Ви налаштовуєтесь чи налаштовуєтесь?

Ви витрачаєте час, уникаючи свого життя? Стати трохи несвідомим у божевільному зайнятому світі? Чи переживає щось із цього у вас?

На вихідних ви спатимете більше, ніж хотіли б, а кнопка відкладання зношена

Опустити ту пляшку вина, не усвідомлюючи цього

Відполіруйте великий пакет вашої улюбленої закуски за рекордний час в автоматичному пілотному режимі

Не можу допомогти взяти участь у останній офісній драмі

Збір тих зайнятих знаків пошани

Прокручуючи та котячись у соціальних мережах годинами, поки очі так не втомляться, доводиться лягати спати

Випивайте спостереження за наборами коробок, поки не відчуєте готовність кинути

Неможливість розмовляти з кимось до вашої першої з мільйона кав

Все це заглушує голос у вас. Вони налаштовують вас з вашого внутрішнього голосу. Той внутрішній голос, який сказав би вам, чи щось не в рівновазі. Щось може бути невдалим і потребує вашої уваги. Можливо, є істина, яку ви не хочете почути? І це не завжди перше, що ми відчуваємо.

Проблема з уникненням усього полягає в тому, що часто ці речі, які маскуються під приємні, і легше не слухати, бо ти кажеш собі, що не маєш часу, або з часом це задується. Однак одного разу ті емоції та думки, які ви відштовхуєте вбік, почнуть розливатися. І коли ми не маємо внутрішнього усвідомлення, щоб визнати свої страхи та емоції, ми можемо бути настільки поза ними, що це може спричинити негативний вплив на наш зовнішній досвід, стосунки та на те, як йде наш бізнес.

Це може проявлятися у нашому зовнішньому досвіді багатьма способами:

Ви закінчуєте працювати пізно, і ніхто не впорядкував кухню (знову). Ви почуваєтесь менш оціненими і в кінцевому підсумку кричите на людину, яку, як ви вважаєте, любите найбільше.

Ви прокидаєтесь пізно на зустріч і намагаєтесь набратися терпіння з іншими водіями на дорозі, які, здається, мають намір зробити вас пізніше, ніж будь-коли.

Ви не отримаєте відповіді на щойно надісланий текст, тож надсилаєте повідомлення комусь іншому для уваги, і коли вони не відповідають відразу, ви почуваєтесь ображеним і злим.

Кожен, хто працює, просто дратує 99% вашого дня, зручніше переходити в сплячку за робочим столом, ніж потенційно мати конфлікт в офісі.

У вас ніколи не буває якісного проведення часу з коханими, просто надто багато потрібно зробити, і недостатньо часу, щоб зробити це все. Це викликає у вас почуття депресії.

Ви просто хочете годину для себе, але ваш щоденник постійно наповнений речами для всіх інших, крім вас.

Здається, ви ніколи не подолали цю фінансову мету і постійно переживаєте за свої витрати

Просто продовжувати жити таким чином просто не можна. Що ще важливіше, ви, мабуть, не відчуваєте, що справді живете, якщо це ваш досвід життя. Причина в тому, що ваші емоції не відчуваються і не виражаються, ви уникаєте того, що насправді відбувається, і ви боїтеся зіткнутися з цим голосом всередині, тому що він збирається сказати вам правду, і тому ви обходитесь колами через день день, тиждень за тижнем. І може бути глибше повідомлення, яке ви ігноруєте.

Наприклад:

Ви відчуваєте роз’єднаність у найближчих стосунках – тож кричите на собаку

Вам не подобається ваша кар’єра чи бізнес, але ви занадто боїтеся змінюватись – тому ви продовжуєте зволікати з розмовою зі своїм начальником

Ви почуваєтесь самотніми, тож продовжуєте докоряти за те, що не знайшли того, з ким прагнете тісного зв’язку

У минулому у вас був болючий досвід, до якого ви більше ніколи не хочете повертатися – тому тримайтеся на відстані від людей, які вам нагадують

Є шлях назад до істини, який допоможе вам у вашій подорожі повернутися до почуття більш живим, відновити рівновагу зі своїми емоціями та повертатися до відчуття хорошого почуття щодня.

Є погані та хороші новини 🙂

Хороша новина:

Це ваш вибір – почуватись більш живим і навіть кращим, ніж ви коли-небудь вважали можливим, і спосіб, яким ви можете це зробити, є абсолютно безкоштовним.

Погані новини:

Вам буде незручно це робити.

Яка відповідь? МОЛЧАННЯ.

Так. Тиша.

Мовчання може змінити ваше життя, оскільки воно дозволяє вам слухати правду. Це спосіб, яким світло повертається у ваше життя. Коли ти станеш тихим, тиша буде говорити з тобою. Це буде твій найбільший учитель. Це допоможе вам переробити емоції, думки та переконання, від яких ви втікали. Звучить трохи дивно?

Прислухайтеся до тиші. Це має стільки сказати. Румі

Даруючи собі дар мовчання, ви відкриєте потужний простір для того, щоб слухати цей голос всередині і відпускати те, що змушує вас так часто відключатись від себе, і так, це може стати трохи незручним на шляху, але за підтримки це невелика ціна, яку потрібно заплатити, щоб відчути свободу насправді жити.

Наступного разу, коли вам захочеться змарніти з повсякденного життя, замість того, щоб дотягнутися до другої чи третьої склянки вина, спробуйте зробити кілька хвилин мовчання, можливо, пройдіться тихо і подивіться, чи є тут якась думка чи емоція. Спробуйте слухати та з’єднуватися з вашим диханням, і відчуйте цей момент усіма своїми почуттями. Просто. Досвід зв’язку із собою таким чином цілком може мати для вас важливе і просвітницьке повідомлення, яке може просто змінити ваше життя та ваш бізнес.

Ви пробували зв’язатись із собою за допомогою тиші?

Якщо ви хочете дослідити силу тиші далі, чому б не розглянути можливість проведення онлайн-або офлайн-реколекцій, де ви зможете витратити трохи часу, щоб відновити зв’язок зі своїм внутрішнім світом?

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/you-tuning-out-karen-ramsay-smith/.

Karen Ramsay-Smith люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: