Інтерв’ю: Chirpify допомагає Marriott збільшити залучення, адвокацію та лояльність до бренду

Спочатку це інтерв’ю з’явилося на Loyalty360.

Chirpify є постачальником лояльності за участю клієнтів для Marriott, що є помітною відзнакою.

Loyalty360 наздогнав генерального директора Chirpify Кріса Тесо, щоб дізнатись більше про це важливе партнерство.

Marriott – очевидно величезне ім’я на арені лояльності клієнтів. Що для компанії Chirpify означає вибір компанії Marriott на посаді продавця лояльних послуг

Тесо: Marriott справді є лідером у своєму підході до лояльності споживачів і проклав шлях інновацій у цьому просторі. Вибране Marriott – це сильний вотум довіри до рішення Chirpify Engagement Loyalty та досвід у наданні ще більшої цінності членам Marriott Rewards.

Ми працюємо з Marriott вже кілька років, і вони були чудовим партнером. У цей час компанія Marriott використовувала рішення Chirpify для посилення залучення, пропаганди та лояльності до бренду, оскільки ми провели понад 55 кампаній на платформі. Запровадження платформи споживачами швидко зросло, і в 2016 році показник використання збільшився на 75 відсотків порівняно з 2015 роком.

Яка мета Chirpify щодо лояльності до заручин для Marriott та які інструменти будуть використані для підвищення статусу Marriott у цьому відділі?

Teso: Marriott використовує повну наскрізну платформу Chirpify, яка охоплює від визначення та прослуховування соціальних дій та обміну повідомленнями на різних платформах, до механізму правил, що регулює геозони, частоту, виявлення мови та вплив, до автоматизованої та модерованої публіки. та приватні соціальні відповіді на рідній мові, збагачені інформаційні панелі даних та аналітики, винагороди за доставку як власної валюти Marriott, так і заохочень без балів.

Завдяки Chirpify, Marriott надає своїм учасникам постійно вбудований багатоканальний пульт дистанційного керування, щоб безперешкодно взаємодіяти та брати участь у роботі бренду, починаючи від рекламних закликів до дії та кампаній здивування та захоплення. Для Marriott примітно те, що клієнти можуть брати участь і брати участь у роботі бренду, навіть коли вони не перебувають у власності.

Завдяки автоматизації та модеруванню платформа Chirpify дозволяє Marriott Rewards реагувати масштабно та надавати індивідуальні повідомлення, специфічні для історії людини з компанією, із заявленою метою винагородити цінних клієнтів особисто, що сприяє зростанню відносин та формуванню лояльності.

Що унікального у вашій платформі, яка допоможе підвищити статус Marriott як елітної програми лояльності?

Teso: Marriott протягом двох років використовує платформу Chirpify, щоб залучати, винагороджувати, конвертувати та дивувати та радувати клієнтів Marriott. За цей час Marriott створив понад 250 мільйонів соціальних вражень, розширив свою базу послідовників на 56 000 через соціальні канали та винагородив учасників, які взаємодіяли з брендом, здійснивши понад 160 000 соціальних акцій та активаторів.

Зокрема, учасники Marriott Rewards, які взаємодіють з брендом за допомогою соціального тригера, зароблять винагороду в обмін на участь з брендом через соціальні медіа або платформи обміну повідомленнями. Двигун Chirpify слухає у фоновому режимі ці соціальні тригери, які після запуску можуть автоматично і негайно винагороджувати членів Marriott Rewards за їх взаємодію.

І завдяки своїй інтеграції з базою даних членів Marriott Rewards Chirpify може розпізнавати існуючих членів Marriott Rewards і навіть створювати облікові записи для нових членів. Ця інтеграція також дозволяє Marriott Rewards ідентифікувати та збирати дані про конверсію кампанії за допомогою соціального ідентифікатора, який вони можуть використовувати для аналізу того, як часто учасники викуповують бали, оцінюють успіх кампанії за різними каналами та багато іншого.

Marriott також використовує інструменти Chirpify, такі як гео-націлювання, для просування конкретних подій, як це було зроблено на фестивалі South by Southwest (SXSW) в Остіні, де вони поєднали тему та фільтр геолокації, об’єднуючи дописи від людей, які були в SXSW і були зацікавлені в музиці. Потім вони автоматизували безкоштовний квиток на концерт разом із різними повідомленнями споживачам, залучивши до них саме в потрібний момент позитивний сюрприз у вигляді запрошення на концерти, що відбуваються в JW Marriott Austin.

Які ключові фактори можуть викликати залучення клієнтів до такої програми лояльності, як Marriott Rewards?

Teso: Залучення споживачів спирається на надання клієнтам підстав для залучення. Основним принципом залучення є обмін справедливою вартістю; тому ми рекомендуємо програмам лояльності встановлювати, що вони планують запитати у своїх клієнтів і яку цінність вони планують надати в обмін. Програми лояльності вже мають широкий обсяг даних, на які слід звернути увагу в цьому відношенні, і при невеликому аналізі даних можна легко створити програми, які залучатимуть клієнтів та створюватимуть зароблені засоби масової інформації, які навіть сприятимуть залученню нових клієнтів.

Одне, що Marriott робить для поглиблення позитивних стосунків бренду зі своїми членами Marriott Rewards, – це здивувати та порадувати їх у соціальних мережах. Учасники почуваються винагородженими за свою лояльність, оскільки Marriott використовує Chirpify Reply Rewards, щоб активно звертатися до членів і винагороджувати їх бажаними балами Marriott на святкуванні своєї річниці в програмі Marriott Rewards.

Наскільки зараз важливі соціальні медіа, оскільки вони стосуються програми лояльності бренду?

Тесо: Підключати соціальні медіа та обмін повідомленнями до програм лояльності вже не приємно мати. Це стало важливим каналом для включення. Великі бренди майже в кожній категорії інтегрували взаємодію зі своїми програмами лояльності за допомогою Chirpify.

Щоб залишатися конкурентоспроможними, бренди повинні модернізувати свої програми лояльності, винагороджуючи за участь, а не просто витрачаючи кошти. Сьогодні клієнти розуміють цінність не лише доларів, які вони витрачають у магазині, але й вартості свого часу та участі у торговій марці та очікують винагороди за їхню участь та захист. Без участі як невід’ємної складової програми лояльності, бренди ризикують втратити розум та гаманець для конкурентів, які активно залучають клієнтів через соціальні мережі.

Як ви вважаєте, чи користуються соціальні медіа чи будуть їх більше використовувати в програмах лояльності вперед?

Тесо: Соціальні медіа дедалі частіше використовуються в програмах лояльності з кількох причин. По-перше, клієнти проводять там свій час, а для побудови ефективних відносин маркетологи повинні зустрічатися зі своїми клієнтами там, де вони перебувають. По-друге, клієнти все частіше шукають корисності у своїх стосунках з брендом. Тобто вони хочуть, щоб з брендом було неймовірно просто вести бізнес і використовувати пульт дистанційного керування в кишені як спосіб полегшити це. По-третє, соціальні медіа забезпечують чудовий канал для замовника, щоб заробляти винагороду за взаємодію з брендами, генеруючи зароблені медіа для бренду. Нарешті, соціальні медіа пропонують брендам нові способи отримання значущих даних про своїх клієнтів. Підводячи підсумок: використання соціальних медіа збільшиться завдяки програмам лояльності, оскільки воно надає важливі переваги як маркетологам, так і членам лояльності, і його легко можна додати до існуючої програми для ще більшої цінності.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/interview-chirpify-helps-marriott-grow-engagement-advocacy-chris-teso/.

Chris Teso люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: