Подумайте, чи бордматика нудна? Вони можуть забезпечити економію 50-70% завдяки чудовим результатам тестування – все ще нудно?

Цифровий маркетинг та соціальні медіа можуть складати основну частину вашого маркетингового бюджету, але телевізійна реклама та тестування не зникають.

Що таке бордоматик?

Boardomatic – це серія рамок розкадровки, які відредаговані разом у слайд-шоу. Він складається з переміщень камери (панорамування, розчинення, натискання та виведення) та аудіодоріжки без анімації. Хто їх робить? Універсальний художник розкадровки, який може редагувати в After Effects або в студії розкадровки.

Примітка: суфікс “o-matic” означає автоматичний. Префікс “дошка” – це скорочення розкадрування, отже, дошка-о-матік означає швидке складання відео розкадровки.

Відео, розміщене вище: Цей бордоматик – чудовий приклад того, як грамотно намальовані вирази та прості рухи камери можуть ефективно розповісти історію. Створено Animatic Media: tm: Клієнт: World First

Чому бордоматика?

У 2019 році бюджети на виробництво та тестування телевізорів продовжуватимуть скорочуватися. Boardomatics пропонує значну економію витрат та високі результати випробувань для бюджетних виробників. У порівнянні з ілюстрованою анімацією ви можете заощадити до 50%. Для 3D-кінематики можна отримати економію 75%. Boardomatics можна подати у вигляді чорно-білих ескізів або кольорових рамок розкадрування. Ч / Б, як правило, є засобом вибору, і, ймовірно, буде продовжуватися в 2019 році та пізніше.

Найнижча бортоматика справді доставляє товари – я кажу про високі бали під час тестування. Фокус не в тому, що кожен сценарій зручний для бордоматики. Щоб дізнатися, що добре працює, а що не працює, читайте далі. Типові терміни бордоматики можуть бути виконані за 24 години, але в середньому тривалість 3-7 днів. Клієнти можуть побачити економію коштів на 50% у порівнянні з 2D-ілюстрованою анімацією та на 75% – у порівнянні з 3D-кінематикою.

Коли використовувати бордоматику:

Легко дотримуватися сюжетних сюжетів

Клієнти, які прагнуть переглянути свої ідеї

Це потрібно швидко

Ви хочете зберегти “ідею” у вільному вигляді

Значна економія коштів на 50-70%

Коли не використовувати бордоматику.

Ваш сценарій вимагає багато дій, таких як танці

Ваш сценарій – це один безперервний хід камери

Ваша концепція сценарію є абстрактною

Ви створюєте сценарії для багатьох хитрих рухів камери

“O-matic” був улюбленим суфіксом компаній, які хокували дешеві кухонні прилади у пізніх нічних телевізійних рекламних роликах ще в 70-ті. Одна компанія, Veg-o-matic від Ronco, отримала таку популярність у своїх телевізійних рекламах, що коміки почали робити її частиною Галлагер торговою маркою “Sledge-O-Matic” як частина свого акта. А Ден Айкройд став швидко розмовляючим комерційним пітчем у ескізах у Saturday Night Live, просунувши знаменитий “Super Bass-O-Matic 76”

Сьогодні суфікс “o-matic” все ще використовується для опису різноманітних середовищ для тестування виробництва, включаючи rip-o-matic та photo-matic.

Сподіваюсь, ця стаття виявилася вам корисною. Хотілося б почути ваші думки.

Animatic Media – це команда елітних ілюстраторів, мультиплікаторів, художників 3D та редакторів. Ми допомагаємо нашим клієнтам розробляти історії в анімацію для попереднього вивчення та дослідження ринку. Ми працюємо швидко і надаємо Вашим проектам понад 28 років досвіду. Ми пропонуємо виняткову якість та кращі результати для наших клієнтів.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/think-boardmatics-boring-can-deliver-savings-50-70-excellent-ownbey/.

Scott Ownbey люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: