Дані та аналітика для більш стійкого досвіду туризму

Протягом останніх 30 днів я мав можливість відвідати Світовий ринок подорожей у Лондоні, виступити на саміті UNWTO на Ямайці та відвідати уряди міст по всій Європі, щоб обговорити зміни, що відбуваються у туристичній та туристичній галузі.

Впевнене одне: індустрія туризму та подорожей продовжує зростати. Наші дані показують, що витрати міжнародних відвідувачів перевищили реальний ВВП майже на 20 відсотків з 2009 року, а конкуренція між країнами та місцевими напрямками стає інтенсивною і зростаючою. Ця тенденція підтверджується десятками взаємодій Mastercard з організаціями маркетингу та державними установами по всьому світу.

З наших даних та таких взаємодій випливає 3 загальновизнаних відомості в усьому світі:

По-перше, економіки, що розвиваються, збільшують свою частку на ринку з розвинутих країн, із 30% загальної частки у 1980 році до прогнозованих 57% у 2030 році. Ми бачимо, що ця тенденція підтверджується в нашому Індексі глобальних місць призначення, де зростання бізнесу та подорожей реєструється особливо в Азії та на Близькому Сході. У нашому звіті «10 найкращих міст завтрашнього дня», зосередженого на тому, де найбільше з 2009 року зріс міжнародний трафік відвідувачів, 9 із 10 міст знаходяться на Близькому Сході та в Африці, винятком є лише Ліма, Перу.

По-друге, розвиток практик сталого туризму став зоною уваги кількох державних та приватних організацій, що займаються цією галуззю. Об’єднана нація оголосила 2017 рік Міжнародним роком стійкого туризму для розвитку, нагадуючи про потенціал туризму для просування загальної програми ООН до сталого розвитку до 2030 року. Mastercard є гордим партнером та активним прихильником цієї глобальної кампанії: ми бачимо, як у всьому світі з’являються практики сталого туризму, спрямовані на сприяння екологічній цілісності, соціальній справедливості та економічному розвитку. Всі вони мають один спільний елемент: активне залучення місцевих громад до отримання економічних вигод, сприяння створенню нових робочих місць та доступу до нової туристичної інфраструктури. Як елегантно сказав делегат на конгресі UNTWO на Ямайці, “нам потрібно переключити увагу з ексклюзивних курортів на інклюзивні громади”

По-третє, наші дані свідчать про глибокі зміни в поведінці споживачів. Сучасні мандрівники, як правило, бродять по всьому цифровому ландшафту в пошуках ідей про подорожі до і під час своєї подорожі. Вони шукають веб-сайти, додатки, відео, блоги та соціальні мережі, отримуючи поради від родини, друзів та пошукових систем, щоб повідомити про свою подорож. Вони відвідують в середньому 38 туристичних сайтів і планують свою поїздку за 5 тижнів до своєї подорожі. 20% загальних бронювань готелів здійснюються через мобільний пристрій, причому 85% подорожуючих відпочиваючих приймають рішення про діяльність на місці лише після прибуття. Перебуваючи у пункті призначення та після подорожі, мандрівники діляться своїм досвідом зі своєю спільнотою друзів – і з мільйонами людей, активних у соціальних мережах.

Чому це важливо? Величезна кількість даних у соціальних мережах, отриманих цими цифровими подорожами, може ускладнити організацію маркетингу дестинацій ефективно взаємодіяти зі своїми туристами, щоб зберегти лояльність. З іншого боку, дані можуть бути надзвичайно потужними для глибшого розуміння переваг мандрівників, а також для розробки стратегій сталого туризму. Все більш потужна аналітика, використовуючи очищені та впорядковані дані, дозволяє будувати відповідні та цілеспрямовані маркетингові кампанії, допомагаючи розблокувати більшу віддачу від інвестицій у маркетинг туризму, а також сприяючи стійкій практиці. Аналітичні аналітичні дані можуть бути використані для адаптації місцевих туристичних пропозицій (музеїв, торгових центрів, барів, ресторанів) до конкретних цільових туристичних сегментів, наприклад, для сімей та туристів. Ці відомості також можуть допомогти направити мандрівників до раніше невідомих визначних пам’яток у місцевих громадах, забезпечуючи ефективні стратегії переповнення, що стосуються як сезонних піків, так і перенаселеності, роблячи туризм більш впливовим з соціальної, економічної та екологічної перспектив.

Як Mastercard допомагає у всьому цьому? Завдяки нашому підходу Tourism Insights – незалежно від того, чи це сприятиме більш ефективним маркетинговим ініціативам, більш зручному досвіду оплати чи сприятиме покращенню робочого середовища за рахунок зменшення сезонності, – ми створюємо статистичні дані, які є дієвими та забезпечують більш стійкий туризм. Ми використовуємо наші можливості тестування та вивчення та керовані послуги, щоб перетворити ці ідеї на ефективні туристичні кампанії, що є одним набором даних на той час. І нарешті, ми вмикаємо цифрові платежі – як у місцях походження, так і в місцях призначення – щоб зробити мандрівникам та торговцям зручнішими та безпечнішими взаємодію та здійснення транзакцій.

Тож, як пройшла ваша остання поїздка і що ви очікуєте від наступної?

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/data-analytics-more-sustainable-tourism-experience-nicola-villa/.

Nicola Villa люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: