Як керівники проектів можуть впроваджувати технології в будівельні проекти, не ризикуючи особисто

Всім відомо, що технології можуть поліпшити будівельні процеси – лише програмні рішення можуть допомогти автоматизувати велику кількість ручних завдань, менше кидати м’яч, виконувати роботу швидше і з меншою кількістю помилок.

Але на рівні проекту ми налаштовані на свої звички і вагаємось змінювати свої шляхи. Керівникам проектів є що втратити – що, якщо це не спрацює? Що робити, якщо я вибрав неправильне рішення? Що робити, якщо команда проекту не хоче цим користуватися? Як виправдати покупку керівництву? До того ж ніхто ніколи не втрачав роботу, роблячи речі так, як це робилося завжди …

Ми розуміємо – ви хочете рухатися вперед, хочете просунути конверт, але ви не хочете ризикувати своїм проектом та репутацією за допомогою програм, яких ви не знаєте. Ми розуміємо. Ось чому ми прагнемо продемонструвати цінність саме у вашому проекті, щоб довести вам переваги перед тим, як вам потрібно приймати якесь рішення.

То що взагалі робить ShapeDo?

ShapeDo пропонує наскрізне рішення для управління змінами плану. Програмне забезпечення ShapeDo відстежує версії проекту, порівнює версії та дозволяє створювати індивідуальні інструкції, звіти, претензії та RFI у два кліки у форматі з анотаціями, вирізаними планами та, як правило, готовими до розсилки та навіть використання в суді, якщо це необхідно.

Як працює наш процес:

По-перше, попросіть демонстрацію в прямому ефірі:

Зв’яжіться з нами безпосередньо, і один із нас дасть вам швидку 15-30 хвилин демонстрації програмного забезпечення. Ми з’ясуємо, чи добре нам підходить, і рухатимемось далі, лише якщо ми віримо, що МОЖЕМ ДІЙСНО змінити ситуацію.

Далі ми надамо безкоштовний аналіз зразків змін плану:

Надішліть нам історію 5-10 основних креслень, і ми проаналізуємо їх для вас. На цьому етапі у більшості прем’єр-міністрів є момент EUREKA, коли вони виявляють ПІДСТАВНУ ЦІННІСТЬ, яку ідентифікує ShapeDo. Часто це велика зміна, яку було зроблено, і ніхто не помітив, величезна помилка, яку запобігає ShapeDo, або помилка дизайну, за яку фірма A / E повинна нести відповідальність, але ви збиралися заплатити за неї.

У більшості проектів навіть вибірковий аналіз надасть проекту більшої вартості, ніж кінцева вартість програмного забезпечення, що підтверджує миттєву рентабельність інвестицій.

Візьміть ShapeDo до свого керівництва.

Це ваш момент, щоб засвітитися. Ми допоможемо вам ДОКАЗАТИ рентабельність інвестицій ShapeDO твердими цифрами, так що ви отримаєте відвагу щодо розгортання ShapeDo для вашого проекту. Після того, як ви досягнете успіху (не хвилюйтеся, ви це зробите), ваша компанія цілком може захотіти повторити ваш успіх протягом усіх своїх операцій. Настав момент виправити краватку. Керівництво може просто попросити вас керувати розгортанням по всій компанії. Залишайся спокійним. Ми знову будемо там, щоб допомогти вам.

То що ми дізналися?

ShapeDo може зробити ваші проекти вигіднішими та ефективнішими

Ми докажемо це вам безкоштовно

І ми допоможемо вам показати себе керівництву

Єдине, що вам потрібно зробити зараз, – надіслати мені електронною поштою на адресу ari@shapedo.com, щоб розпочати.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/how-can-project-managers-introduce-technology-projects-ari-isaacs/.

Ari Isaacs люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: