Стигма віку на робочому місці

Додаток для редагування фотографій, FaceApp, нагадує мені, що одного разу я постарію, і я справді виглядатиму досить непогано. Але це також нагадує мені, що як суспільство ми страждаємо від великої стигми на робочому місці близько віку. Це працює в обидві сторони, проблема “занадто стара” або “занадто молода” – це проблема. Я висвітлюю це питання нижче, використовуючи дві мої особисті історії.

Коли мені було 19, я почав працювати в Celedor International під керівництвом продюсера, який навчив мене продавати такі формати телевізійних програм, як “Хто хоче стати мільйонером” на багатьох територіях. Він був прикладом для наслідування для багатьох в галузі. Я бачив, що на такій роботі, як його вік, шанували вік та досвід. Він зміг укласти більше угод, ніж його молодші колеги, і я завжди відчував, що я “занадто молодий”, щоб робити вм’ятину або впливати на будь-які важливі рішення.

Мій батько був старшим банківським керівником, який мав численну робочу силу, яка допомагала йому у роботі. Однак після звільнення з банківської галузі йому важко мати справу з новими технологіями, такими як смартфони та програмне забезпечення, аж до того, що вони їх лякають. Він є тим, кого деякі можуть назвати “занадто старим”, щоб успішно вписатися у мінливий світ, і саме це він відчував на останніх робочих місцях, якими займався.

Позитивним є те, що я радий бачити, як більше людей старшого віку відіграють друге чи третє подання, починаючи свій бізнес, використовуючи шлях фінансування венчурного капіталу. Я думаю, що це чудовий приклад, який показує, як старші працівники використовують свій досвід та життєві навички для залучення капіталу для своїх стартапів, а молодша робоча сила допомагає їм здійснити ідею, використовуючи сучасні технології та інструменти.

Одним із способів подолання стигматизації віку у всіх основних галузях може бути впровадження процесу передачі знань, де фірми можуть реєструвати найкращі поради, поради та підказки в галузі від старшої та досвідченої робочої сили та передавати це новій робочій силі. Таким чином, ви можете уникнути повторення помилок, і це створить відчуття успіху як для старих, так і для молодих. У молодшої робочої сили буде більше патронів, а старше покоління зможе знайти новий стимул у навчанні та передачі цієї цінної інформації.

У моєму Креативному агентстві «Екстазі» ми намагалися змінити вікову стигму, залучивши наших молодих талантів до прийняття рішень старшими на ранньому етапі та заохочуючи їх бути сміливішими, висловлювати свої ідеї та пишатися своєю роботою. Таким чином, вони можуть знайти своє місце в галузі на 5 або навіть 10 років раніше, ніж могли б в іншому випадку, а також вплинуть на те, що зазвичай є дуже похилою моделлю реклами та маркетингу.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/stigma-age-workplace-mike-saraswat/.

Mike Saraswat люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: