Як написати свій перший блог LinkedIn

Перші часи майже міфічні; Ваша перша справжня робота. Перший бос, який вам насправді сподобався. Перший … ну ви знаєте. Як і в багатьох інших речах, блог “Імпульс” LinkedIn створений таким чином, що це не так, і тому блог уперше може здаватися жахливим.

Тепер давайте зрозуміємо це прямо перед тим, як ми почнемо: чи використовуєте ви формат блогу LinkedIn для просування оголошень про роботу? Або захищати свій товар чи подію, написавши лише 5 рядків? Тоді ви, швидше за все, загублена справа.

Для вас усіх Pulse може бути саме тією платформою, щоб транслювати свої знання, будувати свою мережу та брати участь у професійних діалогах.

У моїй компанії ми ініціювали пілотний проект, щоб дізнатись, чи можемо ми досягти ділової цінності за допомогою соціальних продажів. Або м’який продаж, як його ще називають. Тут LinkedIn відіграє ключову роль, і, крім освоєння регулярних оновлень та створення надійного профілю, наріжним каменем є формат Pulse. Для деяких, правда, трохи слизька скеля. Сподіваємось, ця досить довга публікація в блозі – і, очевидно, деяка практика – допоможе вам досягти наступного плато. Спочатку короткий вліт.

Чому LinkedIn Pulse?

У моїй галузі управлінський консалтинг та інші подібні пошуки керівництва думками в основному були зумовлені офлайн-діяльністю. Зараз кожен є розповсюджувачем знань, якщо хоче. Блоги як такі далеко не нові, але я відчуваю, що з LinkedIn поріг зараз настільки низький, що просто немає виправдання.

Як виявляє одне з найбільших опитувань, діловий потенціал стати більш помітним добре задокументований: на основі інтерв’ю з понад 130 видимими експертами та 1028 покупцями їх послуг, Hinge Marketing надав велику інформацію у своїй великій електронній книзі The Visible Expert. Виявляється, чим більше ви експерт в очах покупців, тим більше вони готові вам заплатити! Не ракетобудування, але, безсумнівно, поважна ділова причина.

Можливо, ти не станеш наступним Уорреном Баффет або Сетом Годіном. Тим не менше, написання про те, що ви знаєте тут на LinkedIn, цілком може бути першим кроком, щоб продемонструвати свій досвід. Навіть якщо у вас немає назви компанії, щоб ще зробити її резервну копію.

То як це зробити?

Блимати. Блимати. Блимати. Це майже так, ніби курсор видає моторошний звук. Якщо вас лякає порожня біла сторінка перед вами, найосновніша порада – писати. Справді? Так, говорили як справжній фахівець.

На мою думку, ви виявите, що насправді для написання допису в блозі потрібна лише одна основна ідея, а потім кілька підтверджуючих аргументів чи прикладів. Тож не переборщуйте. Це буде класична академічна хвороба, яка потрапляє під шкіру. Просто напишіть з маківки і подивіться, як далеко це забирає вас.

Сказавши це, можливо, ви захочете трохи задуматись. Але не нескінченно. Нижче слайд, який я показую своїм колегам, коли навчаю їх, як почати роботу з Pulse.

Як ви, напевно, виявили, існує кілька типів публікацій. Знайдіть ті, які найкраще підходять вам як професіоналу і які, здається, перегукуються з вашою мережею. Найпростіший тип – це те, що я називаю ідеєю роману. Щось, про що ви задавалися питанням вже деякий час. Можливо, спостереження. Для цього 1500-2000 символів або навіть менше цілком підійдуть.

Звідти ви можете перейти на тверду професійну посаду, яка, можливо, більше відповідає деяким вашим іншим написанням. Але пам’ятайте формат – контекст, якщо хочете. Не пишіть так, як би ви писали розділ у звіті чи книзі. Будьте особисті в тому сенсі, що ви принаймні пропонуєте свої роздуми. Ваші точки зору або отримані уроки. Ви не хочете топити людей словами, але ви також не хочете, щоб це траплялося вам надто легким.

Потім є інструкції, підказки та підказки, «за кадром». Мені це подобається найбільше. Ось чому в цій публікації є посилання, що ведуть за межами цього блогу, оскільки я хочу надати додаткову цінність для вас, шановний читачу. Ознайомтесь з іншим моїм дописом, щоб дізнатись більше про цей тип публікацій: Цей про інтернет-маркетинг та HR (англійською мовою) та цей „за лаштунками” про Twitter (датською мовою). Звичайно, такі типи постів трохи довші, і, як ви бачите на сьогодні, вони також більш щільні та важкі.

3 основні компоненти письмово для Pulse

1 Заголовок – це сука і благословення. Дійсні заголовки підкованих блогерів знають, чому витрачати 30-50% свого часу на правильний заголовок (див. Блог про чудові заголовки). За частку секунди люди вирішують, чи хочуть вони брати участь у вашому написанні виключно на основі вашого заголовка.

Коли ви робите свій заголовок, переконайтеся, що він отримає схвалення серед вашого типу аудиторії, але наважтесь трохи розсунути межі. Навіть ділові люди – це просто люди. Якщо заголовок занадто довгий, важко читається, нудний або нахабно перетриманий, люди утримаються від натискання вашої публікації. Так робіть навпаки.

У мене було кілька справді хороших заголовків на моїх публікаціях, але також кілька невдалих. Моя остання публікація про корпоративну культуру була занадто довгою і містила занадто багато маленьких слів. Я це бачу зараз.

Я також розглянув інші заголовки цього допису, але резонував, що той, який я вибрав, був найбільш актуальним і нагадував те, що хочуть навчитися мої колеги (і, сподіваюся, інші). Навіть якби він міг використовувати більш вузький обсяг.

Крім того, ці поради, як правило, добре працюють: заголовки, що містять “як це зробити”, називання відомого бренду / особи або використання цифр, оскільки вони повідомляють вашим читачам, що ви зробили для них якийсь відбір – тому зберігайте їх число нижче 10. наприклад, у цій публікації я міг би вибрати один із таких заголовків:

«хочете бути схожими на джека уелча? почніть вести блоги та станьте справжнім авторитетом у linkedin ”

“3 основні кроки до написання вашого першого допису в блозі на linkedin”

Якщо ви хочете затягнути всі заголовки, я рекомендую одну з багатьох електронних книг про хакерські заголовки, щоб викрасти їх чи відверто. Цей, наприклад, Джон Морроу.

2 Гарний початок життєво важливий. Оскільки всі автори копій та журналісти знають, перші кілька рядків повинні зберігати той початковий інтерес, що випливає із заголовка. Тому не забудьте витратити час на написання та переписування початку вашої публікації.

На відміну від статей, вам не потрібно резюмувати суть публікації, і вона не повинна бути нагородженою копією. Просто поділіться особистим поглядом чи новою ідеєю та тим, як вона виросла на вас. Торкніться ключового слова заголовка або розкрийте епічну невдачу, якщо ви наважитеся. Це кілька ідей.

Просто переконайтеся, що ви спілкуєтесь у вступі. В основному це означає, що ви розповідаєте, чого можуть очікувати ваші читачі від вашого допису, і неявно, чому це виправдане використання їхнього часу. Особливо, якщо він довгий, як цей.

Якщо у вас є проблеми з переходом до суті, оскільки ви звикли писати сторінки в стилі академічного стилю, тоді для цього також є засіб захисту: додаток Хеммінгуей!

3 Прийміть недосконалість

Дивіться, це не все про стиль копіювання та вигадливі заголовки. Ви повинні мати що сказати. Часто це призводить до спітнілих долонь. Що робити, якщо я помиляюся? Що робити, якщо мій вміст занадто базовий? Що робити, коли я не дуже досвідчений письменник?

Я знайшов цей розширений квадрант на іншому імпульсі Картіка Раджана. Працюючи в консалтинговій галузі, я маю м’яке місце для квадрантів. Це залишає мене за останнім ключовим компонентом. Я міг наголосити на важливості чудової картини, але виявив, що страх перед форматом не дає розумним людям писати. Тож справді сприймайте недосконалість і приймайте, що Пульс – це крива навчання.

Кожен хоче дійти до «А», але цікава ідея, викладена в повідомленні із середнім розміром, набагато краща за ідею пішохода, передану в ідеальному письмі.

Нарешті, як виміряти успіх?

Найцікавіша частина Pulse полягає в тому, що вона дає вам статистику в режимі реального часу про кількість переглядів (фактично читає), оцінки “подобається”, коментарі та публікації (лише ви бачите спільний доступ). Це змушує вас сумніватися, як виглядає успіх. Деякі з моїх публікацій мали + 25% рівня залучення, що дуже радує. Але менше підійде. Вашим успіхом можуть бути також бесіди, які ви будете вести у своїх публікаціях. Або щось зовсім інше.

Ось дві публікації світового впливового агента та справжнього помітного експерта Девіда Едельмана з McKinsey. Я думаю, його успіх – це видимість і, отже, кількість постів, оскільки він написав значно більше 100.

https://www.linkedin.com/in/daveedelman

Навіть у Девіда Едельмана є хороші і погані пости з точки зору переглядів. Деякі отримують +30 000 переглядів, а той, що знаходиться зліва, – лише 3 371 перегляд. Подумайте зараз, що це 1 мільйон людей, які стежать за Едельманом, тому рівень залучення навіть не можна виміряти у відсотках. На сьогоднішній день ви вже можете уявити, чому ці дописи працювали для нього так по-різному … (заголовок, підказка, підказка).

Отож, коли ваші перші публікації перетворюються на два і три, навчіться обом на своїх чудових постах і повторіть те, що ви зробили, – і вчіться на не дуже вдалих і пам’ятайте поняття недосконалості.

Сподіваюсь, я надихнув вас на написання (більше), і я був би радий отримати додаткові поради та підказки в розділі коментарів.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/how-write-your-first-linkedin-blog-martin-christiansen/.

Martin Christiansen люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: