Корпоративна соціальна відповідальність: глобальна перспектива

Дванадцять років роботи та життя в Китаї дали мені уявлення про важливість програм корпоративної соціальної відповідальності (КСВ) як для громад, так і для працівників компанії.

Саме після трагічного землетрусу в Сичуані я помітив дві речі. Спочатку; що на відміну від більш розвинених країн, формальні канали для благодійних внесків не були такими поширеними та зрілими в країнах, що розвиваються. Але також те, що наші співробітники в Китаї мали велике бажання дарувати іншим, хто потребує. З цих спостережень було закріплено зобов’язання сформувати програму КСВ в межах Carrier Asia. Це мала бути програма, де компанія та її співробітники могли повертати свої громади як грошовими внесками, так і волонтерством. Це призвело до народження програми «Зелені пагони», яка була зосереджена на поліпшенні навчального середовища для учнів у сільських школах, а також на забезпеченні цих учнів освітою щодо збереження довкілля. Програма “Зелені пагони” була розпочата в 2011 році в Китаї в рамках бізнесу Carrier і тепер розширена, перетворившись на міжнародну програму для багатьох бізнесів United Technology. Зараз ця програма допомогла понад 50 000 учнів початкових класів та залучила майже 7000 співробітників, які віддають свій час.

З нашими волонтерами-працівниками ми спочатку зосередилися на поліпшенні навчального середовища в місцевих школах по всій Азії, а компанія Green Shoots забезпечила вкрай необхідний ремонт та вдосконалення сільських шкіл. У Китаї це часто означало школи з вибитими вікнами, школи, у яких не було належних приміщень для вбиральні, спортивних споруд та обладнання. Ремонт та вдосконалення цих приміщень виконують наші співробітники-волонтери. Співробітники охоче добровільно беруть участь, закочуючи рукави, для будівництва та вдосконалення бібліотек, класів, садів та ігрових майданчиків, а також проводять час у класах, щоб навчити дітей науці та екологічній стійкості. Крім того, компанія надає фінансову допомогу обраним студентам, які потребують допомоги, як визначили місцеві директори / директори.

Я з перших вуст побачив спрагу дітей до знань про способи захисту навколишнього середовища, а також позитивний вплив їхньої активної участі та взаємодії з нашими працівниками. Беручи участь у заході, ми допомагаємо надихнути нове покоління послів сталого розвитку, викликаючи інтерес до техніки та покращення навчального середовища кожної школи. Але я також бачив вигоди для компанії з точки зору залучення співробітників, яке збільшувалось із залученням до заходів, спонсорованих цією компанією, а також розвитку співробітників, оскільки нові лідери брали на себе відповідальність за програму та її заходи.

Натхненний досвідом та успіхом в Азії, коли я переїхав до Лондона з Шанхаю, щоб взяти на себе нову роль, я хотів, щоб програма «Зелені пагони» стала більш глобальною. Зараз Green Shoots розширено, щоб надати STEM-освіту дітям у таких різноманітних місцях, як Атланта, Шанхай, Бангалор та Сідней, в цікавих, інформативних та відповідних заходах, включаючи вивчення хімії пожежної безпеки та фізики використання енергії вдома. І, звичайно, програма продовжує процвітати в Китаї та по всій Азії.

Оскільки в світі заплановано більше заходів «Зелений пагінець», звичайно, я закликаю всіх наших співробітників брати активну участь. Події Green Shoots є енергійними та корисними, і це узгоджується з цінностями нашої компанії, що включає віддачу громадам, в яких ми працюємо.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/corporate-social-responsibility-global-perspective-ross-b-shuster-1e/.

Ross B. Shuster люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: