Чи все-таки Microsoft Inspire надихав?

Якщо мені доведеться резюмувати свою відповідь одним реченням, ми приїхали до Лас-Вегасу з чітким планом і пішли, перевершивши наші очікування. Нижче наводяться причини, чому.

ClearPeople є партнером Microsoft майже 17 років, і в цей час ми регулярно відвідували Microsoft Inspire (або раніше відому як Всесвітня партнерська конференція).

Особисто я вже втретє відвідував таку конференцію, і тому я очікував звичайного.

Багато людей (тисячі партнерів із понад 130 країн)

Багато зустрічей і багато з відсутністю подальших дій

Багато розматаз і добре відрепетовані ключові ноти

І недосипання через реактивне відставання та численні вечірні вечірки

Цього разу я вирішив відвідати Inspire замість Габріеля, іншого співзасновника ClearPeople. Він є чудовим технічним євангелістом і чудово розуміє Microsoft і всі мікросфізми, які з цим пов’язані. Для мене це був сміливий крок, оскільки протягом багатьох років я менш займався Microsoft. До того ж я взяв двох своїх колег, які ніколи раніше не відвідували Inspire і, як і я, мали обмежену взаємодію з Microsoft.

Ми були позитивно здивовані, і наші очікування були перевершені з кількох причин.

Змістовні зв’язки, які ми встановили із працівниками microsoft

Кожен, кого ми зустрічали з Microsoft, був настільки корисним і справді мав час послухати вас – незалежно від того, велика ви чи мала компанія. Я швидко вивчив абревіатури, і якщо я їх забув, завжди був хтось, хто міг допомогти нашому менеджеру партнерів людям Microsoft, яких ми зустрічали.

Ми зіткнулися з Гавріеллою Шустер (корпоративним віце-президентом колись комерційного партнера і відповідальним за всіх глобальних партнерів) пізно ввечері в понеділок, коли вона їхала відвідувати свою 5-ю або 6-ю партнерські вечірки, і навіть не зважаючи на свій бурхливий графік, вона знайшла час, щоб послухати ми роздумуємо про те, як нам сподобалась конференція та всі великі справи, які роблять ClearPeople.

Я бачив нещодавню статтю на Linkedin під назвою “Що відбувається, коли лідери найбільшої світової компанії виявляються хорошими людьми?” і не міг з цим більше погодитися. Є ще кілька людей “старої школи” Microsoft, з якими я познайомився багато років тому, але між ними далеко і небагато.

Логотип clearpeople висвітлювався у вогні лас-вегасу

ClearPeople завжди мав чудову репутацію за наші інновації та тісну співпрацю з нашими клієнтами, щоб ми могли розвивати довгострокові стосунки. Що було чудово почути та побачити в Inspire, – це визнання за велику роботу, яку ми робимо. Наш логотип ClearPeople був показаний під час відкриття Gavriella Corenote, а також на двох інших сесіях, про які ми знаємо.

Чудові розмови, які ми провели з іншими учасниками та партнерами microsoft

На конференції у мене взяла інтерв’ю одна з ведучих преси Кейт Йегер, і вона задала питання, чому я відвідувала Inspire? Моя проста відповідь “для створення зв’язків”. Я відчував, що легко зв’язатися з учасниками, незалежно від того, чи стоїш ти в черзі за їжею, чи присутній на одному із занять. У мене навіть були чудові розмови під час польоту назад до Лондона.

Я отримав більше впевненості

Я цього не очікував, але мені вдалося зв’язатись далі із собою як жінкою генерального директора та співзасновником технологічної компанії.

Нас запросили відвідати обід WIT, і це не тільки надихнуло сесію, але й усі були настільки відкритими для значущих розмов.

На обіді Гавріелла згадала, що у неї було 109 зустрічей з різними партнерами і лише 5 з жінками. Я працюю в ІТ більше 25 років, і я завжди був захисником жінок в ІТ, але мене резонувало те, що, як і інші жінки, я знайшов свій голос зовсім недавно! Я просто думав, що у мене немає цікавої історії або що я недостатньо харизматичний, щоб поділитися нею.

Насправді недавнє дослідження HBR (https://hbr.org/2019/06/research-women-score-higher-than-men-in-most-leadership-skills) демонструє, що жінки мають кращі лідерські навички, ніж чоловіки. Однак вони стають більш впевненими лише у свої 40 років.

Я пишаюся тим, що став партнером microsoft

Я поділився цим з одним із менеджерів-партнерів, і він був дуже радий почути, як я це кажу. Я щиро маю на увазі це не лише тому, що Сатя перетворила культуру Microsoft, щоб жінки, такі як я, почувались зручніше відвідувати такі заходи Microsoft, але я ототожнював себе з баченням і напрямком Microsoft.

Стратегія – це моя річ, і порівняно зі стратегією, яку Microsoft представила 5 – 7 років тому, – це фантазія та потужність. Я був вражений тим, як сесії Corenote ділилися реальними історіями клієнтів, що дало мені пару нових ідей. Демонстрація голограми була дуже захоплюючою, але найкращим для мене було те, що наші хлопчики-підлітки зв’язалися зі своєю мамою зовсім по-іншому, коли дізнались, що я там дивлюся пряму демонстрацію Minecraft Earth. Microsoft – це не просто назва компанії, про яку ми інколи говорили за вечерею. Тепер це мало сенс і справжній зв’язок з ними!

Так мене надихнуло? Відповідь – рішучий ТАК. Так, щоб дізнатися більше; Так для підключення більше; Так, щоб більше використовувати свій голос; і найкраще, так бути крутою мамою протягом цих 5 хвилин!

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/microsoft-inspire-inspiring-after-all-katya-linossi/.

Katya Linossi люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: