Сьогоднішня тема – наставники та магія!

Я виріс у крихітному містечку на нафтовому родовищі в штаті Нью-Йорк. Очікували, що ти можеш бути вчителем, медсестрою чи секретаркою – поки ти не одружишся і не народиш дітей. Навколо не було повідомлень про те, що ти можеш бути тим, ким хочеш бути, вийди туди і розчави його у світі бізнесу, ми тебе дістали!

Тож як це трапляється, що це маленьке містечко з цього крихітного містечка – якого жодним значущим чином не заохочували навіть вступити до коледжу – потрапляє в ІТ, здобуває ступінь і припиняє володіння бізнесом?

Я хотів би сказати, що я весь час був навмисним у діях, які призвели до нарощування поточного стану. Правда в тому, що я був благословенний чудовими наставниками, удачею і був готовий докласти багато тонкої праці. Кожна глава та вибір невблаганно ведуть до наступної – побудови – та створення можливостей. Я також схильний думати, що там грає якийсь елемент магії та сили Всесвіту, коли ти все-таки складаєш план. Ця остання частина може бути занадто “вуу вуу” для деяких людей.

Ось моя порада – якщо ви на початку або в середині своєї кар’єри, і у вас немає наставника – ОТРИМАЙТЕ ОДНОГО. Якщо ви минули з початку своєї кар’єри – БУДІТЬ ОДИН. Я лише коли-небудь чула, щоб одна людина говорила, що у них ніколи не було наставника, і мені було прикро за них, що вони ніколи не зверталися, щоб навчитися у когось іншого таким чином.

Потрібно бути готовим бути вразливим і не мати его, щоб просити про допомогу. Якщо ви є, ви виявите, що люди неймовірно щедрі своїм часом і талантами, допомагаючи вам скласти цей план, щоб Всесвіт міг запропонувати вам можливості, які відповідають вашому плану.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/todays-topic-mentors-magic-melynda-caudle/.

Melynda Caudle люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: