Одна команда, одна місія: виховання культури інновацій та співпраці

У benevolentai ми віримо, що нетрадиційне мислення у поєднанні з цілеспрямованими технологіями може призвести до інновацій, які справді можуть змінити світ.

Однак, як і всі швидкозростаючі компанії, ми стикаємось із проблемою збалансування потреби у створенні та масштабуванні якісних продуктів, а також знаходячи час для вивчення радикальних нових ідей. Ми вирішили проблему “Доброзичливий шлях”, створивши Тиждень прориву, цілий тиждень, присвячений творчості та тестуванню нових ідей.

Протягом тижня приблизно 200 членів команди з різних наукових, технічних та ділових дисциплін взяли участь у 40 проектах у наших офісах у Лондоні, Кембриджі та Брукліні, штат Нью-Йорк. Ті, хто має технічний досвід, були б добре знайомі з концепцією тайм-ауту для вивчення ідей, які не відповідають повсякденній роботі, однак ця концепція була менш знайома тим, хто має науковий досвід, наприклад, нашим першовідкривачам наркотиків. широкий досвід у фармацевтичній промисловості. І в цьому полягає ще один виклик, з яким ми стикаємось у “Доброзичливці”: поєднання традиційних світів науки і техніки.

Наші мультидисциплінарні загони перетинають межі техніки та науки, поєднання, яке дає змогу інноваціям, дозволяє швидко експериментувати та повторювати петлі зворотного зв’язку. Однак такий підхід не завжди є простим, і ми витратили багато часу на те, щоб зрозуміти, як ефективно та інноваційно співпрацювати в різних дисциплінах.

Маючи на увазі ці виклики, ми створили Тиждень розбиття з двома дуже конкретними цілями:

Приділяти час, окрім нашої повсякденної роботи, бути цікавим та перевіряти нові ідеї, що особливо важливо в таких стрімких сферах, як AI та машинне навчання.

Щоб краще пізнати одне одного та працювати з новими обличчями. Протягом останніх кількох років ми швидко зростали, і оскільки у нас є унікальний спосіб роботи в наших командах, що співпрацюють, нам важливо розуміти один одного складним фоном та спеціальностями та працювати разом задля досягнення спільної мети.

Тиждень вибуху – це перша подія такого роду, яку ми провели у «Доброзичливці», і це унікальна спільна робота. Захід був спланований, пропагандирований та здійснений міждисциплінарною групою добровольців, яка виходила з наукових, технічних та ділових кіл. Це виділило тиждень на відміну від звичайного хакатону, оскільки ним керували ті, хто тримає руку на пульсі компанії, продукт цілком унікальний для нашої культури та цінностей.

Тепер на самі проекти. Деякі команди використовували Break-Out Week, щоб скористатися найновішими та найкращими результатами досліджень та перевірити їх на нашу проблему. Наприклад, в одному проекті було досліджено, як ми можемо використовувати досягнення мета-навчання, щоб вивчити кращі уявлення про молекули та швидко адаптувати наші прогнозні моделі до нових невеликих наборів даних. Інший проект мав на меті охарактеризувати різноманітність нашого набору даних, щоб зрозуміти, які групи є недостатньо представленими та як це впливає на нашу здатність порівнювати пацієнтів … і список можна продовжувати. Ці проекти, безсумнівно, продемонстрували, як внесення різноманітних точок зору в кімнату може дати несподівані та неабиякі результати.

Тиждень вибуху також стосувався створення простору для людських зв’язків, що, зрештою, і зумовлює наші інновації та співпрацю. Ми їли разом, як одна велика команда, кожен день, і проводили заходи, включаючи мотоцикли та обіди на удачу. У нас навіть була кулькова яма. Простіше кажучи, нам було дуже весело. Найголовніше, що зв’язки, утворені впродовж тижня, принесли оновлену енергію та відчуття згуртованості, спадщина яких допоможе нам просунути нашу колективну місію щодо доставки нових та ефективних ліків пацієнтам, які потребують їх.

Щоб створити інноваційну культуру, ви повинні будувати та розвивати середовище, в якому кожному доручають та наділяють повноваженнями впроваджувати інновації та приносити цінність. Кожен означає всіх, а не лише технічні команди: включаючи науку, бізнес та технічні функції означає, що ви можете генерувати несподівані та потенційно змінні ігри ідеї. Так само, інновації не відбуваються без навчання, що є першорядним для сприяння ідеям високої якості. Нарешті, виховання культури інновацій та співпраці означає виділення часу на налагодження значущих стосунків, що об’єднує нас як одну команду з однією місією: розкрити потужність наукових даних, щоб надати ефективні ліки кожному пацієнту.

Бен Медлок, технічний директор BenevolentAI

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/one-team-mission-nurturing-culture-innovation-ben-medlock/.

Ben Medlock люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: