Виховання наступного покоління цифрових лідерів за невеликої допомоги скауток

Виховання наступного покоління цифрових лідерів за невеликої допомоги скаут-дівчат Я був зачарований нещодавньою доповіддю дослідницького інституту дівчат-скаутів. Вони провели національне дослідження, в якому взяли участь майже 2900 дівчат та хлопців у віці 5–17 років та їхніх батьків, щоб детальніше ознайомитися з цифровим досвідом дівчаток та використанням технологій для ведення власного життя. Я був здивований вражаючою кількістю дівчат, які демонстрували лідерство в цифровому просторі. Дослідження показало, що більше половини дівчат є цифровими лідерами. Це означає, що ці дівчата виявляють впевненість, ентузіазм та любов до навчання; можливість споживання інформації в Інтернеті з критичною лінзою; зацікавленість і здатність створювати, впроваджувати інновації та пов’язувати із соціальними проблемами і спричиняє цифровий процес – і надихаючи інших робити те саме.

Цікавим і, можливо, дивовижним для багатьох був той факт, що дівчата так само ймовірно, як хлопці, стають цифровими лідерами. Дівчата та хлопці суттєво не відрізняються, коли справа доходить до цифрового лідерства: 52% дівчат та 50% хлопців є цифровими лідерами. Дівчата, які є цифровими лідерами, частіше зацікавлені у сферах STEM та майбутній технологічній кар’єрі, ніж дівчата, що не є цифровими лідерами. І скаутки, швидше за все, будуть цифровими лідерами, ніж хлопці, а також дівчата-скаутки! Шістдесят чотири відсотки скаутських дівчат є цифровими лідерами проти 50% хлопчиків та 43% дівчат-скауток.

Скаут-дівчата виділяються в цифровому просторі. Вони можуть:

Підключайте себе та інших до соціальних проблем та причин

Знайдіть достовірну інформацію

Використовуйте технологію, щоб створити щось нове

За невеликої допомоги та заохочення кожна дівчина може стати цифровим лідером!

Ось п’ять способів підтримати цифрове лідерство дівчат:

Підкресліть дівчатам, що вони мають те, що потрібно для того, щоб лідирувати у цифровому просторі, оскільки дівчатам часто надається менше цього заохочення, ніж хлопцям.

Дізнайтеся, чим саме займаються дівчата в Інтернеті. Поговоріть з ними про їхню діяльність в Інтернеті та допоможіть їм безпечно та змістовно брати участь.

Ставтесь до дочок та синів однаково, коли справа стосується встановлення правил щодо використання техніки.

Навчіть дівчат скептично ставитися до інформації, яку вони знаходять в Інтернеті, – розглядати різні джерела та оцінювати їх законність – з метою формування медіаграмотності.

Заохочуйте дівчат, починаючи з молодого віку, піти на здоровий ризик і вчитися на невдачах в їхній діяльності в Інтернеті, нагадуючи їм, що найкращі нововведення – це спроби, невдачі та спроби знову (і знову!).

Скаутинг для дівчат, зокрема, відповідає конкретним стилям навчання та лідерства дівчат і відображає найбільш перспективні практики для розвитку ще більшої кількості дівчат, яким сьогодні не просто комфортно брати участь у цифрових технологіях, але вони готові ввести нас у цифрове майбутнє!

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/raising-next-generation-digital-leaders-little-help-from-christyson/.

Jane Christyson люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: