Ефективне вирішення проблем віддаленими командами

Світ перейшов до віддалених команд, які працюють у розподіленому середовищі. Тенденція до цього залишається, навіть після того, як пандемія минула. Отже, чи впливає це на спосіб вирішення проблем?

Відповідь, як ви можете здогадатися, – безпідставний так. Бізнес-проблеми мають багато форм, починаючи від збою електронних платежів у бізнес-процесах, закінчуючи відключенням веб-сайтів і закінчуючи несправністю складного обладнання. Пройшли ті часи, коли ми фізично могли потрапити до кімнати, провести мозковий штурм на дошці та сісти за стіл, щоб разом перевірити складні питання. Зараз процес вирішення проблем став розподіленим.

Анатомія проблеми

Щоб побачити, як полегшити віддалену колективну роботу, спочатку розглянемо анатомію такої проблеми. В основі кожної бізнес-проблеми, з якою ми стикаємось, є 6 загальних аспектів:

1 Що сталося і де? Це симптоми, які вказують на те, що сталася проблема, як правило, виражаються в термінах несподіваних або помилкових подій десь у системі, і які викликають розслідування проблеми.

2 Коли? Графіки подій – це важлива частина головоломки.

3 Як? Цей крок включає аналіз подій, щоб зрозуміти, як розгорнулася проблема – наприклад, подія A призвела до події B, яка потім спричинила несподівану поведінку.

4 Чому? Відповідь на це вимагає вивчення потенційних причин, і це відрізняється від того, як. Наприклад, ми можемо знати, як веб-сайт вийшов з ладу – скажімо, через те, що на сервері закінчився дисковий простір, – проте нам слід з’ясувати, чому це сталося, щоб ефективно його вирішити.

5 Що робити? Саме тут ми розробляємо виправлення проблеми або вирішення проблеми, як тільки з’ясовується причина. Цей крок сильно залежить від рівня кваліфікації слідчих, а також від ваших ділових цілей або обмежень. Наприклад, оновлення програмного забезпечення може бути можливим рішенням, але для вашого бізнесу наразі це неможливо зробити.

6 Кому дзвонити? Це експерти, які можуть розробити та застосувати виправлення. Ця інформація потрібна для початку розслідування нової проблеми, а також для майбутнього, щоб ми знали, до кого звертатися, якщо ця проблема не зникає або трапляється подібна проблема.

Проблеми для віддалених команд

Розподілені команди, що працюють віддалено, стикаються з особливими проблемами під час вивчення цих різних аспектів проблеми:

★ Співпраця стає фрагментованою під час роботи в менших підгрупах, що часто доводиться робити, особливо для розподілених команд середнього та великого розміру.

★ Текстові інструменти для відстеження інцидентів або чатів, а також веб-конференції через Zoom або Teams мають невелику організацію, яка чітко представляє вищезазначену інформацію для розслідування проблем, так що їх можна швидко зрозуміти всім зацікавленим сторонам.

★ Стратегію та статус розслідувань важко розшифрувати, оскільки вона вимагає інтерпретації тривалих і заплутаних тем розмов із залученням різних учасників. Написання та читання сторінок та сторінок тексту досить швидко виходить з-під контролю.

Вирішення проблем часто затягується з цих причин, що створює головний біль для ваших клієнтів і, зрештою, для вашого бізнесу.

Завдання

Інструмент, який ви використовуєте під час розслідування ваших проблем, будь то технологічний інцидент або провал фінансової операції, повинен надати розподіленим командам можливість зробити наступне:

✓ Вперше працюйте: швидко розмістіть усіх на одній сторінці для ефективної співпраці – це абсолютно важливо для слідчих груп, які працюють віддалено.

✓ Вирішіть безлад: фіксуйте та аналізуйте різні аспекти проблеми структурованим способом, а не як безлад чатів, стенограм, нотаток та електронних листів.

✓ Вчіться з історії: Активно допомагайте командам вирішувати проблеми, виступаючи як віртуальний експерт, який автоматично вивчає історичні дані попередніх проблем.

✓ Знайдіть, а не шукайте: вдосконаліть свою команду, щоб вона могла швидше впоратися з повторними проблемами, і надасть корисну інформацію, не вимагаючи вичерпного ручного пошуку за старими інцидентами, статтями знань та посібниками з усунення несправностей.

Наше рішення – візуалізуйте!

Традиційні текстові інструменти не можуть досягти цих цілей. Ми @smartqed твердо впевнені, що для ефективного вирішення проблем розподіленими командами необхідний новий візуальний підхід.

Наша патентована технологія вводить концепцію карти розслідування: tm :, яка представляє собою компактну візуалізацію різних аспектів розслідування проблем, представляючи їх у зручній для перегляду структурованій манері. Ці візуальні карти можна одночасно оновлювати, значно покращуючи співпрацю та швидко переносячи команди на одну сторінку. Найкраще, smartQED працює на основі ML – він аналізує історичні дані, надаючи рекомендації щодо нової проблеми, знову ж таки як візуальну карту можливих причин та шляхів їх вирішення. Це справжній стрибок для ваших розслідувань, виключає пошук та різко зменшує час розв’язання!

Щоб спробувати рішення @smartQED, натисніть тут. Щоб дізнатись більше про нашу унікальну та інноваційну технологію, відвідайте наш веб-сайт. Наш додаток також знаходиться на Azure Marketplace.

Щоб отримати безкоштовну оцінку без зобов’язань щодо вашого процесу вирішення проблем, зв’яжіться з нами за адресою info@smartqed.com. після того, як ви відповісте на кілька запитань, ми надамо вам спеціальний звіт, який показує, як зробити вирішення проблем більш ефективним та ефективним для ваших віддалених команд.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/effective-problem-solving-remote-teams-julie-basu-phd/.

Julie Basu, PhD люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: