Коронавірус: 7 найкращих електронних книг та подкастів, які допоможуть вам пройти самоізоляцію

У цей складний час буває важко знайти структуру та стабільність, особливо під час роботи вдома. Ось чому я склав список того, що, на мою думку, є найкращими електронними книгами та підкастами Bookboon Learning, щоб пройти через цей невизначений час. Нехай трошки самоізоляції не зупинять вас у досягненні ваших особистих та професійних цілей! Перевірте їх тут.

01 виконання під тиском

Це коротке читання буде корисним інструментом для тих, хто відчуває нервозність або страх перед новими очікуваннями, цілями та загальним тиском, з якими стикаються працівники скрізь через коронавірус. Завантажте “Виконання під тиском” безкоштовно тут.

02 аудіо: 10 способів залишатися мотивованими

Якщо ви намагаєтесь залишатися мотивованим зараз, коли ви працюєте вдома, ніколи не бійтеся! Ви насправді більшість. Ось чому ми невтомно працюємо, щоб запропонувати вам найсвіжіші поради та підказки щодо мотивації домашнього офісу. Перевірте це у цьому короткому подкасті з автором Джейсоном Алленом Скоттом. Перегляньте тут тут 10 способів залишатися мотивованими безкоштовно.

03 аудіо: як працювати вдома

Для багатьох з нас перехід роботи від офісу до дому був непростим. Робота вдома приносить із собою безліч відволікаючих факторів, обмежень та проблем. Цей короткий подкаст – чудовий інструмент для тих, хто бореться із зволіканням, стресом або плануванням у своєму новому домашньому офісі. Слухайте, як працювати з дому безкоштовно тут.

04 аудіо: структурування робочого дня вдома

Однією з найскладніших частин роботи вдома є пошук конструкції, яка підходить саме вам. Цей короткий подкаст пропонує 12 простих способів знайти структуру під час роботи вдома. Перегляньте Структурування робочого дня з дому тут.

P.S. Ці подкасти є частиною нової аудіосерії Bookboon Learning, над якою минулого тижня працювали над створенням програми COVID-19. Дізнайтеся, як ви можете отримати доступ до цілої серії, завантаживши будь-який з підкастів вище.

05 робота з невизначеністю

Як би просто не було паніки в умовах невизначеності, є кілька конкретних речей, які ми можемо зробити, щоб зберегти контроль над невизначеністю та пом’якшити її негативні наслідки. Ця електронна книга розміром із укус має відповіді. Отримайте тут свою безкоштовну копію роботи з невизначеністю.

06 стратегічні комунікації в епоху цифрових технологій

Погодьмося, як би ми не жили в цифровому світі до пандемії, загальне цифрове спілкування не є настільки простим чи ефективним, як особисте спілкування для тих з нас, хто до цього не звик. Однак ця електронна книга розміром із укус дає кожному інструменти для оволодіння мережевим спілкуванням у той час, який нам найбільше потрібен. Завантажте стратегічну комунікацію в епоху цифрових технологій тут.

07 як подолати зволікання

Майже всі винні в якійсь формі зволікання, і для багатьох з нас робота вдома робить це ще простішим. Ви хочете припинити зволікання і досягти своїх цілей? Отримайте прості поради та підказки у цій короткій та милій електронній книзі. Дізнайтеся, як подолати зволікання тут.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/coronavirus-top-7-ebooks-podcasts-get-you-through-thomas-buus-madsen/.

Thomas Buus Madsen люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: