Корпоративний театр чи реальна стратегія?

“Досконалість у виконанні” продовжує залишатися головним пунктом у списку глобальних викликів генерального директора рік за роком, і проблема видається досить передбачуваною – але справжня проблема полягає в тому, що ми повинні запропонувати кращі відповіді для подолання розриву між стратегією та впливом .

Хорошим відправною точкою є оцінка того, як ваша власна компанія думає про стратегію та виконання заради цього – що керівництво говорить собі про стратегію, яка потім стає реальністю, і дуже часто з наслідком того, що менше 33% стратегій і Must-Wins справді дають очікуваний ефект.

Одною всеохоплюючою та обмежувальною вірою є ідея, що стратегія та виконання розглядаються як дві окремі частини, що часто призводить до ситуації, коли нечисленні думають за багатьох, і “продають” колоду PowerPoint, часто розглядаючи виконання як більш-менш Go- Роби. Реальність така, що виконання передбачає низку ключових варіантів, які є настільки ж важливими, як і стратегічний вибір. Наслідком цього є недостатня організаційна взаємодія, повільне та неадекватне «виконання», але первородним гріхом є насправді неадекватне розуміння того, що таке стратегія.

Протягом останніх 20 років ми були частиною сотень так званих стратегічних процесів, які ми хотіли б бачити скоріше як “процеси трансформації” з самого початку, оскільки ця метафора просто веде до кращого дизайну з кращими шансами на успіх. Деякі з них із справжнім трансформаційним впливом, а інші з відчуттям «корпоративного театру» – перебираючи рухи того, що «завжди робиш», кожен професійно виконує свою роль, красиві слайди, але дещо не те, що могло б бути.

Ми перегнали деякі елементи, щоб звернути увагу на те, що насправді визначає рівень “Корпоративного театру”. Намір полягає в тому, щоб ви думали про те, як ви думаєте про ці питання у своєму власному дизайні, а в кращому випадку – стратегію „детоксикації”, щоб створити більший ефект.

Коли кілька людей думають про багатьохМи також беремо участь у корпоративному театрі у верхній частині організації, де стратегічний вибір робиться без залучення та залучення прозорливих працівників, потенційних послів та тих, хто відіграє ключову роль у здійсненні змін. Детокс полягає в тому, щоб заздалегідь думати про те, на чиє майбутнє потенційно може вплинути стратегія, а потім залучити їх швидше і більше, ніж ти почуваєшся комфортно – просто зроби це.

Коли компанії не роблять реального виборуУчасть у процесі, коли ви залучаєте ключових співробітників та керівників до стратегічних зустрічей, але не робите жодного рішення та не створюєте жодних вказівок для організації. Часто компанії в кінцевому підсумку багато роблять, намагаючись подолати розбіжності в поглядах керівництва. Детокс полягає у попередньому виборі ключових варіантів та прототипів переконливих варіантів та варіантів вибору.

Якщо думати, що обширний аналіз даних надасть вам великий вибір, підхід до океану навколо величезної звалища даних, щоб отримати ідеї для прийняття рішень, є ще однією корпоративною театральною подією, де ми використовуємо цінний час та ресурси, не маючи жодної інтуїції, де зосередитись, щоб створити вплив. Детокс полягає у забезпеченні того, щоб процес стратегії відчував себе творчим процесом вироблення вагомих варіантів вибору, а не лише аналітичним процесом подрібнення історичних даних

Коли стратегія передається масовим “розпродажем”Коли ми вважаємо, що стратегія передається в один бік через масивні колоди PowerPoint, без жодної участі та роздумів щодо очікуваних змін у поведінці. Детокс полягає в тому, щоб запитати себе, чи зрозуміло «нове» кожному на індивідуальному рівні – чи всі це розуміють, довіряють вам і відчувають.

Коли виконання є найлегшою частиною – просто Go-DoПовсякденний корпоративний театр – це про компанії, які сприймають своїх співробітників як “невиборчих виконавців”, і тим самим лише повідомляють, що робити. Детокс полягає в тому, щоб думати про трансформацію як про каскад вибору – зробити кожен рівень кристалізувати власний вибір, а також ключовий вибір для наступного рівня.

Ми бачимо стратегію як ключовий фактор, що сприяє трансформаційному процесу – коли все зроблено правильно. Ми кидаємо виклик традиційним стратегічним консультаціям за допомогою спільного підходу, який залучає організацію та робить їх власними ключовими виборами. Наш підхід до стратегії заснований на переконанні, що стратегія є як дизайн, а не чисте вирішення проблем. Ми керуємо справжньою трансформацією, реальними розмовами з реальними людьми. Немає корпоративного театру.

Дивіться http://www.implement.dk/Strategy, щоб дізнатись більше про те, як Implementation Consulting Group бачить стратегічний консалтинг через спільний підхід

Стіг Альбертсен sal@implement.dk | +45 23380070

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/corporate-theatre-real-strategy-stig-albertsen/.

Stig Albertsen люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: