше таких повторюваних дій. Таким чином ви можете переконатись, що інформація про товари та ціни оновлюється на всіх ваших каналах. І тоді ми навіть не говорили про інтеграцію інформації про соціальний продукт …

Тепер лише для того, щоб переконати керівництво в тому, що створення хорошої бази даних про товари вимагає інвестицій. Часто завершальний пункт, але так важливий.

Хочете дізнатись більше про програмне забезпечення PIM?

Вебінар управління інформацією про товар

Програмне забезпечення PIM Pimcore з відкритою кислотою

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/snel-stoppen-met-productinformatie-rogier-hosman/.

Rogier Hosman люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: