NAVBUILD та галузеві ключові показники ефективності

NAVBUILD Enterprise Project Management Suite дозволяє організаціям, орієнтованим на проекти, отримати чотири ключові показники ефективності для забезпечення прибутковості проекту:

Вартість для завершення – у NAVBUILD всі заходи, пов’язані з витратами, порівнюються в реальному часі з бюджетом проекту та графіком. Таким чином забезпечується видимість вартості проекту для завершення статусу в будь-який момент часу, який визначає стан проекту.

Графік та відхилення витрат – NAVBUILD має з’єднувачі для інтеграції з інструментами планування та планування проекту, такими як MS Project / Primavera, для двонаправленого потоку інформації з NAVBUILD, отже, будь-яка різниця розкладу та його вплив на вартість реєструється та передається ключовим драйверам бізнесу миттєво або в запланована мода на розумніші рішення.

Показники грошового потоку – Управління підприємством NAVBUILD має комплексний фінансовий модуль, і, таким чином, коефіцієнти спалювання готівки відповідно до розбитої структури роботи проекту встановлюється для відстеження попиту на готівку на кожному рівні завдання проекту для кращого планування грошових коштів та безперебійного прогресу проекту.

Звітність про незавершене виробництво – у будь-якому проектно-орієнтованому бізнесі Грошовий потік, показники дисперсії валової націнки, зміни замовлень та ефективність закупівель приносять успіх. WIP Reporting поєднує в собі всі ці статуси та ефективно надає загальну силу проекту завдяки функціоналам WIP NAVBUILD.

Завітайте до нас за адресою http://www.navbuild.in для отримання додаткової інформації

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/navbuild-industry-key-performance-indicators-success-kabilan-d/.

Kabilan D люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: