Адаптація бренду до мобільного ринку

Десять років тому важко було уявити, яку силу матимуть ваші клієнти в кишені.

Протягом останніх кількох років мобільний перегляд становить близько 60% онлайн-трафіку. Десять років тому важко було уявити, яку силу матимуть ваші клієнти в кишені. Якщо ваша новорічна дозвіл не була готова до мобільних пристроїв, ви будете чухатись по голові, дивуючись, чому не вдається десятиліття стара маркетингова стратегія.

Навіть передові компанії все ще використовують цифрову стратегію, яка є нічим іншим, як аналоговою стратегією, що відображається на крихітному екрані. Користувачі мобільних пристроїв поводяться інакше, ніж користувачі настільних комп’ютерів, тому вам потрібно підготуватися до нового способу залучення клієнтів.

Взаємодія з користувачем компактніша, ніж будь-коли

Компанії, які десять років тому намагалися винайти колесо для електронної комерції, тепер виглядають втомленими та застарілими. У більшості випадків вам було б зручніше користуватися простим текстовим сайтом електронної комерції, ніж складним набором анімованих меню та довгими звивистими сухарями.

Вам потрібно розставити пріоритети для роботи користувачів на мобільних пристроях. Оскільки мобільні конструкції легше адаптувати для настільних комп’ютерів, ніж від настільних до мобільних, почніть із мобільних, коли допомагаєте своїм клієнтам знаходити ваші продукти. Якщо ви починаєте з робочих столів, відверто кажучи, ви марно витрачаєте свої гроші.

Більше людей купують і замовляють послуги на своїх телефонах, ніж будь-коли раніше. Якщо те, що ви пропонуєте, не може виглядати якомога сексуальніше на 7 см х 7 см, то вам потрібно трохи попрацювати. Вам потрібні чудові фотографії та система замовлення одним дотиком.

Послуги з розробки мобільних додатків гарантують, що ви відповідаєте пріоритетам своїх користувачів під час побудови платформи.

Ключовим фактором є мобільний маркетинг

Якщо ви використовуєте маркетингову модель, яка існує десятки років тому, це може підійти як для настільних ПК, так і для ноутбуків. Як і журнал, газета чи телевізійна аудиторія, ваші настільні або ноутбуки закріплені в одному місці. Однак з мобільними пристроями у вас є можливість і виклик стежити за своїми клієнтами, куди б вони не йшли.

Мобільний маркетинг включає оновлення оголошень, які ви бачите в додатках, у соціальних мережах і навіть спілкування за допомогою SMS. Якщо ви бачите, що потенційні клієнти шукають ваші послуги або, якщо вони переглядають ваш сайт, перебуваючи у вашому районі, настав момент звернутися до нас.

Оскільки малий бізнес витрачає щороку на цифровий маркетинг 65 000 євро, ви отримуєте максимум від кожного витраченого вами цента.

Чи є у вас інтеграція додатків?

Якщо ви здійснюєте маркетинг за допомогою електронної пошти або через свій веб-сайт, це кінець шляху вашого користувача? Коли вони відвідують ваш сайт і дізнаються про ваші товари та послуги, чи є у них наступний крок до того, як їм доведеться купувати, чи вони можуть провести подальші розслідування?

Коли ваші потенційні клієнти хочуть побачити більше того, що ви можете запропонувати, вам слід інтегруватися з програмами iOS та Android. Якщо відвідувачі хочуть побачити більше в соціальних мережах, їх слід перенаправити через свій смартфон.

Важко передбачити, де будуть потенційні клієнти, тому зробіть дослідження, замовлення чи зв’язок якомога простішим, пов’язавши популярні програми.

Еволюція не зупиняється, як і ви

Технологія ніколи не припиняє розвиватися, і ваша стратегія не повинна. Щороку з’являється так багато нових розробок, що кожні шість місяців вам слід проводити аналіз своїх програм та інструментів. Якщо є елементи, які не приносять жодної користі, знайдіть способи зробити їх більш привабливими або скиньте на користь впорядкування вашого веб-сайту чи програми.

Щоб отримати поради щодо оновлення стратегії настільних комп’ютерів для мобільного ринку та як бути вперед, зв’яжіться з нами для консультації.

Пошук

Категорії

Зміст

Система управління вмістом

Розвиток

Цифрова

Створення цифрового вмісту

Інтернетна веб-розробка

Маркетинг

Розробка мобільних додатків

SEO та цифровий маркетинг

Соц.медіа

Стратегія

Веб дизайн

веб-розробка

Веб-сайт

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/adapting-your-brand-mobile-market-daniel-kaempf/.

Daniel Kaempf люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: