Рушій цифрової трансформації у промисловості та містах

Щоб успішно пройти глобальну хвилю цифрової трансформації та змусити технології, що руйнують, працювати на них, виробникам, муніципалітетам, комунальним службам та всім іншим організаціям потрібно буде впровадити саме правильний набір технологій у потрібний час. Їм потрібно буде керувати змінами в процесах, людях, екосистемах та технологіях та керувати ними, зберігаючи безпеку та кібербезпеку на першому плані.

Все стає більш зв’язним та розумним. Вуличні ліхтарі, автомобілі, газові турбіни та термостати передають дані. Будинки, нафтопереробні заводи, нафтові платформи, шахти та вітрогенератори оптимізують активи та експлуатаційні показники. Прилади для паркування та розподілені електромережі забезпечують цінність як споживачам, так і операторам. Програмне забезпечення для проектування може посилатись на аддитивні машини для безпосереднього друку деталей. І це лише початок.

Як підривні технології змінять існуючі продукти, заводи та міста? Чи можна подолати загрози кібербезпеки? Як машинне навчання, штучний інтелект та рішення з відкритим кодом трансформують операції? Як розширена цифровою робочою силою зупинить втрату племінних знань? Як підключені товари створюють можливості для післяпродажного обслуговування? Які кроки можуть зробити організації для розвитку інноваційного мислення?

Існує незліченна кількість способів здійснити цифрову трансформацію, безліч технологій та постачальників для оцінки, а також нескінченний вибір, який ви можете зробити на цьому шляху. Вбудовані системи, мережі, програмні платформи, доповнена реальність та машинне навчання можуть зіграти певну роль, коли ви починаєте вдосконалювати час безвідмовної роботи, оптимізувати експлуатаційні показники, покращувати сервісний та клієнтський досвід та переосмислювати бізнес-моделі.

Приєднуйтесь до нас на 23-му щорічному промисловому форумі ARC в Орландо, штат Флорида, щоб дізнатися більше про те, як оцифровка заводів, міст та інфраструктури принесе користь технологіям як кінцевим споживачам, так і постачальникам. Дізнайтеся, що роблять ваші однолітки сьогодні і які кроки вони роблять у своїх подорожах.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/driving-digital-transformation-industry-cities-andy-chatha/.

Andy Chatha люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: