Як швидко пройти модерацію в Appstore та Play Market?

Спочатку поговоримо про вихід у App Store, оскільки найчастіше проблеми виникають із розміщенням програм у цьому магазині. Спочатку потрібно вивчити правила та обмеження, встановлені Apple. І якщо ваша програма не порушує цих правил, то проблем із випуском не буде. З незначними відхиленнями ви можете спробувати домовитись з командою модераторів.

ОСНОВНІ ПРИЧИНИ, ЧОМУ КОМАНДА МАГАЗИНУ APP МОЖЕ ВІДМІРИТИ ЗАЯВКУ:

У додатку не повинно бути реалістичних сцен насильства, дискримінації за будь-якою ознакою, обману та порнографії

Додаток має бути в робочому стані, з обов’язковим тестуванням на наявність помилок. App Store не приймає додатки, що містять помилки, які можуть несподівано «зірватися» і працювати надзвичайно повільно (у порівнянні з аналогами). Якщо команда виявить помилку, програма буде відхилена.

До заяви слід додавати правильний опис функціоналу та роботи відповідно до нього. Приховані функції заборонені. Якщо частина функціональних можливостей буде доступна лише після покупки, вам слід поговорити про це.

Виключено використання приватних API, виклик внутрішніх системних функцій iOS, завантаження нових кодів і навіть більше вірусів

Додаток повинен бути корисним для користувача та мати повну функціональність

Жодних порушень законодавства тих країн, в яких додаток буде доступний для завантаження

Додаток не повинен порушувати авторські права на вміст, який буде доступний користувачеві через нього.

Зверніть увагу, що команда Apple завжди вказує причину відмови в розміщенні програми.

МОДЕРАЦІЯ ЗАСТОСУВАННЯ Android

Порядок розміщення в магазині Google суттєво відрізняється від App Store. Він полягає в тому, що модерація здійснюється після факту. Кожен розробник може розмістити свій додаток, і його модерація буде проведена через деякий час. І до цього моменту продукт буде доступний для завантаження користувачами.

Цей процес у Google максимально автоматизований. Після того, як ви завантажите файл .apk та опублікуєте програму, вона з’явиться в магазині буквально за кілька годин.

Автоматизована та первинна модерація. Саме робот визначає, чи використовує програма зображення, які вже розміщені в мережі. І якщо він їх виявить, то додаток буде заблоковано.

Загалом, Google більш лояльний до розробників та до вмісту заявок

ВИСНОВОК

В App Store модерація програми зазвичай здійснюється за пару днів, але в деяких випадках це може зайняти деякий час (якщо розробник не надав усієї необхідної інформації в повному обсязі). Також час модерації збільшується (іноді до декількох тижнів) для програм, які вже були відхилені кілька разів і надіслані на перегляд.

Створюючи додаток негайно для обох платформ, потрібно пам’ятати, що він з’явиться в Google Play через кілька годин після розміщення, а в App Store, в кращому випадку, потрібно почекати 1-2 дні. І якщо важливо, щоб випуск відбувся одночасно, то спочатку потрібно завантажити версію програми для iOS.

Головне, не зловживати цим домовленістю і не допускати систематичних порушень правил. Це, як і нестабільність зборів, може спричинити застосування до вас санкцій. І якщо оновлення додатків також містять порушення правил App Store, дати випуску постійно збільшуватимуться. Загалом, компанія доброзичливо ставиться до розробників і часто готова зустріти їх.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/how-quickly-go-through-moderation-appstore-play-sergey-meleshkevych/.

Sergey Meleshkevych люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: