Що таке програмний маркетинг?

Здається, це майбутнє цифрової реклами, але що означає програмний маркетинг і які можливості?

Програматичний маркетинг розглядається як майбутнє реклами в Інтернеті; Google протягом наступних кількох років програмно генерує 60% бюджетів цифрової реклами. Згідно з повідомленнями експертів, на програмування буде припадати більшість усіх витрат на цифрову рекламу в найближчі кілька років. Що ще варто на шляху цієї зміни прямо зараз є те , що маркетологи не мають ніякого розуміння процесу і очікування за можливості покупки реклами на користь комплексу, але дуже ефективний, автоматизований процес торгів , які використовуються в програмному маркетингу дасть вгору. Однак ви можете зробити перші кроки з незначними знаннями, і саме тому я намагаюся дати вам короткий вступ до цієї теми.

Програмні маркетингові прогнози

Звіт Magna Global Programmatic Intelligence Report передбачає програмний формат з 2014 по 2019 рік. За підрахунками, до 2019 року він представлятиме 50% усіх відтворених реклам.

Визначення поняття “програмний маркетинг”:

Оскільки аукціони, що проводяться на мілісекундах, виконуються за допомогою алгоритмів під час завантаження сторінки, програмний маркетинг на перший погляд може здатися заплутаним поняттям, але якщо його звести до найпростішої форми, це в основному досить просто. Ви можете описати програмний маркетинг одним реченням так:

“Програмний маркетинг – це автоматичне встановлення ставок на рекламу в режимі реального часу для показу реклами конкретному клієнту в конкретному контексті”

“Програматичний маркетинг” – загальний термін, тому найкраще ділитися ним, виходячи з того, чи здійснюється торг у режимі реального часу (RTB).

Як це працює?

Коли хто – то натискає на веб – сторінці , яка містить рекламний простір , конфігурований для програмної реклами, видавець сторінки представляє рекламний враження на торги в рекламному ринку. Ринок оголошення потім проводить аукціон серед зацікавлених рекламодавців для цього конкретного клієнта. Звичайно, на цьому аукціоні може конкурувати багато рекламодавців. Учасник аукціону виграє учасник, який отримав найбільшу ціну, і клієнту показується його реклама, щойно веб-сайт оператора завантажується. Оскільки процес автоматизований і максимальна ціна, яку кожен рекламодавець готовий запропонувати за показ, уже запрограмована, аукціон може бути завершений протягом мілісекунд.

Які переваги?

Програматичний маркетинг пропонує ряд можливостей, які раніше не були можливими, коли розміщення оголошень здійснювалось вручну. Це дозволяє рекламодавцям використовувати цифрові носії інформації без необхідності узгоджувати ціну і, отже, платити лише за відповідні покази. Ви також можете записатись на мінімальну кількість показів або мінімальний бюджет, що робить цифрову рекламу більш гнучкою.

Але можливостей набагато більше, ніж просто зробити покупки реклами простішими та гнучкішими. Оскільки маркетинг, який контролюється програмою, означає, що заявки призначаються кожному окремому доступу до веб-сайту, тому на них можна націлити більш цілеспрямовано. Ось чому докладні дані про клієнтів так високо цінуються (одна з багатьох причин), а також причина того, чому програмний маркетинг так швидко зростає.

Хто стоїть за цим постом? Ось трохи інформації про себе!

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/ist-programmatisches-marketing-milan-zahradnik/.

Milan Zahradnik люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: