Теорія сходів

Фреймворк, який я найчастіше використовую для побудови Ідему, – це щось, що називається «теорією сходів», що стосується послідовності. Ось як це працює – намагаючись досягти чогось великого, спочатку отримайте легкі перемоги. Після того, як у вас є легкі, перейдіть до трохи складнішого, використовуючи імпульс за першими, щоб зробити це можливим. Нарешті, переслідуйте цілі досягнення, використовуючи спеку, накопичену за етапами легкої та середньої складності. Просувайтесь по сходах, починаючи з найближчих до землі сходинок.

Для продажів почніть з продажу своїм друзям. Нехай вони куплять його, частково з любові. Не почніть із звернення до IBM, щоб стати вашим першим клієнтом. Почніть із місцевого магазину морозива, який знає вас з дитинства. Першими роботодавцями в Eden були наші початкові бізнес-клієнти. Зараз у нас понад 200 бізнес-клієнтів, і вони здебільшого чують про наші послуги від інших, яких я ніколи не зустрічав. Складання реально.

Для збору коштів для вашого першого раунду фінансування, почніть із залучення коштів від когось із знайомих або когось із ваших знайомих. Потім підніміть з меншого ВК, якого ви зустрічали, і який зрештою може познайомити вас з іншими. Не просто звертайтеся до найвідомішого інвестора у світі, якого ви ніколи не зустрічали. Я бачу, що це трапляється знову і знову, і це завжди погана ідея. Нашими першими інвесторами в Eden були особи, які довіряли нашій засновниковій групі завдяки попередньому досвіду роботи.

Теорія сходів стосується не лише послідовності стосунків, але й послідовності етапів. Якщо ви намагаєтеся досягти продажів у 2 мільйони доларів, не починайте з цього як з мети. Створіть мікроцілі, які будуть досягнуті, і можуть мотивувати вас та команду на цьому шляху. Якщо мова йде про подорож у будь-якому випадку, мікроцілі роблять подорож веселішою (і прискорять прибуття справжнього пункту призначення).

Нарощувати тепло. Просувайтесь по драбині вгору, в ступінь. Хоча це протиінтуїтивно, навмисно послідовні мікроцілі є найкращим способом досягти чогось зухватого.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/ladder-theory-joe-du-bey/.

Joe Du Bey люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: