Категорія LIFE, №1: Тоні Роббінс із мого “70 обов’язкових ресурсів для підприємців”

Я зустрів Тоні в 1984 році (коли на його семінарах / пожежних прогулянках було 30 людей, а не 10 000!). Я повинен був проводити з ним час, почав укомплектовувати його майстерні, і його та його ідеї переконливими. Я боровся з проблемами здоров’я, і найбільше, чого я навчився, було зосередитись на тому, що я хочу (оздоровчий), а не на тому, чого не хочу. Це здається сліпуче очевидним, але як часто ми всі зосереджуємося на тому, що є стресовим, складним, болючим тощо, тримаючи нас заблокованими у низхідній спіралі? Мантра Тоні: “Що ти справді хочеш у своєму житті і як ти хочеш це отримати?” Зосередження на тому, чого ми не хочемо, висмоктує нашу енергію, вбиває імпульс і виробляє більше того, чого ми не хочемо. Мій найбільший прийом у Тоні – це “управління державою”, тобто управління вашим мисленням, емоціями та фізіологією, щоб вони везли вас туди, куди ви хочете, і надавали досвід, який ви шукаєте (думати про якості, а також результати). Звичайно, найбільшою єдиною емоцією, яка перешкоджає нам, є страх, тому з цим потрібно боротися, якщо ви хочете вийти за межі зони комфорту. Якщо ви хочете пробігти марафон, вам потрібно підготувати своє тіло, якщо ви хочете позитивних, винахідливих, потужних думок та емоцій (і соковитого життя!), Ви повинні щодня кондиціонувати свій розум, щоб це сталося. Тоні, мабуть, найбільш позитивно обумовлений хлопець на планеті, він сприймає це дуже серйозно (і чому його власний капітал становить близько 500 млн!) – ми не повинні сприймати свою психологічну / емоційну обумовленість легковажно. Який ваш щоденний план підготовки до ваших думок та емоцій (тобто розуму)? Не маєте? З’ясуйте це і створіть! Перегляньте його книги, живі події, серіали компакт-дисків, це все чудові речі.

Якщо ви хочете отримати весь мій список “70 обов’язкових ресурсів для підприємців”, надішліть електронною поштою або надішліть мені електронний лист, я надішлю його вам.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/70-must-have-resources-entrepreneurs-1-tony-robbins-david-fein/.

David Fein люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: