5 основних елементів для поліпшення залучення працівників

Зробити негайний вплив на залучення досить просто – не замислюйтесь над цим і не розбивайте банк. ось кілька хороших порад та швидкі перемоги.

Опубліковано 19 червня 2017 р. • Пропонується в блозі Kudos

У природі людини надто ускладнювати і надмірно думати. Особливо якщо мова йде про залучення працівників. Можливо, тому, що це трохи чорний ящик, коли ви маєте справу з м’якою стороною бізнесу.

Більшість людей роблять спроби покращити залучення співробітників – це спочатку з дослідження, як мотивувати свою команду. Ви можете навіть найняти консультантів, які допоможуть проаналізувати та розробити план, і, ймовірно, у вас вийде дипломна робота “Загальна винагорода”, яка є складною, дорогою та трудомісткою. І врешті-решт, це може пропустити оцінку у задоволенні потреб вашої команди.

Це класичний сценарій бритви Occam: зіткнувшись із складною проблемою, як покращити залучення співробітників – найпростіше рішення, як правило, є правильним. У «Ієрархії Маслоу», як тільки основні потреби людини задовольняються – їм достатньо платять і вони працюють у безпечному середовищі – найбільше вони хочуть почуватися пов’язаними, гордими, оціненими та енергійними. Усі ключові компоненти для залучення працівників.

Ось основи та декілька простих, ефективних ідей, які не призведуть до втрати банку або вимагають геркулесових зусиль для реалізації та управління:

Спілкування – Створення почуття мети та спільноти завдяки послідовному спілкуванню, коли ви ділитесь новинами, подіями та успіхами, є невід’ємною частиною побудови позитивного робочого місця. Вам не потрібно бути “Нью-Йорк Таймс”, але публікація кількох оновлень через інформаційний бюлетень або інтранет, а проведення міських зборів – це завжди хороший спосіб повідомити людей про ваше бачення, місію та цінності, а також виділити всі хороші речі, які відбуваються в компанії. Вкладіть трохи часу, щоб інформувати людей та бути пов’язаними з вашою компанією та культурою. А хто не любить їх малюнок у друці? Я припускаю, що у вас у ряді є кілька початківців блогерів, фотографів та відеооператорів, тож створіть команду комунікацій.

Розширення можливостей – чим більше працівників відчуває, що вони мають повноваження та автономію приймати рішення про те, як виконується їх робота, тим більше вони залучаються до своєї роботи та компанії. Просте рішення, зіткнувшись із проблемою чи проблемою, – це просто запитати у людини, що, на їх думку, потрібно робити, а потім дозволити їм це зробити. Тепер це було легко. Розширення можливостей та автономія також призводять до розширення співпраці та обміну ідеями. А це може призвести до підвищення продуктивності та підвищення продуктивності. Уникайте бажання керувати мікро, але також притягайте людей до відповідальності. Це частина угоди.

Довіра – довіра є основною валютою на робочому місці. Довіра – це двостороння вулиця, яка приходить через прозорість та повагу. Якщо ви хочете, щоб вам довіряли, спочатку потрібно довіритись. Перша частина надання довіри полягає у забезпеченні того, щоб люди почувались поінформованими та “обізнаними” – див. Пункт перший – і якщо люди почуватимуться поважними, наділеними повноваженнями та почутими, ви створите більше довіри – див. Пункт другий. Найпростіший спосіб побудувати довіру – це приділити час тим, кого ви очолюєте. Щотижня або щомісяця, коли ви запитуєте про те, як у них справи, що команда може зробити краще і що ви можете зробити, щоб допомогти їм. Це так просто, як регулярні бесіди, де ви більше слухаєте, ніж розмовляєте. Найголовніше, виконуйте або виконуйте пропозиції, ідеї та запити, коли це можливо і практично. Якщо щось неможливо, просто повідомте їм, чому.

Можливості зростання – Сприйняття працівником внутрішніх можливостей зростання та розвитку є одним із найважливіших предикторів залучення працівників. Фінансові, кар’єрні, професійні та особисті можливості для зростання пропонують співробітникам більше підстав робити більше. Деякі прості речі, які ви можете зробити для посилення залучення:

Забезпечити навчання для вдосконалення навичок та вдосконалення знань.

Надайте можливості для роботи над спеціальними проектами та зустрічі з ключовими клієнтами.

Надайте можливості керувати командами та / або наради та працювати в комітетах.

Тоді киньте трохи тренінгу та наставництва, і у вас буде солідна програма навчання та розвитку, яку ваша команда оцінить та оцінить.

Визнання – останнє, але не менш важливе, це визнання. Визнання – це найпростіший спосіб розпочати, якщо ви хочете створити міцну основу для залучення. Програма та система розпізнавання можуть бути реалізовані за низькою вартістю та забезпечити високий ефект. Впровадження соціальної платформи розпізнавання однолітків також дозволить вам створити універсальну послідовну практику в організації, створюючи культуру вдячності. Хороша система розпізнавання однолітків, яка має відповідні соціальні компоненти, також дозволить встановити прапорці на перших чотирьох основних елементах.

Посилюйте комунікацію, висвітлюючи та відзначаючи успіхи особистості та компанії завдяки визнанню та публікації новин, подій та оновлень.

Надайте своїй команді можливість визнавати оточуючих, щоб вони могли бути хранителями вашої культури.

Завоюйте довіру завдяки прозорості визнання, своєчасності та збільшення частоти, що створить міцніші зв’язки між керівниками та членами команди.

Заохочуйте та визнавайте тих, хто переслідує особисті та професійні цілі зростання, та підкреслюйте їхній внесок та досягнення.

Впровадивши систему розпізнавання однолітків та соціальну мережу, орієнтовану на культуру вашої компанії, ваша команда почуватиметься цінованою та знатиме, що ви звертаєте увагу на їх внески.

Заключні думки:

Усі дослідження чітко показують, що залучення працівників є головним питанням для керівників підприємств. Якщо ви читаєте цю публікацію в блозі – це, очевидно, є для вас головним розумом. Щоб допомогти вам скласти бізнес-аргументи, ось кілька звітів та довідковий документ, на який ви можете посилатися.

Огляд Deloitte, випуск 16 – Стати непереборним: нова модель залучення працівників – Берсін чітко підкреслює, що залучення працівників є головною проблемою для керівників підприємств. Берсін також підкреслює, як вам потрібно вийти за межі опитувань, де ви просто стежите за культурою та залученням. Вам потрібно мати активні стратегії та програми, подібні до згаданих вище, щоб реально вплинути.

Також Gallup опублікував чудовий звіт, який підкреслює, як визнання – це ваш швидкий виграш на низьких витратах у їхньому діловому журналі у червні 2016 року – Визнання працівників: низька вартість, великий вплив. Достатньо сказано.

Ви, напевно, помічали, що слова «винагороди» ніде не було. Це тому, що винагорода – це не те, що насправді потрібно вашій команді. Ми глибоко заглиблюємось у цю дискусію в цій доповіді – ВПІЗНАННЯ МОЖЕ ВІДВІСТИ ВАС НА МІСЯЦ.

Насолоди та удачі. Якщо у вас виникли запитання, зателефонуйте нам.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/5-essential-elements-improve-employee-engagement-tom-short/.

Tom Short люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: