Благополуччя: Наступний рівень оздоровчих програм на робочому місці

Швидше за все, ви чули про оздоровчі програми на робочому місці. Також є велика ймовірність, що ваша власна компанія має оздоровчу програму. Ми чуємо багато розмов про самопочуття на семінарах, на конференціях та в публікаціях, але будьмо відвертими – чи хтось із нас знає, що означає мати чудову оздоровчу програму? Легко налаштувати біометричні скринінги для співробітників або роздати памфлети про звички здорового харчування та встановити прапорець „оздоровчої програми”, але чи справді ці речі допомагають працівникам бути здоровими, продуктивними та – найбільше – щасливими?

Я хотів би кинути виклик робочим місцям та колегам відійти від традиційних оздоровчих пропозицій, що підходять для всіх, і перейти до всеохоплюючого фокусу на персоналізованому добробуті. У статті Forbes під назвою «8 тенденцій, які вплинуть на оздоровлення робочих місць у 2018 році», експерт з питань корпоративного оздоровлення та добробуту працівників Алан Колл визначив цю тенденцію зростання персоналізованих пропозицій. За словами Колла, “подорож кожного працівника до більш здорового способу життя є унікальною, і до нього слід ставитись як до такого. Щоб створити більш персоналізований досвід для працівників, роботодавці продовжуватимуть використовувати більше цифрових платформ для розміщення своїх оздоровчих програм ».

Оздоровчий стан більше не є приємною роботою – це важливий інструмент для залучення та збереження найвищих талантів. Ми бачимо більше працівників, особливо молодих поколінь, які очікують, що оздоровлення буде стандартною частиною пропозицій роботодавців. Одне опитування серед 2000 американських робітників, яке нещодавно було представлено в Гарвардському бізнес-огляді, показало, що респонденти обиратимуть низькооплачувану роботу, якщо вона пропонує кращі переваги – медичне, стоматологічне та зорове страхування, а також інші переваги, такі як гнучкість та баланс між роботою та життям.

Багато сучасних оздоровчих програм, які зосереджуються лише на програмах зниження ваги або відмови від куріння, втрачають увагу, коли справа доходить до того, щоб зробити працівників по-справжньому щасливішими на роботі та в житті. З цієї причини добробут є кращим підходом до підтримання та покращення загального стану здоров’я працівників та наших громад.

Благополуччя виходить далеко за межі фізичної підготовленості, включаючи такі сфери, як психічне здоров’я, фінансове здоров’я та навіть екологічне та соціальне здоров’я. Вона зосереджена на цілій людині та впливає на кожну сферу життя. Зрештою, загальне здоров’я та щастя – це набагато більше, ніж просто цифри на шкалі.

Для мене важливо, щоб філософія добробуту Priority Health поширювалась на понад 990 000 членів, яких ми обслуговуємо щороку. Ось чому на початку 2018 року ми випустили наш інноваційний центр благополуччя – перший у своєму роді інструмент у Мічигані, який пропонує нашим учасникам персоналізований, всеохоплюючий цифровий оздоровчий досвід. Центр благополуччя рекомендує учасникам програми, такі як управління медикаментозною терапією, фінансове управління, управління стресом та ін., На основі їхніх індивідуальних потреб та діяльності в галузі охорони здоров’я. Ми також пропонуємо групам роботодавців різні варіанти програм благополуччя зі своїми страховими пакетами, щоб їх працівники могли залишатися зайнятими та активними зі своїм здоров’ям.

Ми говоримо не лише про бесіду в програмі Priority Health – протягом останніх кількох років ми неухильно впроваджуємо більше програм, щоб забезпечити задоволення індивідуальних потреб власного добробуту понад 1200 працівників. Усі співробітники мають доступ до оздоровчої програми “Здоровий спосіб життя”, де вони можуть щороку отримувати фінансові заохочення та зниження премії за медичне страхування, починаючи з первинного медичного обстеження, потім пропонуючи фізичні вправи, втрату ваги, відмову від куріння та програми зняття стресу. Ми виявили, як і інші компанії, це те, що однієї оздоровчої програми стимулювання недостатньо. Тож ми розширили оздоровлення на добробут. Ось короткий огляд внесених нами змін:

Фізичне здоров’я – недостатньо заохотити працівників займатися спортом та харчуватися здорово, ми хотіли дати їм дозвіл та інструменти для того, щоб робити це на роботі. Тож ми оновили наш безкоштовний фітнес-центр на місці новим обладнанням, додали велосипеди-прокатники та почали пропонувати заняття йогою та пілатесом.

Психічне здоров’я – Сертифіковані масажисти щотижня працюють на місці для зняття стресу, коли потрібна психічна перерва. Бути щасливим і продуктивним на роботі також означає співпрацю між різними відділами, щоб постійно вчитися і кидати виклик розуму. Наша програма «Акулиний танк», заснована на популярному телевізійному шоу, дозволяє будь-якому члену команди пріоритетних служб охорони здоров’я викладати інноваційні ідеї щодо нових продуктів та процедур перед колегією для розгляду та можливого впровадження.

Охорона праці – На основі власного досвіду роботи мамою двох дітей, я є великим прихильником гнучких графіків роботи. Життя трапляється, і для загального благополуччя співробітників важливо мати можливість працювати вдома або коригувати свій робочий час за потреби.

Охорона навколишнього середовища – Ми пропонуємо програму «ергономіка на роботі», щоб допомогти працівникам оптимізувати робочий простір, щоб уникнути травм та підвищити продуктивність праці. Більшість наших робочих місць мають регульовані столи, що дозволяє командам сидіти або стояти під час роботи.

Фінансове здоров’я – Часто заплановані безкоштовні сесії з експертами на місцях, щоб допомогти нашим працівникам у плануванні виходу на пенсію та інших фінансових потребах.

Громадське та соціальне здоров’я – Ми надаємо своїм працівникам по всій штаті Мічиган можливості для волонтерів у своїх громадах на перегонах, прогулянках та інших заходах та організаціях, які ми спонсоруємо. Я особисто закликаю всіх співробітників долучитися до нашої програми «Пріоритетні чемпіони охорони здоров’я», команди активних людей, що підтримують людей, які працюють задля досягнення своїх цілей у галузі охорони здоров’я. Вони заробляють безкоштовне спорядження та знижки на гоночні збори як частина цієї здорової спільноти. Наші чемпіони – понад 500 сильних і зростаючих. Це наші співробітники, наші клієнти та члени спільнот, яким ми обслуговуємо.

Завжди є місце для вдосконалення, але ми досягли значних успіхів у добробуті в програмі Priority Health. Результати опитувань культури показують нам рейтинг вище галузевих показників рівня задоволеності працівників, і ми постійно бачимо позитивні коментарі щодо пропонованих нами програм та балансу роботи / життя.

Якщо ми хочемо досягти успіху в заохоченні наших співробітників бути здоровими, продуктивнішими та, головне, щасливими на роботі – ми повинні прийняти модель благополуччя програмування на робочому місці. Тож давайте перейдемо за межі традиційних методів, щоб забезпечити нашим працівникам та громадам не лише фізичне здоров’я, а й загальне благополуччя.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/wellbeing-next-level-workplace-wellness-programs-joan-budden/.

Joan Budden люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: